Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 38 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #381 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Daca n ati facut inca nightfall sau raid add me: Andreiu26

  2. #382 SP
    495
    Member 495's Avatar
    'Destiny 2' Prestige Leviathan Raid will not have power boost

    vai de mama lor...

    ---------- Post added 07-10-2017 at 00:24 ----------

    si daca nu repara asta pana marti, faceti si raidul pe "prestige" din prima!

    https://kotaku.com/destiny-2-players...-ex-1819183195

  3. #383 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Hai ma ca au stricat si Iron Banner. Ma temeam ca au facut si ei ceva ok in jocul asta...few...we dodged the bullet.

    Care mai este esenta lui? Arme si armuri level cap puteau sa ne dea si fara el.

  4. #384 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    In ce sens l-au stricat? Poti explica?

  5. #385 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    In D1 Iron Banner insemna cel putin 3 lucruri:
    - o sansa sa creasca in nivel pentru cei care prefera PVP majoritatea timpului. Si da, suntem destui.
    - o oportunitate de a folosi la maxim armele si armurile pe care le avem.
    - o poveste care-l plasa peste Crucible si avea o logica, un sens sa existe.

    Iron Banner ar trebui sa insemne altceva, acum este Crucible in alte culori si atat.
    Care este scopul cu care se organizeaza Iron Banner? Cu ce difera fata de Crucible?

    Pentru cei ca mine care prefera PVP, de as mai pierde timpul sa alerg ca nebunul dupa armuri si arme mai puternice daca nu le voi putea folosi niciodata in PVP la adevarata lor valoare?

  6. #386 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    Destiny 2

    Pai rewardurile de la IB sunt toate armele din joc in arhetipul gresit in sensul ca sunt cele mai proaste arme. Poate doar hand cannonul ala sa fie ok in PVE doar, ca va fi fast reload.

  7. #387 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Toate armele din iron banner sunt average, am jucat doar pt armurim set complet la warlock si abia maini pe titan, mai vanez casca.

    Anyway, daca aveti ~25 de minute la dispozitie, va rog ascultati ce zice omu' asta, sc_slayerage aka the legend himself, probabil cel mai bun jucator de destiny pve, excelent si in pvp.



    Sunt de acord cu 99.9% din tot ce zice el si chiar e unul dintre putinii streameri care chiar stie despre ce vorbeste!

  8. #388 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Avand in vedere a trecut ceva timp de cand s-a lansat Destiny 2 si ca sunt fost jucator de Destiny 1, cu toate activitatile terminate de cateva ori si multe ore investite, merita sa incerc Destiny 2, s-au este doar o schimbare de peisaj si acelasi joc neterminat?

    Din cate vad perioada in care lumea s-a bucurat si a fost uluita de Destiny 2, aproape a trecut intr-o luna.


    AlexB

  9. #389 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Merita ca e acelasi joc fun, ai arme faine, misiuni faine, comunitatea destiny dar daca esti ca mine, vei baga doar 10% din timpul pe care l-ai bagat in primul joc.

  10. #390 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din păcate, adevărat...

    PS: Versiunea cu Expansion Pass e la reducere pe PS Store RO.img_20171022_131619.jpg

  11. #391 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu am cerut refund la joc si mi-a fost aprobata. Am facut o precomanda la versiunea PC (desii am zis ca nu mai fac precomenzi niciodata, la momentul cumpararii am fost in Amsterdam la un prieten si nu iau cele mai bune decizii cand sunt high), si bine am facut ca am ales Pc-ul ca in felu acesta nu am sarit pe hype train sa-l cumpar pe ps4 ca l-as fi regretat. Pacat mare, they ****'ed it up.

  12. #392 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Am terminat campania , am făcut câteva strikes , pvp . Momentan sunt lvl 224 cu warlock . Cum pot face sa ajung lvl 305 cum am vazut la mulți si sa am acele seturi de armuri good looking ? Totul tine de farm cu acele strikes , eventuri etc ?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  13. #393 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Joci in continuare si faci 305 fara sa vrei. Daca vrei sa faci mai repede, trebuie facute anumite chestii, dar daca nu te grabesti ajungi si tu la 305 ca toti cei care au facut raidul sau au fost flawless.

  14. #394 SP
    Member bdevil's Avatar
    Faci saptamanal acele activitati care-ti dau reward power gear. Insa de la 224 la 265 urci super usor numai cu albastre, jucand si farmand public eventuri, in special pe heroic. Din pacate Dant3 a postat o lista foarte adevarata de schimbari care au ''furat'' si au ''scazut'' experienta avuta in Destiny. Sunt sceptic sa-l aduca la nivelul Destiny1, pur si simplu au taiat in carne vie din ''fabrica'' ,atat de multe chestii. Toti speram ca D2 sa vina cu aditii la ceea ce a fost D1, dar se pare ca au taiat pana l-au facut un vanilla nereusit. Partea cu reward-urile, loot-urile si perk-urile fixe au fost cele mai neinspirate alegeri facut de developeri.

  15. #395 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Unele sunt cam trase de par pe lista aia. Gen "no bounties" care acum sunt "challenges" si le ai direct in activitatea pe care o faci, ceea ce e o imbunatatire. Sunt de acord ca au luat tot ce era bun in D1 si s-au pisat pe el, dar hai sa nu cautam nod in papura.

  16. #396 SP
    495
    Member 495's Avatar

  17. #397 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pentru cei care il joaca pe PC, aveti grija:

    There have been tons of reports of people getting banned for using the following software on PC:
    Game Capture Mode in:
    OBS
    XSPLIT
    Overlays in:
    Fraps
    Mumble
    Discord
    Hardware monitoring Software:
    MSI Afterburner
    EVGA Precision XOC
    If these software's are running, you will get banned.
    https://www.bungie.net/en/Help/Article/46101
    Edit: Or any other software that has code injection.
    Edit 2:
    According to the latest information from Bunjie, ALL BANS ARE PERMANENT. You cannot dispute your claim either according to the link below dated 10/23/2017.
    https://www.bungie.net/en/Help/Article/11929
    Cred ca au pierdut niste piulite baietii...

  18. #398 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Exista un clan mai activ cu useri de ps4 ? Nu am cu cine sa fac un party pentru raid


    Sent from my iPad using Tapatalk

  19. #399 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Cred ca au pierdut niste piulite baietii...
    Tipic Activision ) sa joace atunci ei jocul lor neterminat

  20. #400 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Hai sa aruncam cu noroi, chiar daca nu stim diferenta dintre developer si publisher .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 38 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts