Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 38 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 ... LastLast
Results 621 to 640 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #621 SP
    495
    Member 495's Avatar
    spot on!

    Cred ca primul rank a mers resetat ca jucasem saptamani bune pt milestone-ul cu pvp, cu toate trei caractere, acum ca vreau sa fac iar de la zero pare sa urce SUPER greu, dar doar ca asta e singura chestie pe care o mai fac in destiny. chiar si catalystul la graviton il cresc in pvp...

    ---------- Post added 04-07-2018 at 23:12 ----------



    ---------- Post added 04-07-2018 at 23:12 ----------


  2. #622 SP
    495
    Member 495's Avatar

  3. #623 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Bungie din totdeauna a mâncat rahat, nu văd rostul pentru care au făcut clipul ăla.

  4. #624 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am prins si eu jocul la oferta (19$ cu tot cu cele 2 expansion-uri), asa ca am zis... la naiba, let's give it a try (recunosc ca mi-a placut primul Destiny, pana la un punct, in care a devenit extrem de repetitiv si plictisitor). I-a luat mai bine de o zi sa-l descarce si sa-l instaleze (unul din motivele pt. care gamingul pe "next-gen" este al naibii de enervant pt. mine) desi am gigabit, conexiune foarte OK, pusa consola pe cablu, testat router, etc. Am incercat si metoda cu pause/resume download... l-a luat ca melcul.

    In fine, am reusit sa ma joc un pic (cred ca sunt lvl 15)... si desi vad mici modificari pe ici pe colo, ma simt ca si cand as rejuca primul Destiny. Mai nene, in cateva ore de gameplay, nu am vazut decat fix aceiasi monstrii din primul joc... armele cam la fel... meniuri, etc... Cred ca daca m-ar lega cineva la ochi si m-ar trece dintr-un joc in altul, nu m-as prinde care e 1 si care e 2.

    Is it just me?

  5. #625 SP
    Member bdevil's Avatar
    Nop. It's not just you. Acum depinde si ce asteptari ai de la D2. Ca l-au cam masacrat si acum tot aduc DLC-uri sa-l aduca la stadiul D1. De exemplu in urmatorul DLC din septembrie vor face un pas spre a-l duce catre D1, cu random rolls din nou si o poveste noua. Cine o mai avea rabdare cu ei. Au distrus partea competitiva si diversitatea armelor si acum vor sa repare pagubele. Dar lumea se cam joaca si alte jocuri. Totusi pretul e corect pentru ce ofera. So ... have fun.

  6. #626 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Pentru multi un joc iubit, pentru altii la fel de mult a lasat un gust amar. Iata ca mult controversatul joc Destiny 2 se intoarce in lumina reflectoarelor sa anunte ca cei care fac precomanda la Destiny 2’s Forsaken DLC, vor primi, asa numitul Cayde’s Stash bonus.
    Asa cum sugereaza numele este vorba de content ce are legatura cu caracterul Cayde-6, ce moare la inceputul campaniei. Contine

    Showdown exotic emote
    Ornament for Ace of Spades
    Shades of Cayde-6


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 07-08-2018 at 23:56 ----------

    Si tot acum s-au modificat si modurile si felul cum se castiga. S-a renuntat la vechile moduri, blue si light legendary, in favoarea unora mai dinamice, cu mai multa actiune. Bingie a aratat asta cu Better Devils hand cannon, cu noi moduri de bigger magazine, extra damage impotriva elites, reducing recoil pt arma. Modul in care se castiga se schimba putin. In timp ce fiecare arma vine cu un mod, altele se por obtine prin Remove mods..la echipamentul existent. Exceptie exotic weapons deoarece deja sunt extrem de puternice si fara mods. Tot noi este si sistemul retooled weapon slot system ce lermite folosirea de arme kinetice sau elementate in slotul primar sau secundar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #627 SP
    495
    Member 495's Avatar

  8. #628 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Se pare ca Destiny 2 Forsaken tine cu adevarat sa-si repare greselile. Avem ca si lucruri noi anuntate ghost projections si legendary weapon skins. Ghost projection se activeaza cand playerul isi foloseste navigatia, iar weapon skins vor avea rolul de a fi un redesign si a aduce ceva nou.

    O alta schimbare sunt si Eververse Bounties, ce vor sosi in fiecare saptamana. Pentru a accesa acest bounty iti va trebui un Bounty note astfel:
    1.Tier 1 - un bounty note si va aduce 20 Bright Dust
    2.Tier 2 - 3 bounty note si genereaza 70 Bright Dust
    3.Tier 3 - 6 bounty note si aduce 150 Bright Dust
    Poti avea doar un bounty activ ce trebuie completat in o saptamana sau va expira

    O alta noutate va fi introducerea a Prismatic Matrix. Vor fi special bounty in fiecare saptamana la acest capitol.
    Alte updeturi includ
    -Eververse Armor cu random si fixed perks
    - Vei putea avea maxi 3 Prismatic Facets
    - Dismantling shaders va genera Bright Dust
    - level up va aduce si eververse bundle-uri iar odata ce esti level max castigi iar Bright Engrams.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #629 SP
    495
    Member 495's Avatar

  10. #630 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Nimeni? Sunteti prea ocupati cu joaca?
    Cum este Forsaken pana acum? Am fost asa dezamagit dupa Destiny 2 ca nu am mai continuat dar poate merita acum?

  11. #631 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E ce trebuie.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  12. #632 SP
    Member bdevil's Avatar
    Te tine ocupat, mai ales acum la inceput, iar Gambit e fun tare. Usor usor Bungie repara greselile si vin si cu content nou. Toamna-iarna se poate trage cu pusca in PVP, e pe drumul cel bun, cu event-uri si ce va fi sa fie.

  13. #633 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pana aveti si voi un joc bun apare 3-ul dupa aceea, se repeta istoria.

  14. #634 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Plătești când se lansează și e stricat, mai plătești Dlc-uri și tot stricat este, apoi vin iar cu o manevră să mai scoți niște bani și toată lumea se bucură că e ce trebuie.

  15. #635 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu m-am distrat de la lansare, mi-am scos lejer banii la cat timp am bagat in el. Nu stiu ce fumati.

  16. #636 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    adevarul eagle eye ca ai dreptate, ca daca stam sa o luam asa si eu am fost foarte dezamagit de destiny 2, dar per total am jucat mai mult ca alte jocuri pe care am dat aceiasi bani. deci nu pot sa zic ca regret ca l-am cumparat. iar acuma dlc chiar a reparat multe chestii, momentan sunt multumit. l-am luat si cu annual pass ul ala astept sa vad ce or mai baga, sper sa o tina tot asa.

  17. #637 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    In continuarea acestui post, odata cu Forsaken/patch, a observat careva caderi de FPS sau "cursor lag"? ce sa vina cumva, de la un HDD mai "stresat".
    Daca cineva are versiunea CUH-2116B, si mai bine.

    Incerc sa-mi dau seama daca este o problema cu hard-ul consolei mele sau nu, inainte sa o fac pachet si sa o returnez.

  18. #638 SP
    Member bdevil's Avatar
    Mie imi sacadeaza la greu, scad frame-urile pana la punctul in care sunetul si imaginea sunt incetinite de 4 ori si se aud/vad in reluare. In special in Gambit cand omor multi inamici deodata.

  19. #639 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ok, bine de stiut atunci. Este probabil de la engine-ul foarte vechi.

    In ceea ce ma priveste, raspunsul este simplu, nu ma mai joc oricum Destiny. Am intrat doar sa testez noua consola si intr-un mediu multiplayer, sa vad cum se misca. Am fost surprins de performanta, dar ma bucur ca aparent nu este de la ea. O sa mai instalez si alte jocuri saptamana viitoare sa fiu sigur. Multumesc!

  20. #640 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu am problema asta și joc Gambit foarte des

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 38 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts