Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 63 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #1181 SP
    495
    Member 495's Avatar
    lasa ca iti explica cineva care are rabdare ce faci gresit.

  2. #1182 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu face nimic gresit, probabil e un bug. Daca stii si tot te-ai deranjat sa scrii, trebuia sa spui. Acuma am facut un cont si descarc trial pe PC sa vad daca face la fel. Eu am cumparat in game, in timp ce jucam. Nu imi aduc aminte daca era asa ceva la inceput.

  3. #1183 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Toti am cumparat in timp ce jucam. El vrea sa cumpere in meniuri, ca in meniuri e actiunea si impuscaturile...

    Probabil o sechela de la cod unde odata intrat in joc, esti blocat pe loadouts, aia da stupiditate!

  4. #1184 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Hai mai da-o incolo. Ce are daca din cumpara in meniu? Omul vrea sa cumpere din meniu si de acolo sa isi faca loadout-ul, nu are voie ca asa ai tu chef? E un bug, e la fel si pe PC. Daca stiai, trebuia sa spui. Da mai bine facem pe cocky, ca e la moda.

    Si eu voiam sa imi fac setup in meniu, nu sa intru intr-un joc si sa stau afk ca sa ma uit la arme.

  5. #1185 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Poate daca recitesti cum a inceput el discutia despre joc ai sa vezi de ce am raspuns asa, “cocky”.

    Cum da fcuk sa cumpere daca, vorba ta, e bug? Sa se faca dev sa repare bugul? Altfel nu mai joaca??

  6. #1186 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Well, nu ma intereseaza altercatile voastre. Am raspuns strict la ce a intrebat ultima data. Daca te-a suparat ca a insultat jocul sau mai stiu eu ce, nu treebuia sa ii raspunzi doar de drag.

    Daca ai jocul de la lansare, stii ce schimbari au venit pe parcurs. El e nou, are totul complex si nu stie.

  7. #1187 SP
    495
    Member 495's Avatar
    google is your friend.


  8. #1188 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    clip nou


  9. #1189 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Battlefield 1

    Community missions shotgun battlepack...pacat ca le-au stricat.
    LE: my bad, nu au stricat shotgunurile insa le-au echilibrat in asa fel incat sa te oblige sa fii mai precis cand tragi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1190 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Hai mai da-o incolo. Ce are daca din cumpara in meniu? Omul vrea sa cumpere din meniu si de acolo sa isi faca loadout-ul, nu are voie ca asa ai tu chef? E un bug, e la fel si pe PC. Daca stiai, trebuia sa spui. Da mai bine facem pe cocky, ca e la moda.

    Si eu voiam sa imi fac setup in meniu, nu sa intru intr-un joc si sa stau afk ca sa ma uit la arme.
    e bug peste bug si 495 o tine ca pacala pe a lui

    danny am acel lewis supresive cu x3.5 mitraliera cu luneta.e vreuna mai buna? daca exista,la ce clasa?

  11. #1191 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Aproape toate armele sunt bune, in functie de situatie si harta.
    Incearca MG 08/15 (support), MG 08/18 (assault), Federov (medic).... le si deblochezi destul de usor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #1192 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Ai uitat sa o mentionezi pe cea mai overpowered, kolibri!

  13. #1193 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    danny am acel lewis supresive cu x3.5 mitraliera cu luneta.e vreuna mai buna? daca exista,la ce clasa?
    Cum a spus si BizZare, toate armele sunt bune. Nu pot sa iti dau sfaturi pentru ca eu joc pe PC unde recoil-ul e mai usor de controlat. Dar pot sa iti spun clasele mele.


  14. #1194 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    clip nou


  15. #1195 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Las asta aici. 🤫
    https://youtu.be/CuPIti6EWEA


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #1196 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nice bizar !

  17. #1197 SP
    495
    Member 495's Avatar
    next level tbagging!


  18. #1198 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Dip dip potato chip


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1199 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    new video


  20. #1200 SP
    Member cipvas's Avatar
    Ca o sugestie...nu prea se "pupa" genul ala muzical cu tematica jocului. Mai bine lasa sunetul original. E mai fain(parerea mea).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 63 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts