Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 206

Thread: Watch Dogs 2

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Uuuu, San Francisco...

    + data de aparitie, 15Nov2016

  2. #42 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    sper sa nu faca vreo tampeie si sa ingramadeasca Watch Dogs cu Ghost Recon si For Honor. Chiar sper sa il mai amane putin pana prin mai iunie la anu cand oricum nu prea sunt jocuri atunci.

  3. #43 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai cu Ghost Recon cu siguranta nu-l vor ingramadi, ca pun pariu ca se lanseaza prin februarie/martie, la fel ca Division. Iar For Honor, ori prin Septembrie, ori Aprilie.

    ---------- Post added 07-06-2016 at 19:19 ----------

    Se pare ca maine seara vom primi si un world premiere trailer. Asta probabil pentru a vedea la E3 direct gameplay.

    ---------- Post added 08-06-2016 at 08:59 ----------

    Aici vom vedea trailer-ul, live


  4. #44 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce porcarie, ma asteptam la altceva, sper sa vad gameplay la E3
    https://twitter.com/Fobwashed/status/740412510654898176

    Daca nu mai functioneaza acel tweet aveti "trailer" aici:
    http://www.dualshockers.com/2016/06/...ones-surprise/

  5. #45 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    OMG ce prostie

    Oricum, ni se confirma orasul si free running-ul, exact cum ma asteptam. Se pare ca avem si gasti de cartier, mai nou.

    Eu tot sper la o surpriza de la jocu asta, cam cum au facut cu Assassins Creed II vs I.

    Acum astept totusi full trailer, poate o sa fie mai lung, diseara. Daca nu, la E3 cu siguranta vom vedea un gameplay cu o grafica ce va fi downgraded inainte de lansare

  6. #46 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ma, in downgrade nu mai cred, il vedem oribil de la inceput. Sincer, nu prea ma intereseaza acest joc. Vreau sa vad ceva despre AC-ul de anul viitor, un teaser cu Egipt, orice. Anul asta astept cu sufletul la gura conferinta EA pentru Mass Effect, Battlefield 1, Star Wars-ul lui Henning si chiar Fifa 17. Dupa o pauza de cativa ani vreau sa ma intorc la Fifa, sa vad daca ei vor sa ma intorc

  7. #47 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar


    Pare interesant din gameplay-ul pe care l-au aratat in reveal.

  8. #48 SP
    Member b615dub's Avatar
    Wow, un trailer mai lung de 60 sec umitor. Nu mai fac greseala primului WD cand salivam la cum arata m-am invatat minte cand am vazut ce-am primit.

    In alta ordine de ideei, Let the drinking games begin prietenii stiu de ce.

  9. #49 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Reveal-ul complet:

  10. #50 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    N-arata rau deloc, dar tot timpul exista elementul surpriza de la Ubisoft, care te uimeste facand un downgrade de ultim moment.
    Poate nu va mai fi cazul, daca se va face trecerea la PS4K si XO 4K.

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte misto realizat CGI-ul si foarte colorat pe alocuri, dar totusi iluminare realista. Sa vedem ce se pastreaza in joc din toate astea.

  12. #52 SP
    Member flames95's Avatar

  13. #53 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow. Acum parca e o combinatie de GTA V cu Infamous: Second Son si Assassin's Creed.

    Arata interesant si el se misca foarte misto, desi animatia normala de mers cam aluneca pe podea si nu paseste iar grafic nu este stralucit, desi e posibil sa nu mai avem downgrade, so....macar asta este ok. Si desi totul pare mai ok si zona completa mai mare, orasul nu pare prea viu...

    Ce-mi place e ca au introdus elemente actuale, gen VR, Drone, 3D Printing samd. E cam dubioasa faza cu controlul tuturor masinilor, intrucat nu toate sunt electrice, mai ales alea vechi, deci nush cum o face.
    Totodata, mi se parea mai misto "batul" lui Aiden decat Yo-Yo-ul lu asta.

    Btw, am vz chiar si un cuplu de gay p-acolo.

  14. #54 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Au făcut vreun parteneriat cu Instagram pentru filtre? E prea curcubeică (is that even a word?) atmosfera, mă mir că n-a țopăit nici un unicorn din vreun tufiș pe parcusul trailerului ..

    În altă ordine de idei, sunt singurul căruia i se pare că Ubisoft începe să exagereze cu numărul de ediții disponibile pentru unele titluri? Pentru cel de față vom avea 6. ȘASE! Pe bune, Ubi? Și nici măcar una cu steelbook? Pffft.

    Watch_Dogs® 2 - The Return of Dedsec Collector's Case

  15. #55 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Prezentarea lui Marcus mi-a adus aminte de Need for Speed ProStreet . Ma refer la efectele prezente in filmulet.

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    În altă ordine de idei, sunt singurul căruia i se pare că Ubisoft începe să exagereze cu numărul de ediții disponibile pentru undele titluri? Pentru cel de față vom avea 6. ȘASE! Pe bune, Ubi? Și nici măcar una cu steelbook? Pffft.

    Watch_Dogs® 2 - The Return of Dedsec Collector's Case
    Si basically, nu e niciuna care sa contina tot. Daca vrei tot, trebe sa cumperi vreo 3.

    Ce sa zic, o sa iau de la baietii de la Ubi, editia pe care o primesc si o sa ma "multumesc" cu jocul simplu.

  17. #57 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    +1 razvanrazy . Pe mine ma intereseaza Deluxe Edition, pentru pachetul Deluxe, litografii si harta orasului... dar, ca si tine, ma pot multumi si cu varianta Standard.

  18. #58 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ce-mi place e ca au introdus elemente actuale, gen VR, Drone, 3D Printing samd.
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    E cam dubioasa faza cu controlul tuturor masinilor, intrucat nu toate sunt electrice, mai ales alea vechi, deci nush cum o face.
    Nu trebuie ca masina sa fie electrica pentru a putea fi comandata de la distanta. Orice masina, chiar daca e veche de 20 de ani, are un calculator de injectie, care e electronic. Asta ti-o spune cineva care lucreaza in domeniu .

    In alta ordine de idei, imi place ca jocul pare sa nu mai fie atat de simplu ca precedentul, unde pur si simplu aveai instructiuni cam peste tot si era destul de usor sa faci misiunile.

  19. #59 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Personal sunt incantat de ce vad si se vede ca au lucrat mult. Din ce zic aici, s-au ocupat si de driving si aici vreau sa vad cele mai mari rezultate.

    Acum astept cu interes demo-ul de la E3 si sper la un AC II style


  20. #60 SP
    Member marv's Avatar
    din cauza esecurilor precedente legate de grafica si gameplay, eu nu ii mai cred. Pana nu vad jocul complet nu ii mai cred.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Watch Dogs By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 925 Last Post: 16-03-2018, 17:57
  2. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  3. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts