Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 149

Thread: Rocket League

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai face consola gălăgie?

  2. #22 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Vezi postul meu dante, eu nu am avut astfel de probleme oricum jocul e genial de fun )

  3. #23 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Vezi postul meu dante, eu nu am avut astfel de probleme oricum jocul e genial de fun )
    Si la mine PS-u merge in conditii normale. Oricum dupa Towerfall Ascention Rocket League e pe locul doi pentru mine, e prea distractiv jocu. Chiar si ca portar ai multa actiune

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Atâta timp cât nu stai prea mult în meniu... Sper să apară patch și pt Ether One

  5. #25 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Ar fi cineva interesant de un turneu ? Jocul este super fun daca sunt multi jucatori, am putea sa incercam. Un thanks cine ar fi de acord ca sa nu umplem threadul de posturi

  6. #26 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Tot timpul cand vreau sa caut un meci online nu gaseste nimic si jos scrie ca sunt offline...

  7. #27 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Nu esti singurul...

  8. #28 SP
    Junior Member PsychoKnot's Avatar
    Mai exista jucatori? Daca da, add me: AngryFatKid420

  9. #29 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Ar fi cineva interesant de un turneu ? Jocul este super fun daca sunt multi jucatori, am putea sa incercam. Un thanks cine ar fi de acord ca sa nu umplem threadul de posturi
    Facem turneu mare CG cu live pe twitch si toate cele. Meama ce tare ar fi!

  10. #30 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cand am vazut ce vrea Andrew sa faca am ras initial ca mi mi s-a parut prea de tableta jocul si pe el il stiu om serios, dar cand vad cati v-ati strans m-am hotarat sa ma bag si eu

  11. #31 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E o întreagă nebunie pe Twitch

  12. #32 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Rocket League

    Crede-ma tudy jocul e foarte serios sunt multe orgolii la bataie ) in fiecare seara de RL, am avut norocul sa gasesc un grup de gameri si sa ne strangem seara de seara intr-un private mode si jocul e super fun, nu e de tableta dar sincer nu-mi amintesc un joc in ultima vreme in care sa ma distrez atat de mult si sa ma simt bine cu prietenii

    Vad ca sunt cativa doritori ar trebui sa ne gandim la un mod de joc, 2vs2 sau 3vs3, banuiesca ca toata lumea va vrea 2vs2 ca e mai organizat asa si se pot inscrie mai multe echipe si s-ar juca cel mai bun din 3. Astept propuneri

  13. #33 SP
    Member bdevil's Avatar
    In functie de cati ne inscriem, facem si echipele si formatul. Daca e, incepem un topic de inscriere sa nu umplem aici cu info aiurea, si postam acolo inscrierea cat si conditiile in care se desfasoara treaba. Eu ma bag.

  14. #34 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bring it!

  15. #35 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Numai mie imi scade drastic FPS-ul cand se izbesc mai multi de minge sau cand se shcimba camera angle? O avea de a face cu faptul ca am adormit cand am intrat pentru prima data in meniu 45 de minute?

  16. #36 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    La mine mai frameaza uneori cand apar masinutele pe teren, cand booteaza echipa in formatie, dar cam atat. Eu credeam ca glumiti cu sunetul consolei in acest joc, dar la mine face mai multe zboruri ca Wizz.

  17. #37 SP
    Member portocaliu's Avatar
    ma bag si eu
    PSN : gabrielRO23

  18. #38 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Se organizeaza ceva partide, campionat? Haideti baieti si fete, mai cu suflet!

  19. #39 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce aduce patch-ul 1.02? Nu scrie nimic pe PS4

  20. #40 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    PSN: -. Jucam, chiar daca imi face consola urat. Prea distractiv jocul.

    Psn id-ul este cel care iti apare in timpul jocului?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 10-03-2012, 11:05
  2. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  3. Rocket Knight Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 2 Last Post: 14-05-2010, 10:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts