Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 63 FirstFirst ... 13 53 61 62 63
Results 1,241 to 1,249 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #1241 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Se joaca destulă lume.. Chiar am dat săptămânile astea de mai multe ori search dupa servere pline si de fiecare data sunt peste 100 de rezultate si nu era la ore de vârf. Cat timp tine asa e suficient, am cu cine juca.


    Acum, sambata la pranz, 20 de servere cu harti de 64 FULL, cu inca 3-4 in asteptare.

  2. #1242 SP
    Junior Member valygeo's Avatar
    Salutare.Am trecut de curand pe Ps4.Mai joaca careva Bf1?

  3. #1243 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    salut, cam toata lumea joaca BFV, vezi ca e la reducere mereu

  4. #1244 SP
    Junior Member valygeo's Avatar
    Salut.Am si Bf V doar ca nu ma atrage foarte tare...ideea era sa-mi fac si ceva prieteni cu care sa pot juca...

  5. #1245 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da un add la SonOfSam333. joc bfv destul de des

  6. #1246 SP
    Junior Member valygeo's Avatar
    Ok.Ms.

  7. #1247 SP
    Member clax_117's Avatar
    Salut ..Stiu ca s-a tot pus intrebarea asta si in urma cu cateva luni, dar pentru ca BF 1 Revolution este la oferta pe US Store (8$) , indraznesc sa va intreb si eu daca va mai jucati si daca mai sunt jucatori pe serverele pt PS. Nu prea sunt hotarat sa iau BF5, avand in vedere toate reviewurile negative, plus ca prin 2017-2018 am bagat vreo 300 ore in BF1 pe Xbox si imi amintesc ca era fun jocul la momentul respectiv.

  8. #1248 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vezi ca exista EA Access si e jenat de ieftin, cred ca 20lei/luna. Daca vrei sa încerci BFV si sa nu-ti pară rău in caz ca nu-ți place, 20 de lei nu e mult... Si mai sunt multe jocuri EA incluse...

  9. #1249 SP
    Member clax_117's Avatar
    Ai dreptate, asa pot avea ambele jocuri plus altele, care nu ma prea intereseaza, dar le pot incerca . multumesc pentru sugestie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 63 FirstFirst ... 13 53 61 62 63

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts