Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 351

Thread: Assassin's Creed: Origins

  1. #41 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Stiu de NDA-uri si ca oamenii isi asuma riscuri cand le incarca, dar faptul ca fac pe sub mana pozele justifica doar unghiurile, nu si faptul ca pixelii scad vertiginos. Era mai mult o chestie retorica.

    Oricum, daca vor sa se ascunda, nu trebuie decat sa ii duca putin capul. Chiar si digital poti sa stergi urme.

  2. #42 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu vrea nimeni sa se ascunda. Toata asta e reclama gratuita pentru Ubisoft. Au "bubuit" internetul cu poza aia scapata. Poate-i ofera vreo promovare cui a facut si "scapat" poza aia

  3. #43 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Leak-urile nu folosesc la nimic, trust me, toata lumea in firma e dezamagita cand se intampla asa ceva. Pentru ca echipa de PR muncteste destul de mult la pacing-ul promovarii si de obicei vor sa "drop the bomb" la un eveniment gen E3 fara sa fi stiut mare lucru de dinainte. Acum, socul o sa fie mai mic. Uite cum a fost cu primul Watch Dogs - niciun leak, totul a fost tinut secret, iar la E3 everyone went batsh*t crazy!

  4. #44 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Doamne ajuta sa ne surprinda intr-un mod placut ca Syndicate mie mi s-a parut foarte sec,ce mi-a placut la el a fost grafica si dlc-ul "Jack the reaper"

  5. #45 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Leak-urile nu folosesc la nimic, trust me, toata lumea in firma e dezamagita cand se intampla asa ceva. Pentru ca echipa de PR muncteste destul de mult la pacing-ul promovarii si de obicei vor sa "drop the bomb" la un eveniment gen E3 fara sa fi stiut mare lucru de dinainte. Acum, socul o sa fie mai mic. Uite cum a fost cu primul Watch Dogs - niciun leak, totul a fost tinut secret, iar la E3 everyone went batsh*t crazy!
    Frate daca jocul e bomba te asigur ca o sa vanda in draci.Si ba din conra cred ca leak urile amplifica hypeul

  6. #46 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Daca deja am zis de black flag ca nu mi-a placut, mentionez ca unity si syndicate le-am terminat cu placere.

    O singura chestie astept la noul AC, apa aia ubisoft, clar cea mai faina din orice joc. De la watchdogs (primul) incoace nu au concurenta. Si daca mai e si cu batai pe apa, macar sa arate cat poate de bine.

  7. #47 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Uneori mai sunt "leaked" pozele si ca sa aiba un fel de feedback de la fani fara un pic de backslash...adica oau oh nu, a scapat poza asta pe net, dar jocu nici macar nu era gata sau asta e poza din pre pre pre alpha zulu tango. Nu mereu sunt scapate fara accordul cuiva . Cat la capitolu claritate, eu de exemplu urasc sa fac poze cu telefonu/aparatu in general iar cand fac o poza cu telefonu/aparatu (mediocru), imi iese poza zici ca am telefon 6310, pur si simplu nu stau sa setez fiecare filtru/lumina si iese ca un cur poza.

    Referitor la apa acum...din punctu meu de vedere apa din Uncharted > TOT, aici as vrea sa specific si zapada cu nisipu. Cat despre Assassins Creed Origins sau Empire, simplul fapt ca se intampla in Egipt actiunea e un first day buy pt mine, ador istoria la tara aia, de cand sunt mic si citeam povesti cu zei si faraoni vreau sa o vizitez...pacat ca s-a dus totu pe rapa cu ISIS si alti fanatici. Sper din toata inima sa nu fie nejucabil precum Unity.

  8. #48 SP
    495
    Member 495's Avatar
    apreciez ca ai mentionat ca e punctul tau de vedere dar apa din uc4 este foarte prost facuta. mai ales cand o compari cu cea din watchdogs. zapada, la fel sunt jocuri unde e mult mai bine facuta. de acord la nisip. stim cu totii cred giful cu pietrele cum cad si antreneaza alte pietre si praf in caderea lor. foarte impresionant!

    in schimb apa din uc4 a fost un punct minus, mai ales cand vezi cum aproape orice altceva exceleaza la jocul ala.





    texturile alea care apar la uc4 cand inoti la suprafata le gasesc foarte deranjante.

    egipt. cred ca imi va lipsi paleta de culori care mi-a placut la unity si syndicate. nu-s fan desterturi, nisip, dune, zone predominant maro, case maro etc.

  9. #49 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Apa e bună numai să te speli pe ochi.

  10. #50 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  11. #51 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mie topicul asta mi-a facut pofta de AC , cred ca-mi iau ezio collection

  12. #52 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Ubisoft - Monday, June 12, 1pm Pacific Time (ora 23:00 Romania)

    La E3 2017 vom afla primele detalii despre joc.

  13. #53 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Primele detalii le-am aflat deja. Acum vrem gameplay si putin story.

  14. #54 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Ma refeream la detaliile oficiale. Presimt ca o sa dea decat un trailer. Gameplay probabil peste o saptamana doua dupa eveniment.

  15. #55 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pariez pe doua ghinde ca in povestea asta va aparea si Caesar. Adica locatia si istoria (Caesar a fost asasinat) se incadreaza perfect in jocu asta (Egipt).

  16. #56 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si sa piarda ei sansa sa mai faca un AC total separat cu Caesar?

  17. #57 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Eu stiam ca vor sa faca o trilogie.

    Vom avea personaj nou pentru povestea din prezent...

    Nu e ciudat ca se aseamana cu "proiectul Osiris"?
    http://www.onlysp.com/wp-content/upl...opy-Cedric.jpg

    ---------- Post added 23-05-2017 at 08:33 ----------

    Cica:
    - nu o sa mai existe turnuri pentru sincronizare. O exista un vultur care va cerceta zona in limita unei distante fata de jucator.
    - va exista posibilitatea de a sta cu gluga pe cap sau de a o da jos.
    - in ziua moderna vom putea vedea personajul si vom face misiuni.
    - in urmatorul joc, locatia va fi Grecia, iar in al treilea inca nu s-a decis.
    - perioada jocului va fi undeva intre 1400 - 1200 BC.
    - mecanica de a urca sau de a cobori cladiri este la fel ca in Unity si Syndicate.
    - vom avea Hidden Blade. La fel ca Altair, va trebui sa i se taie degetul inelar. Vom avea arcuri, sulite, sabii, conform perioadei respective.
    - jocul va fi lansat inainte de decembrie 2017.

  18. #58 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Thebes, Egypt - 1354 BC.


  19. #59 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E fake

  20. #60 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Trebuia mai intai sa citesc comentariile. Scuze, my bad .









    E ciudat ca tine scutul pe partea stanga, acolo unde este Hidden Blade-ul. Vad ca degetul inelar lipseste in poza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:37
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:45
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts