Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 351

Thread: Assassin's Creed: Origins

  1. #101 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Probabilvor evolua spre ceva modular sau ceva doar software/in the cloud, pe partea de putere de procesare/hardware.

  2. #102 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  3. #103 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    LEGENDARY DAWN OF THE CREED EDITION


  4. #104 SP
    Senior Member nina's Avatar
    imi place,sper sa aibe si online mode

  5. #105 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    imi place,sper sa aibe si online mode
    Assassin’s Creed Origins: no multiplayer, but online features make an unwelcome return | VG247

  6. #106 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  7. #107 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  8. #108 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #109 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Asta sigur e gameplay de pe ps4 pro dar frustratii aia de la xbox au inlocuit ui ul

  10. #110 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wtf ? De ce ai dat quote la postarea de deasupra ? Si ce legatura are de unde e gameplay ? Probabil ca AC: Origins are parteneriat cu Microsoft si d-aia vom vedea doar Xbox in orice prezentare de la ei. Conteaza prea putin pe ce ruleza. Cel mai probabil e un PC puternic, jucat cu gamepad de Xbox.

    Si de ce crezi ca e de PS4 Pro ? Pentru ca e singura consola din lume ? E cea mai buna ? Sau care-i faza ?

  11. #111 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Calm down bro era doar o gluma
    Cei de la sony au facut cum am spus eu la un gameplay de la anthem
    Lul ce nemancati pe forumul asta
    Btw ruleaza pe one x nu pe un pc puternic cu gamepad de one lul

  12. #112 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Combat and Arena Deep Dive


  13. #113 SP
    Junior Member randomguy's Avatar

  14. #114 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Frumos trailer.
    Daca au aparut in trailer si Cleopatra si Cezar, cred ca cel de-al doilea personaj jucabil va fi Amunet, cea care o va omori pe Cleopatra.

  15. #115 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunteti sigur ca vom avea un alt personaj jucabil ? Stiu ca asa se specula inainte de anuntarea jocului, dar sincer, cred ca este vulturul al doilea. Altfel, l-ar fi prezentat/marketat, cum au facut in Syndicate.

    Sau are cineva informatii din interior ?

  16. #116 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Se pare ca nu au mai zis nimic despre chestia asta. Poate vor sa faca o surpriza...
    1. Poate va fi ca cele din Unity si Syndicate, dar daca nu exista Helix, poate Bayek sa aiba viziuni/trairi atunci cand isi administreaza drog/ceva halucinogen de la vraci (healeri) sau de la cei ce imbalsameaza. Iar misiunile sa aiba legatura cu Those Who Came Before si Adam si Eva (apare un sarpe la sfarsitul trailer-ului cinematic. Poate are legatura ceva).
    2. Al doilea personaj jucabil este cel/cea din prezent si in afara de trairile lui Bayek, sa aiba cateva misiuni cu alti asasini pentru a intelege mai bine ce se intampla.

    https://www.pcgamesn.com/assassins-c...rs-multiplayer

    On characters, game director Ashraf Ismail says that there are multiple playable characters, but only during quests. The story and majority of the game is focused on Bayek but at specific times you'll get to control someone else. This was in response to a question about playable women, but Ismail didn't elaborate.

  17. #117 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Poate e ceva ca la Witcher 3 unde mai jucai cu Ciri din cand in cand. I'm purely speculating, chiar n-am idee.

  18. #118 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    la cat e de inspirat din witcher sa nu te mire daca joci chiar cu ea

  19. #119 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu ca ar fi rau

  20. #120 SP
    Senior Member dark18's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 18 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:37
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:45
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts