Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11
Results 201 to 206 of 206

Thread: Watch Dogs 2

  1. #201 SP
    Member geo971986's Avatar
    l-am luat si eu ieri. Ma asteptam ca hackurile sa fie ceva mai realist, mai complex decat hipstereala gen "push this button to hack NASA".

  2. #202 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Ce amuzant , atunci cand am zis eu ca jocul e cu hipsteri lumea cam dadea din cap , acum vad ca mai toti au ajuns la concluzia ca jocul are laturi de hipstereala in el

  3. #203 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tin minte discutiile, lumea s-a luat de exprimarea ta defectuasa cand ai descris jocul ca fiind "cu fatalai" si "gay". Nu cred ca te-a contrat nimeni la partea de hipstereala.

  4. #204 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    L-am terminat. A fost cam scurt, cred ca 10-12h. Mai sunt side missions, de explorat harta si alte prostioare tipice Ubisoft, nu ma voi obosi cu ele, sunt de umplutura. Pana la urma povestea a fost ok-ish, ea in sine e chiar buna, dar felul in care ti-e livrata o face greu de digerat, daca jocul avea o directie mai realista spre lumea hackerilor, cred ca putea fi un joc foarte bun. In rest gameplayul slab, driving robotic, San Francisco frumusel si muzica si sunet slabute si ele.

    Peste 7 imi iese nota, dupa media aritmetica obisnuita. Merita incercat daca ai rabdare sa treci de primele ore si sa nu te enervezi la gameplayul uneori problematic.
    Attached Images Attached Images 17390398_1834189570166306_5309605760983776590_o.jpg

  5. #205 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Parca side missionurile n-au fost asa repetitive la asta, din cate imi aduc aminte, netipic Ubi. Asta exceptand collectibles unde e tipic Ubi.
    Eu cred ca am vreo 40 de ore in el cu tot cu side missons si o parte din collectibles ajutatoare in joc.

  6. #206 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hai ca l-am terminat si eu. Bai mie mi-a placut cu totu.

    N-am facut prostiile alea de curse sau alte puncte colorate de pe harta (bine, am facut cate 1 din fiecare, sa vad daca e ceva misto, dar n-a fost cazu), doar misiunile principale si secundare, fara cele de MP (am jucat si in co-op cateva, da sunt boring as hell), dar chiar mi-a placut si povestea si diversitatea misiunilor, dar si stilul ales, animatiile, orasul, masinile, hacking-ul si cam tot ce a insemnat acest univers.

    In mod clar este mult peste primul WD si din partea mea, primeste un 8 pentru orele pe care le-am petrecut in el (putin peste 50h), marea majoritate cu placere , pentru poveste, oras si grafica. Unul din jocurile in care am petrecut destul de mult timp facand poze cu aplicatia in game. Cred ca n-am facut in viata mea atatea selfie-uri, cate am facut in joc

    Ubisoft a invatat foarte mult din greseli si apreciez lucru asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11

Similar Threads

  1. Watch Dogs By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 925 Last Post: 16-03-2018, 17:57
  2. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  3. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts