Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 63 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #761 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    1. hardcore mode înseamnă double bullet damage.

    2. însă nu știu exact dacă cei care fac friendly fire/kill, sunt penalizați în vreun fel.
    1. hardcore inseamna in ceea ce priveste health 60-80% din 100% in normal mode.

    2. daca omori mai mult de 5 parteneri din echipa primesti kick de pe server, la 3 abateri consecutive iei ban pe acel server.

  2. #762 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am pierdut un battlepack de 450 scraps...
    Când am vrut să-l deschid am primit o eroare si nu am primit nimic.

  3. #763 SP
    Member cipvas's Avatar
    Uita-te in Inventory. S-ar putea ca item-urile sa se fi dus acolo. Am mai patit si eu...

  4. #764 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    M-am uitat si nu e nici un item now.

  5. #765 SP
    Senior Member silvian92's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #766 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cum e campania la jocul asta, merge? Engine-ul e cel folosit si in Star Wars Battlefront?

  7. #767 SP
    Member cipvas's Avatar
    E superba (parerea mea).

  8. #768 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E ok, dar e compusa din 5 povesti de război fara nici o legătură între ele, care tin cam o ora fiecare. Asta m-a făcut sa nu prea imi pese de nici unul din personaje pt ca nu am avut timp sa ma atașez de ele.

  9. #769 SP
    Member Mishy's Avatar
    In opinia mea, e slaba de tot, nici acum nu am terminat-o. Ma asteptam la niste batalii epice , dar in schimb am primit o gramada de sectiuni stealth sau one man army, care nu mi se par ca se potrivesc intr-un joc in care tema este primul razboi mondial.

  10. #770 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^nu toate sunt "one man army", insa se putea si mai bine.

    @Srachi in principiu jocul nu are campanie, ci doar niste misiuni(povestite frumos) menite sa te acomodeze cu mp-ul.

  11. #771 SP
    Member Mishy's Avatar

  12. #772 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Fort Vaux = Metro/Locker

  13. #773 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Era nevoie de o harta de genu

    Sper sa fie bun noul mod de joc.

  14. #774 SP
    Member Mishy's Avatar
    Join The Battlefield 1 Community Test Environment

    Battlefield 1 CTE Patch 1

    Momentan CTE e disponibil doar pentru PC si trebuie sa detii premium pass pentru a putea participa.

  15. #775 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Update 1.06

  16. #776 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Update notes?

  17. #777 SP
    Junior Member aliosha's Avatar

  18. #778 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ribbons ca in BF 3 sau BF4, e ok si cu alea. Maresc grindul pe clasa, de la 10 la 50. Salt maricel zic eu, e clar ca vor sa ii dea un fel de scop acestui grind, dar cam artificial, doar pentru niste iconite. Vesti bune pentru cei care inchiriaza servere, map voting si kick/ban, plus altele. Nerf pe gas grenade, de la 22 la 15 secunde. Cam asa, in linii mari.

    Interesant overall, dar toata lumea asteapta primul DLC. Am luat si eu Pass-ul de pe Store acum niste zile, sa vedem ce stiu "francejii".

  19. #779 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  20. #780 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Stau si ma gandesc daca merita investitia in premium pass, care pentru moment vine impreuna cu deluxe edition (din descriere, deluxe edition e doar un pachet de skinuri si vreo 5 battlepacks). La pretul de 224 lei nu e tocmai o investitie mica, iar dupa experienta cu season passul de la Star Wars Battlefront (primele doua DLCuri s-au ridicat la inaltimea asteptarilor, dar ultimele doua au adus prea putin din punctul meu de vedere) am mici indoieli in ceea ce priveste rentabilitatea. Totusi, vorbim de doua francize diferite chiar daca sunt create tot in parteneriatul EA & Dice si nu stiu cum a fost povestea cand vine vorba de Battlefield 4.

    Din gameplayul lui jackfrags, prima harta facuta publica din DLCul They Shall Not Pass nu mi se pare sa aduca ceva foarte diferit in joc. Per ansamblu pare o combinatie intre St. Quentin Scar si Giant Shadow si cateva variatii. Stiu ca DLCul se concentreaza pe lupte duse in Franta si ca mai sunt inca 3 harti, dar ideal ar fi sa aduca noutati nu reinterpretari.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 63 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts