Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 79 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #1321 SP
    Junior Member rekomaniac's Avatar
    Am jucat impotriva unuia care il avea in poarta pe courtois. Senzational in poarta. Am avut 30 de suturi si am dat 3 goluri. Alea la vinclu. Senzational portar.

  2. #1322 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Toti sunt senzationali cand scriptul joaca impotriva ta..

  3. #1323 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by CLAuDyA View Post
    E simplu cu echipamentul pana se rezolva intotdeauna echipamentul selectat va fi cel de pe jucator nu cel din fereastra.

    Ibra sau aguero? Vreau sa stiu pareri de la cei care au jucat cu ambii, pe hartie aguero pare ar fi putin mai bun la caracteristicile care conteaza cel mai mult iar la unele sunt egali.

    Alta intrebare: cand iti gaseste un oponent sub latenta( cele 3 linii verzi) apare uneori quest la adversar cu verde 1, ce inseamna asta?
    Quote Originally Posted by Fuc26 View Post
    Cred ca vrei sa zici "guest"
    La mine apareau si cate 3
    Are prieteni care se uita la meci
    Eu de regula ies, cu cat sunt mai multi cu atat e conexiunea mai proasta

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk
    Joci tu impotriva la 4 insi deodata de la aceeasi consola. Exista doar o singura conexiune.

  4. #1324 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by CLAuDyA View Post
    Si daca pastre pack-urile pana atunci le pierd? Cele care le primesc lunea
    nu, dar au si alea un timp limitat, o saptamana parca. scrie la terms & co.

  5. #1325 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Perfect, o sa le deschid exact atunci poate imi pica un negraci.
    Il am si eu pe courtois si intradevar am mai spus ca e fenomen, eu care ziceam ca toti apara identic si ca il tin pe pantilimon nu mai pot sa spun asta acum dupa 40 meciuri jucate cu curtois. L-am avut tot wekendul pe aguero, e bun dar nu atat de bun de banii aia, suspect de mult ratam 1vs1 cu portarul( eu 80% trag cu finesse) pe foaie e mai bun decat ibra dar ce sa vezi l-am vandut ieri si l-am luat pe ibra hunter st si am jucat cu el 10 meciuri aseara, nu imi vine sa cred ce jucator si costa cat aguero. 90% din suturi gol. Daca tragi cu el usor pe mijlocul portii nu apara portarul daca nu e un portar f bun, e fenomenal, imi era teama de viteza lui insa hunter si chem 10 abea daca sesizezi asta compenseaza si prin fizic nu reusesc fundasii sa ii ia mingea daca il ajung. Cea mai buna achizitie merita fiecare coins. In primul meci am dat cu el 5 goluri a avut nota 10. Apoi in fiecare meci am dat minim 2-3 goluri cu el si o foarfeca spectaculoasa din marginea careului mare. A fost dragoste la prima butonare)

  6. #1326 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Banuiesc ca in offline.

  7. #1327 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ibra mi s-a parut incredibil la fiecare Fifa.(mai mult ca adversar + draft cand am avut noroc) Am reusit sa il iau si eu la Fifa 12. Chiar si atunci avea un pace foarte slab si cred ca in sine acest atribut era mult mai important in joc.(cred ca avea 79) Cu toate astea a fost cel mai bun atacant.

  8. #1328 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Nu joc in offline

  9. #1329 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    V ati calificat vreunul la wekend?...am pierdut aseara 2 finale..una in min 88 jucand mult mai bn...vorbind de portari l am luat pe Neto in poarta de la juve pt ca am cei 6 de la juve si mi a aparat incredibil de bine..acuma depinde..l am vandut pe Perrin ca mi a luat niste goluri ff parabile..acum sunt iar in semifinala sper sa ma calific e ultima sansa din cupa asta

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  10. #1330 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Eu m-am calificat aseara datorita lui ibra vorbind de portari l-am avut si pe butland omu ala apara doar cu picioarele mi-am luat niste goluri nai mare rasul in loc sa respinga cu mana sau sa o prinda respingea cu picioarele sau cu pieptul direct in poarta de zici ca nu avea voie sa puna mana pe ea )

  11. #1331 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Voi vorbiti de portari, dar si fundasii sunt jenanti in unele situatii.(voi urca golul cand ajung acasa) Am avut o situatie in care la un through ball trimis pe jos, foarte incet, aveam interceptia in bocanc fara niciun fel de efort, iar jocul a scos din joben o animatie jenanta in care jucatorul meu se impiedica. Singur, fara sa fie incomodat de nimeni, fara sa se chinuie sa atinga mingea.

  12. #1332 SP
    Junior Member rekomaniac's Avatar
    In ce liga sunteti ?

  13. #1333 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu m am calificat aseara ... acum in week-end am avut 18 victorii

  14. #1334 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce premii sunt la 18 vict?

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  15. #1335 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Quote Originally Posted by CLAuDyA View Post
    E simplu cu echipamentul pana se rezolva intotdeauna echipamentul selectat va fi cel de pe jucator nu cel din fereastra.

    Ibra sau aguero? Vreau sa stiu pareri de la cei care au jucat cu ambii, pe hartie aguero pare ar fi putin mai bun la caracteristicile care conteaza cel mai mult iar la unele sunt egali.

    Alta intrebare: cand iti gaseste un oponent sub latenta( cele 3 linii verzi) apare uneori quest la adversar cu verde 1, ce inseamna asta?
    Ibra! Din cauza lui Aguero am pierdut 3 meciuri in weekend league din 4.L am vandut imediat, l am luat pe Ibra, care are in jur de 1.3 goluri pe meci.

  16. #1336 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Ce premii sunt la 18 vict?

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
    30k si 2 mega pack , 1 rare player packs. .

  17. #1337 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Weekend League e pt cn are timp....
    40 de meciuri inseamna peste 10 ore de jucat in doar 2 zile.
    Am castigat vreo 7 din 13...cred ca la 8 dadeau ceva in plus. Oricum nu ma asteptam sa le castig nici pe alea 7.

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  18. #1338 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu am jucat cam 30....

  19. #1339 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Care vi se pare cel mai bun sistem de joc? Obisnuiam sa joc 4 1 2 1 2 dar la 17 nu prea ma impac cu el.

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  20. #1340 SP
    Junior Member rekomaniac's Avatar
    4-3-3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 79 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts