Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast
Results 181 to 200 of 206

Thread: Watch Dogs 2

  1. #181 SP
    Member b615dub's Avatar
    Mda se pare ca m am bucurat degeaba ca l am luat cu 80 lei. E extrem de prost facut, ce naiba n au invatat din primul joc care macar ala e mai bun ca asta. Totul e prea colorat exagerat chiar, ii dau cu teazer unui pazic de langa mine si ma aude altul de la 2 niveluri mai jos si chiar stie exact unde sunt, masinile se conduc ca naiba mai rau ca in 1.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #182 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Eu am dat in el ca in surdu in clopot
    Mie imi place, e mult peste 1, au facut o gramada de chestii faine, de la scos turnurile la faptul ca poti da teleport la orice shop din lume.
    Ideea ca poti termina o misiune doar stand in cur aproape si jucand cu robotelu si drona (gameception) e super faina,
    misiunile secundare is variate si complexe, collectibles is facute misto, nu mai ai 1000 de pene, ai lucruri chiar faine de facut, de la puzzelurile de verticalitate la locatii diferite de vizitat.
    Misiuni de MP decente, am gasit 2 oameni random cu care am facut niste misiuni si a fost super ok.

    Singurul lucru care nu imi place nici mie e cum se conduc unele masini, nu au greutate.
    De la mine are 8/10 fata de primul care avea 6/10

    Ah, si au rezolvat problema cu politia din primul de te gasea si in gaura de sarpe daca nu foloseai gadgeturile vietii, acum poti fugi de ei si scapi.

  3. #183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  4. #184 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Eu il consider mai slab decat primul.Toate repet TOATE misiunile is aproape identice intre ele.Povestea este penibila fata de primul unde chiar am inteles ceva din poveste.

  5. #185 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    in sensul ca un grup de hackeri se duc sa hakearsca ceva?
    povestea nu e grea, e fat frumos negru care se bate cu zmeul ce controla informatia

  6. #186 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    In general ma refer.Ii dau dreptate userului poyut cand a scris in urma cu cateva pagina parerea lui.L-am jucat datorita hype-ului.

  7. #187 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Care e faza in jocul asta de insista mereu sa ma cupleze cu nu stiu cine in multiplayer? Nu reusesc nicicum sa joc in singleplayer. Am schimbat din Online Preferences totul in NO sau OFF, dar jocul asta insista sa ma cupleze constant cu cineva. Vreau sa il joc ca pe un rahat de singleplayer open world cum si e, dar nu vrea. Imi pierd timpul cu el?

  8. #188 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tudor, cred ca ai probleme. Pe mine nu m-a pus niciodata cu cineva in MP fortat.

    Chiar te vazusem zilele trecute prin el si asteptam sa postezi p-aici

    Da-i o sansa in SP, ca e chiar fun.

  9. #189 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am jucat vreo 2h si ma scoate din minti, cred ca il voi lasa.

  10. #190 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E bine, ai rezistat cu 1h30 mai mult ca mine

  11. #191 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce anume va scoate din minti la jocu asta ? Eu am peste 20h in el, dar din lipsa de timp si prea multe jocuri, n-am apucat sa-l termin, dar pe partea de SP jocul e chiar fun si bug free.

  12. #192 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Du-te acolo, intra in camera de supraveghere, intra pe ceva circuit si bubuie-l, hack the main door, trimite jumperul pe usita mica, hack the mainframe, leave the area. Rinse and repeat.

    E plictisitor, orasul e ok-ish dar stilul grafic e obositor si de prost gust. Tehnic e ok intradevar, dar partea artistica imi aduce aminte de galeriile alea de arta unde se strang hipsterii care considera trei anvelope distruse o opera de arta.

  13. #193 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Eu am terminat campania . E foarte fain jocu , sunt multumit de ce au reusit sa faca.

  14. #194 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce anume va scoate din minti la jocu asta ? Eu am peste 20h in el, dar din lipsa de timp si prea multe jocuri, n-am apucat sa-l termin, dar pe partea de SP jocul e chiar fun si bug free.
    Inundatia de iconite peste tot pe ecran pe care o gasesc obositoare si invasive, plus "puzzle-urile" care nu sunt grele pentru ca iti pun mintea la incercare ci pentru ca stai 10 ani sa te fatai din camera in camera ca sa gasesti nodurile (am stat si 20 de minute la unul pe o cladire ca sa aflu de pe net ca imi trebuia drona ca sa ajung sus sa vad unul din noduri).

  15. #195 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Du-te acolo, intra in camera de supraveghere, intra pe ceva circuit si bubuie-l, hack the main door, trimite jumperul pe usita mica, hack the mainframe, leave the area. Rinse and repeat.

    E plictisitor, orasul e ok-ish dar stilul grafic e obositor si de prost gust. Tehnic e ok intradevar, dar partea artistica imi aduce aminte de galeriile alea de arta unde se strang hipsterii care considera trei anvelope distruse o opera de arta.
    Pai stai mah omule, stilu grafic nu l-ai vazut din tona de trailer-e si reviews care au aparut pe internet de la lansare pana acum ? Partea artistica la fel. Adica...ce te astepti ? N-ai vazut ca este un joc cu si despre hipsteri si hacking ?

    Despre repetivitate nu ma pronunt. Asta e valabil la toate jocurile open world, inclusiv Witcher 3. Iti spun doar ca daca ai putina rabdare, o sa vezi diversitate la misiuni. Ba chiar am ramas uimit in urma cu 2-3h (deci dupa app 17h de joc) de un fel de misiune noua.

  16. #196 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu vezi toate meniurile, toate bannerele care iti apar pe ecran, etc in trailerele jocului, astfel ca primul impact cu ele a fost unul foarte neplacut. Jocul sufera si de chestii gen invisible walls, sarituri aiurea, chestii tipice Ubisoft.

    Pana acum e extrem de meh, o sa incerc sa imi mai fac rabdare ca poate ma prinde, dar la cum se prezinta pana acum ma indoiesc. Daca in 5h nu ma prinde, e clar.

  17. #197 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am inteles. Ce sa zic, n-ai vazut destule chestii despre el, inainte sa-l iei. Eu stiam tot ce presupune inclusiv grafica meniurilor din closed beta la care au avut acces unele persoane si care au fost postate pe youtube.

  18. #198 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu stiu man, nu am timp, chef sau rabdare sa ma uit la 1000 de prostioare despre fiecare prostioara de joc. Asa ca l-am luat dupa ce ati zis ca e mai ok decat primul, cea ce 100% este, dar daca nu imi place, nu am ce sa ii fac. Nu mai joc orice, nu mai pierd vremea cu orice mediocritate, si 10h daca m-ar tine as fi multumit de un astfel de joc, dar daca nici de 2-3h nu pot sa trec, e clar ca imi pierd timpul. Asta e, vin dupa ce am terminat Zelda, clar e greu sa dea bine ceva acum

  19. #199 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce porcarie e car on demand, iti da masina la 300m si e astfel complet inutil.

  20. #200 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ti-o da in parcari de obicei, nu ti-o lasa bucuresteneste la orice colt de strada

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast

Similar Threads

  1. Watch Dogs By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 925 Last Post: 16-03-2018, 17:57
  2. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  3. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts