Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 63 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 781 to 800 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #781 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    @Vlads : Pai aduce si cate o noua arma pe fiecare clasa, un nou tanc, un nou behemoth , o noua clasa elite , 4 harti si asta cu fiecare dlc (parca-s 4).. la bf4 cand ieseau DLC-urile nu prea aveai cu cine juca daca nu ti le luai , spre sfarsit de cariera se jucau mai toti main maps, insa in bf1 nu cred ca o sa fie cazul.

  2. #782 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Behemothul nou e interesant si destul de puternic (distrugi un heavy tank din 2 lovituri), dar se manevreaza horror. Trebuie abordat cu multa strategie in alegerea traseului.
    Legat de armele si clasa elite noi inca nu am vazut foarte multe.

    In schimb au aparut clipuri cu gameplay si de pe a doua harta: Fort de Vaux (cea din postul anterior e Soissions). In operations are 3 stagii, din care primele 2 sunt trench warfare (seamana usor cu prima etapa de pe St. Quentin Scar), iar ultima etapa e in fortareata subterana. Din punctul meu de vedere pare mai interesanta decat Soissions.


  3. #783 SP
    Member Mishy's Avatar

  4. #784 SP
    Member rolleer's Avatar

  5. #785 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Al doilea expansion (In the name of the Tsar) cred ca va fi bun de tot.

  6. #786 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Cum "viitorul suna bine", am luat pana la urma Premium Pass. Si celelalte DLCuri arata interesant si cel de-al doilea pare foarte promitator.
    Dar pana atunci, They Shall Not Pass se va lansa oficial pe 14 martie pentru posesorii de Premium Pass si pe 28 pentru cei ce vor sa cumpere doar DLCul.

  7. #787 SP
    Member rolleer's Avatar
    Din curiozitate...cat ai dat pentru Premium Pass? Mersi

  8. #788 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    E 224 lei pe store. Din experienta cu cel de la Star Wars Battlefront nu o sa scada curand. Cel mai probabil o sa vedem reduceri doar dupa lansarea ultimului DLC.

  9. #789 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu am vrut sa il iau de pe UK si am cumparat un card de 40 de lire pe care l-am "varsat" in Battlefield™ 1 Premium Pass and Deluxe Edition Upgrade Bundle la 39.99. Putin mai ieftin decat pe RO, cred, dar diferenta este de maxim 15 RON.

  10. #790 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Da, 39.99 lire sunt aproximativ 212 lei. Dar de cand am consola am avut doar cont pe RO si am preferat sa nu ma complic cu mai multe conturi active.

  11. #791 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    DLC-ul cu Rusia cred ca o sa fie EPIC !

    al treilea am vazut ca e pe baza de lupte navale sau asa ceva.

  12. #792 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    A aparut primul DLC pentru detinatorii de premium? Am ramas in urma cu stirile.

  13. #793 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Ziceam mai sus ca din data de 14 martie (pica martea, tipic DICE )

  14. #794 SP
    Senior Member Khufu's Avatar


    Baietii de la DICE stiu sa faca un trailer care sa incite. Hai cu 14 Martie!

  15. #795 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Salutare, credeți ca mai scade prețul jocului?
    Pe store este 135 lei momentan.

  16. #796 SP
    Member Mishy's Avatar
    Avand in vedere ca e deja reducere, nu cred ca o sa existe reducere la reducere, asa ca asta e pretul final

  17. #797 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Intrebare intrebatoare: merita cumparat Collectors Edition? Acum 2 zile am luat Premium Pass + Deluxe, iar azi e la reducere la Altex pachetul asta. Avand in vedere ca nu include si jocul (l-as fi luat pt PC), mi se pare un pic cam mult 200 lei pentru statueta, steelbook si restul maruntisurilor. Totusi, imi place tare mult jocul si statueta nu e urata... Grea decizie...

  18. #798 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Statueta merita, steelbook-ul


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #799 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Battlefield 1 kit complete(jocul + premium pass + deluxe edition + collectors edition)

    Intradevar, statueta e mare si foarte bine lucrata si steelbookul e iarasi deosebit. La pretul actual merita deplin achizitionata editia asta. Acuma ma gandesc sa "platinez" jocul daca tot am bagat asa multi bani in el. Primul pas e sa termin campania...

  20. #800 SP
    Member cipvas's Avatar
    A aparut DLC-ul? Sau la ce ora se updateaza Sore-ul romanesc?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 63 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts