Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 114

Thread: Titanfall 2

  1. #61 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Inca mai merge? parca pe 26 ii urmatoru asa-i? Pt. Collector's voi apela la ALTEX

  2. #62 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Plm, e riscant la Altex cu editia asta )

  3. #63 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Din pacate n-am prims primul val (concediu and stuff) dar de abia astept cel de-al 2-lea (ultimul)
    Eu am ramas foarte dezamagit dupa weekendul asta. Nu stiu, nu are deloc feelingul primului joc. Or fi hartile de vina, bounty mode ala care e un rahat pe bat.....Can't really put my finger on it, dar deocamdata nu imi place. Also, no attrtion? WTF?

  4. #64 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am crezut ca doar eu imbatranesc , dar se pare ca si Rasko

  5. #65 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu am vrut sa zic nimic sa nu-mi sara lumea in cap ca de, nu am jucat primul si nu stiu ce vorbesc. Insa nu m-a impresionat nici pe mine cine stie ce. Eram foarte curios cum e jocul si speram sa fie un inlocuitor la COD-ul de anul asta, sau sa fie o diferanta destul de mare intre ele ca sa ma faca sa le cumpar pe amandoua, insa e same as COD, doar cu ceva robot action in plus. Partea cu Titanii, care de altfel e si cea mai misto din joc tine prea putin, si in unele moduri de joc lipseste cu desavarsire. Pai la ce se mai cheama Titanfall atunci jocul! Parkourul pe cladiri nu e nici pe departe asa de cool precum ma asteptam, hartile sunt varza si nu incurajeaza mai deloc alergatul pe cladiri. Iar daca mergi mai mult pe jos atunci e same sh*t as COD, doar ca hartile sunt prea mari ca sa mergi pe jos, alea de la COD sunt mici si facute pt asa ceva, astea sunt mari ca sa intre si titanii, dar daca esti pe jos e booring cat ai de alergat. Time to kill e prea mic pt a alerga pe jos in camp deschis sau face ceva parkour, deci incurajeaza campatul si statul intr-un loc ascuns dupa cladiri pana iti vine titanul. Titanii sunt misto si alimentatul lor cu baterii luate de pe jos. E fun sa mai ajuti cate un friendly titan sa-i dai o baterie, insa mi se par prea fragili titanii aia si ca se pot distruge prea usor. Daca sar 2 titani pe tine esti mancat, mai se urca si un player in carca ta sa-ti fure baterie si la revedere, nici bine nu l-ai chemat ca ti l-au si distrus in 10 secunde....lame.
    Astept review-uri sa vad ce va contine jocul final si cati si-l vor lua....

  6. #66 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    In Titanfall 1 au fost meciuri pe care le-am terminat cu primul titan spwanat. Good luck with that now!! I-au nerfuit rau de tot, nu simti deloc ca lupti dintr-o masina fioroasa de razboi. Mai vedem weekendul asta ce modificari aduc, inca nu e prea tarziu sa mai repare din greseli.

  7. #67 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    insa mi se par prea fragili titanii aia si ca se pot distruge prea usor.
    Pai in primul erau de 5 ori mai fragili rodeo, kill si sareai pe urmatorul am facut asa 3 unu dupa altu (si asta cu pilotul). - ma rog nu-i chiar inregistrarea descrisa dar seamana.



    ...actiune ba, actiune! Nu stai sa te gandesti

    Mi-a zis OEE ca acum nu stai cat vrei tu pe TITAN, ca de forteaza sa sari. Interesanta treaba cred ca vor pune niste abilitati ca sa poti sta mai mult si sa le cresti in nivel dupa. Can't wait!

  8. #68 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, cu noile mecanici nu mai omori așa ușor titanii când sari pe ei.

  9. #69 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quick reminder (au si pt. PS4 si au si cealalta editie):

  10. #70 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pfff ce ma oftic ca nu au scos o editie cu robot, ce bine dadea langa celalalt.....

  11. #71 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu stiu ce-a fost in capu' lor - eu inca mai sper

    ---------- Post added 25-08-2016 at 02:01 ----------


  12. #72 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Wooooo! Am jucat cateva meciuri! excelent, nota ZC, etc! asa baaaaaaa! da-i, da-i, da-i! ii FIX ce trebe add RonanN1 (XO) ca mai joc pana dimineata

  13. #73 SP
    Member Popae36's Avatar
    mi se pare mai slab ca primul,nu vad destule imbunatatiri (mai ales in materie de gameplay si content) cat sa merite upgrade ul de la primul,parere personala.

  14. #74 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am jucat cateva meciuri de tdm si imi place fluiditatea jocului, nu se campeaza, quick scoping functioneaza de minune si cel mai mult imi place ca nu ma invie langa inamici.

  15. #75 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Let's gooooooooo!

    Ce-a mai faina chestie si super utila? Faza ca-ti poate "repara" titanul un membru din echipa. Pune bateria si-ti mai da o sansa

    Deci daca jocul iese asa cum ii amu' io-s super multumit.
    Attached Images Attached Images 20160828002847.jpg

  16. #76 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #77 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  18. #78 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu inteleg obsesia asta a developerilor in ultimii ani de a transforma fiecare joc in ****ing candy lollipop land. Au inceput aia cu Call of Duty si i-au urmat toti ca oile. Astept un pink cammo in Battlefield 1 pentru rifles.

  19. #79 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Rosé good or nothing!

  20. #80 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Nu inteleg obsesia asta a developerilor in ultimii ani de a transforma fiecare joc in ****ing candy lollipop land. Au inceput aia cu Call of Duty si i-au urmat toti ca oile. Astept un pink cammo in Battlefield 1 pentru rifles.
    Da, da, tre sa recunosc si eu ca nu prea ma intereseaza nebunia astaa "gayish". Era mai fain asa...sumbru (culori din alea specifice). Ma rog...da-le dracului...default FTW

    ---------- Post added 10-09-2016 at 09:45 ----------

    Since the announcement of the PlayStation 4 Pro, which happened earlier this week and you can read the full rundown on the console through our post right here, gamers have been wondering just what upcoming titles will use the PlayStation 4 Pro’s extra power. One of the video games we can confirm that will be optimized for the PlayStation 4 Pro’s upcoming release is Titanfall 2.
    News of Titanfall 2 being optimized for the PlayStation 4 Pro comes directly from Respawn Entertainment’s studio co-founder Vince Zampella. After being questioned on Twitter if the development team planned on making Titanfall 2 look as best as it can when the PlayStation 4 Pro releases, Vince Zampella answered back confirming the developers will be taking full advantage of the latest PlayStation 4 Pro hardware.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Titanfall By ReNeGaDe124 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 672 Last Post: 11-12-2022, 23:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts