Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 38 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast
Results 321 to 340 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #321 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am citit ca iti doresti grimoire si m-am oprit acolo. Ffs man...

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  2. #322 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cum adica nu sunt questuri secrete? Stiu eu una si am jucat doar 4 ore.



    Ma rog, e cam dubios sa zici ca nu sunt questuri secrete desi jocu' nu are asa mare "varsta" cam greu sa gasesti misiuni secrete cand lumea inca exploreaza ce e visibil ca sa zic asa.

  3. #323 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Pai bogdanleica ne chemi in clan dupa ce ne zici ca nu mai joci decat sa faci rost de toate itemele? Si mai e si un clan de romani unde pretentiile de la joc si jucatori sunt ca la tine?

  4. #324 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    1. nu sunt singurul om din clan.
    2. deobicei raid si trials fac si dupa ce ma opresc din jucat, asa am facut si la destiny. intram doar cand era de raid si trials.


    ieri de la ora 5 cand am ajuns acasa si pana la 2 noaptea am facut nightfall eu cu un prieten. am facut carry pentru toti oameni din lista care nu facuseara nightfall.



    SYZYGY ala nu e quest secret. quest secret inseamna o misune.
    eagle-eye nu am zis ca vreau grimoire, ma refeream pur si simplu ca mai exista o chestie dupa care sa alergi in joc optional, inca o chestie de facut.



    oricum asta e ultimul post, ca toata lumea e prea subiectiva si nu obiectiva. Din punctul meu de vedere au ajuns cu destiny 1 intr-un loc destul de ok, si au invatat cum ar trebui sa fie jocul si acuma parca au luat-o iara de la capat. iara incepem ca cu destiny 1 cu varianta "beta".

    e mult mai bun ca destiny 1 ca si story, grafic, insa din punctul meu de vedere au simplicat foarte mult jocul pentru casual players

  5. #325 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Aseara am deblocat strikes/challenge si patrol,parca sa deschis mai mult jocul,de aventurile de pe Nassau nu m-am atins inca, la fel ca si pe Io. Astept sa termin campania ca sa ma apuc de ele. De aceea fug cu 2 ore mai repede de la munca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #326 SP
    Member bdevil's Avatar
    Sunt pareri pertinente, jocul inca nu a intrat in paine, modul de a progresa in joc a putin aiurea pentru cei care erau obisnuiti sa joace cu 3 caractere la fel acum e miere acum ca nu mai poti infuza armuri provenite din caractere diferite, eu obisnuiam sa am warlock, titan si hunter, aveam cate unul din fiecare ca sa experimentez cat mai mult din frumusetea jocului. Infuzarea armelor si a armurii s-a schimbat cu posibiltiati limitate, infuzezi pulse rifle doar daca ai un pulse rifle mai mare, si cam toate celelalte categorii la fel functioneaza. Cine a decis la Bungie sa faca side arm-uri si sub machine-uri pentru doua sloturi, primar + secundar se plictisea intr-un birou sau poate stie mai multe decat am experimentat noi pana acum. Poate ca-n Trials combinatiile astea vor fi castigatoare cu posibilitatea de a avea sidearm pe unul dintre cele doua sloturi la alegere. Vom vedea. Oricum aiurea. Si infuzarea unei legendare c-o exotica mai mare e aiurea tare. Am infuzat o legendara 265 cu o exotica 274 si mi-a facut legendara 269. Well done Bungie! Macar puteau explica procesul infuzarii si cum functioneaza.

    Inca o prostie care mi se pare mie ... sa denumesti o planeta Titan ... really? Cand ai un caracter Titan ... tu bagi o planeta cu acelasi nume ... O confuzie acum la greu cand incerci s-acumulezi informatii!

  7. #327 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Legendarele cam au +5 power si la infise nu se ia in considerare.

  8. #328 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    bdevil. nu au denumit ei planeta titan. titan e cel mai mare satelit a lui saturn.

  9. #329 SP
    Member cristian77's Avatar
    Pe mine nu m a prins jocul plus ca nu am timp, dupa 2-3 ore in el il dau, luat din MediaGalaxy Arad, 269 ron.

    Pret 150 ron, predare personala Arad sau Timisoara

  10. #330 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu sunt in ceva clan sweet potatoes nu stiu ce, asta e clanul romanesc in care e toata lumea? Nu stiu cum am ajuns acolo, n-am dat join la nimic....

  11. #331 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ăștia au trimis statuete la toată lumea, eu am făcut precomandă pentru Beta dar nu am cumpărat jocul și sau trezit ai mei cu un colet.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  12. #332 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Eu sunt in ceva clan sweet potatoes nu stiu ce, asta e clanul romanesc in care e toata lumea? Nu stiu cum am ajuns acolo, n-am dat join la nimic....
    Cu totii ne-am trezit acolo ! , nimeni nu stie nimic .

  13. #333 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Pe mine nu m a prins jocul plus ca nu am timp, dupa 2-3 ore in el il dau, luat din MediaGalaxy Arad, 269 ron.

    Pret 150 ron, predare personala Arad sau Timisoara
    Nu-l trimiti in tara? Platesc transportul.

  14. #334 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @ cristian77; Darthstone

    Incercati in aria de bazar:
    Bazar Console

  15. #335 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Salutare, dacă cineva își caută clan, vă primim la noi cu dragă inimă, avem nevoie de câțiva oameni deschiși la minte, sociabili, decenți la joc.
    Puteți veni și grupuri de prieteni dacă sunteți prea puțini ne unim forțele intr-un clan mai mare. Numai bine!
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=624298

  16. #336 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    poti lasa te rog un link catre clan ? pe ce platforma jucati ? eu joc pe PS4 si caut un clan cu romani (joc casual, timpul nu-mi permite din pacate sa joc cat as dori ^^).

    mersi!

  17. #337 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    poti lasa te rog un link catre clan ? pe ce platforma jucati ? eu joc pe PS4 si caut un clan cu romani (joc casual, timpul nu-mi permite din pacate sa joc cat as dori ^^).

    mersi!
    Pe PS, am editat mesajul inițial adăugând link la clan. Așa suntem și noi, lucrăm aproape toți, dar intrăm zilnic. Te așteptăm!

  18. #338 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Cu totii ne-am trezit acolo ! , nimeni nu stie nimic .

    Super, mersi pentru lamurire.

  19. #339 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Super, mersi pentru lamurire.
    Este fostul CG clan din D1 , doar s-a schimbat numele clanului.

  20. #340 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    @omuldinmultime in clan cu voi e cel de pe forumul de destiny 1 care a zis ca el nu joaca cu n00bi ca pierde timpul sa-i invete?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 38 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts