Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 63 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #501 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    PSN face figuri

  2. #502 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    inca sunt valabile tancurile, cum am prins un tanc .. bam.. 44 de kiluri

    https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.n...e4&oe=58972DEB
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  3. #503 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cred ca ti-au umplut aia frigiderul de carne.

  4. #504 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Vouă nu vă merge servere?

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  5. #505 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Au anuntat in sfarsit oficial ca au probleme pe ps4.

  6. #506 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Vouă nu vă merge servere?

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
    Sunt la fel de functionale ca limba romana in intrebarea ta

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  7. #507 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei Gabriel View Post
    Sunt la fel de functionale ca limba romana in intrebarea ta

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Voiam sa zic ca nu merge online,te bagi ca musca-n lapte

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  8. #508 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    Bine zis voiai

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  9. #509 SP
    Member Clau23's Avatar
    Am cumparat si eu versiunea pentru pc si acum cand incerc sa joc nu ma lasa sa ma conectez online. La voi merge? Este de la ea servers?
    Sau gresesc eu ceva...

  10. #510 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cred ca iar este vorba de dDos atack

  11. #511 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Asa se zvoneste.

  12. #512 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Clau23 View Post
    Am cumparat si eu versiunea pentru pc si acum cand incerc sa joc nu ma lasa sa ma conectez online. La voi merge? Este de la ea servers?
    Sau gresesc eu ceva...
    Au picat mai multe servicii: PSN, Origin, Amazon, Spotify, Twitter, Netflix, etc... DDOS

  13. #513 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Joaca cineva jocul pe PS4? Facem un squad?

  14. #514 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pe ce criterii se acorda chestiile alea cu care poți cumpara arme și diverse gadgeturi? ... îmi scapă denumirea lor. Și a observat cineva ca înaintarea in Level se face mult mai greu decât in beta? Și a mai observat cineva ca statusul de pe aplicația Companion (fostul Battlelog), PC sau telefon, nu corespunde cu ce e in joc? Și mi se întâmpla numai mie sau și la voi ca după meci, pana sa termin de răsfoit scoreboardul începe următorul meci ???

  15. #515 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    la aplicatia de pe telefon trebuie sa te sincronizezi cu contul de ps4, altfel nu corespunde , aplicatia are tendinta de a te baga pe PC..

    la meniu este varza , ca si in beta.. se misca un pic mai bine totusi , dar tot se blocheaza si dureaza 5-10 secunde daca vrei sa treci prin meniurile alea de scoreboard sau ce mai sunt acolo .

    in mare jocul este facut pt hipfire , practic lovesti tintele cu hipfire ca si cum ai trage cu tinta "la ochi", adica un joc bazat in mare nu pe FPS ci pe third person shooter (ca si la Star Wars ) , exceptie face momentul in care vrei sa joci medic sau sniper , desi chiar si in cazul asta poti sa dai headshot din hipfire.. si atunci, nu stiu de ce au renuntat la third person ca si modelul din Star Wars..

    buguri sunt cu duiumul ( iti iei revive si nu mai poti tinti sau trage..si altele) , jocul arata bine de tot pe unele harti , pe altele se vede destul de prost in unele zone (chiar se tot incarca diverse zone in stil pop-in) , bataile cu avionul sunt execrabile daca esti cu un avion mic si urmaresti un alt avion mic (pur si simplu iti dispare dintr-un loc in altul ) , insa e ok daca urmaresti un bomber ..

    este enervant si behemothul.. practic au anulat comanderul din BF4 si il dau de aiurea uneori chiar la sfarsitul rundei unde nici nu mai conteaza fiind o piesa destul de enervanta in joc , cumva te obliga sa joci cu vechiul "comander" destul de incomod uneori pe toate hartile din modul conquest (iar comanderii erau urati in BF4) , camperii sunt la ei acasa prin sistemul nou de aruncat pe burta cumva ii incurajeaza si mai mult..

    la general jocul nu este terminat , sper sa se prezinte mai bine pe ps4 PRO , altfel nu ii vad un viitor foarte lung , in acest moment pare un joc de copii (spun asta din cauza jucatorilor ce-l joaca) , pai nu este posibil sa vina un tanc peste tine , sa te omoare de 10 ori si tu sa stai medic sau sniper.. tancul, daca s-ar juca ca si in bf4 ar deceda in cateva secude (in BF1 pana si pe medic iti poti pune o grenada in varful pustii sa dai cu ea in tanc , ca si in BF4 de altfel , dar nu se foloseste.. ) sa nu mai vorbesc de pus mine pe jos si altele.. insa cum nu se joaca ok , iar avioanele-s degeaba , devin un fel de zei pe harti..cei cu tancurile.

    ca si concluzie cred ca cei ce au jucat 2000h in bf4 dupa cateva luni se vor reintoarce la acel joc , desi sper sa mai echilibreze avioanele macar si ca jocul asta o sa arate mai bine pe pro la general, noroc cu modul operation unde jocul straluceste uneori.

    ca nota i-as da un 7-8 , jocul fiind mult prea laudat pe toate siteurile.. cam degeaba, insa da , e mult mai bun decat COD , mai ales ca prin acesti camperi(sniperi sau medici) COD este inclus (macar nu se zboara/ sare pe pereti)

  16. #516 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Las ca si in bf4 e plin de din ăștia care ignora complet tancurile si fac unii ravagii cu ele. Asa era si bf4 la început pana a învățat lumea sa joace si fanii cod s-au întors la jocul lor.

  17. #517 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pai asa se intampla cand majoritatea joaca pt kd si nu pt. echipa.


    LE: a jucat careva cu double-barrel shotgun?

  18. #518 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Modul acela operation e penal rau. Eram ca defender, au primit behemth-ul (balonul, nu stiu cum se numeste chestia aia), de 2 ori. Aveau behemoth, avioane, tancuri si noi.... cretini care nu fac nimic.. aveam aprox 30-60 k/d. Medici sunt degeaba. Am facut puncte ca am distrus behemotul de 2 ori si ceva tancuri...

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  19. #519 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Hum...
    Altii pe youtube au spus ca e dificil pt. atacatori.
    Asta inainte de lansare cand jucau youtuberii invitati de EA.

  20. #520 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pe ce criterii se acorda chestiile alea cu care poți cumpara arme și diverse gadgeturi? ... îmi scapă denumirea lor. A...warbonds.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 63 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts