Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 63 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #661 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Cine vrea sa jucam pe PS4 , add: silvian92uk

  2. #662 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by MultiAmSaPopesc View Post
    In first person apesi pe butonul de ADS pentru a folosi zoomul pe avion.
    Ce buton e asta? Poate L2...

  3. #663 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Si eu : Cristian2191 ps4

  4. #664 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dupa ultimul update, daca esti într-un squad si leaderul nu da nici un ordin, iar tu dai request order si tot nu da ordine, dupa 60 de secunde devii squad leader. Sau altul din squad care da request. Primul venit-primul servit

  5. #665 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Ce buton e asta? Poate L2...
    ADS = Aiming Down Sight (pui pusca la ochi) , dar sunt sigur ca erai familiar cu termenul . Butonul poate customizat, nu e neaparat L2.

  6. #666 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    gata si platina mea
    Attached Images Attached Images 111.jpg

  7. #667 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Eu personal am remapat L2 cu L1 din PS Acessibility. Mai exista si o groaza de setari din Battlefield 1 pentru layoutul butoanelor, cine stie cu ce joaca lumea.

  8. #668 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Remaparea e buna, dar cand schimbi jocul trebuie sa schimbi iar setarea.

    In alta ordine de idei, jocul devine tot mai bun cu fiecare patch. E foarte complex si atmosfera e senzationala . Incercati un conquest sau operations si o sa observati ca de multe ori te „duelezi„ cu vreun inamic si intervin bombardamente de artilerie, avioane, gaz, ceata, fum, tancuri, cai, etc, astfel incat atmosfera de razboi e completa . Atunci cand crezi ca ai scapat, mai apare ceva in fata ta si iar te ascunzi, sau, in cel mai rau caz, mori

    Eu nu am mai intalnit atatea elemente care sa contribuie pozitiv la imersiune, la niciun joc. Si ce este cel mai tare, e ca, in afara de conditiile meteo, nimic nu e generat scriptic, totul e influentat de jucatori.

  9. #669 SP
    Member nire's Avatar
    Un Filmulet cu probleme

  10. #670 SP
    Member cipvas's Avatar

  11. #671 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

  12. #672 SP
    Banned Templier's Avatar
    cine vrea sa vanda jocul sa ma anunte ( PS4 )

  13. #673 SP
    Member cipvas's Avatar
    Niste chestii foarte interesante:




  14. #674 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am deprimat 10 lunetisti si un tanc pana a realizat cineva ca eu m-am parasutat in spatele lor
    https://youtu.be/ntIoAGb46sA

  15. #675 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Bizzare ,LOL !


    Parca in ultimul timp serverele sunt tot mai goale, adica incepi o runda cu un server plin , iar in urmatoarea deja sunt jumate sau tinde spre zero numarul..

  16. #676 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Unii au trecut pe harcore altii pe servere private.

  17. #677 SP
    Member blondutzu's Avatar
    pai a trecut hype-ul de la lansare si lumea s-a intors probabil la COD/Halo/Destiny si ce mai jucau.
    Pentru mine o sesiune de BF1 dureaza maxim o ora, cumva reuseste sa ma plictiseasca asa ca sar in COD, care desi nu este nici pe departe la fel de spectaculos grafic, pentru mine este mult mai distractiv si ma pot pierde lejer cu orele in el.

  18. #678 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu te teme, nu a trecut nici un hype, s-a mai împărțit doar lumea pe diferite tipuri de servere. Bineînțeles, amatorii cod, mereu se întorc la cod, se și simte dupa o vreme ca au părăsit campul de lupta

  19. #679 SP
    Member blondutzu's Avatar

  20. #680 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai e bine, se filtrează populația

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 63 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts