Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 38 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast
Results 481 to 500 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #481 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Jocul asta e ca oricare altul. Are plusuri are minusuri dar ce apreciez e ca bungie schimba lucruri dupa cum cere comunitatea ceea ce e foarte interesant

  2. #482 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pai trebuie sa tina si mana aia de oameni cumva atrasi de joc.

  3. #483 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Serios, jocul asta e o insulta pentru oricare hardcore gamer !
    La fel de serios si fara suparare, hardcore gamerul asta ai fi tu, nu? Sau SI tu? Si chiar, tu ce te joci, frate?

  4. #484 SP
    Junior Member croky222's Avatar
    Ce imi place cel mai mult la tipu asta Alex Khan cu toate ca mi se pare un tip ce e contra la orice e felul de a se stresa foarte mult cand face diss-uri sau cand se contrazice. Mie unul imi place jocul si e un joc ce iti ofera destule ore de gameplay. Cine vrea sa facem party sa jucam add: ChrisXYLO. Eu mai joc cu niste baieti calumea.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  5. #485 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by croky222 View Post
    Ce imi place cel mai mult la tipu asta Alex Khan cu toate ca mi se pare un tip ce e contra la orice e felul de a se stresa foarte mult cand face diss-uri sau cand se contrazice. Mie unul imi place jocul si e un joc ce iti ofera destule ore de gameplay. Cine vrea sa facem party sa jucam add: ChrisXYLO. Eu mai joc cu niste baieti calumea.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Salut. Am început si Destiny 2, am power 283 momentan si caut un clan, eventual de români.nu sunt hardware, joc pentru fun, de regulă noaptea

    Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

  6. #486 SP
    Junior Member croky222's Avatar
    Salut adauga-ma , eu sunt in clan cu niste prieteni romani. Te bagam si pe tn

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  7. #487 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    La fel de serios si fara suparare, hardcore gamerul asta ai fi tu, nu? Sau SI tu? Si chiar, tu ce te joci, frate?
    Serios si fara suparare....tu stii sa citesti si sa intelegi un comentariu ?

    Prefer sa cumpar doua editii de Titanfall 2 sau Borderlands 2 pe care sa le fac cadou la prieteni decat sa joc chiar si gratuit porcaria asta de joc in editia full cu toate dlc-urile si expansionurile deblocate.

    Serios, jocul asta e o insulta pentru oricare hardcore gamer !

  8. #488 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Da sigur, e cah cah!

    Bine ca am in lista vreo 3-4 oameni cu level 43+ la trofee, peste 10000 de trofee fiecare, 200+ platine, definitia la hardcore gamer (cel putin pe console, si cel putin pt mine) cu trofeele terminate de mult la destiny 2 dar ei il joaca cu orele zilnic. Si nu il joaca pt "peisaje si muzica" lol.

    Cand o sa iasa alt joc cu acelasi gunplay EXCELENT ca in destiny, cu aceeasi satisfactie pe care o ai cand le vezi cum le explodeaza capul/burta, cu acelasi seamless coop (FPS) poate ma opresc din jucat si eu.

    Anyway, questul pt arma lui Saint 14, acel shotgun foarte bun, a fost o supriza foarte placuta! Credeam ca va fi doar un grind pt materiale si gata, dar am primit vreo 2-3 misiuni in plus cu un final foarte reusit zic eu, chiar la mormantul lui.

    Am mai deschis sabia acolo pe perete si acum "lucrez" la versul 9, mai trebuie sa fac cateva meciuri in pvp. Inca nu am reusit sa fac 335 pe niciun caracter, doar hunterul e 334 si imi lipseste un chest de 335.

  9. #489 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pana una alta, it's starting to grow on me. Azi am mai bagat niste milestone-uri, am jucat Crucible (in sfarsit a revenit la normal), strikes, public events... ii mai trebuie niste customizare ca lumea, sa-ti vina sa faci grind, si ar fi ok. Sper totusi sa fie consistent urmatorul expansion, la asta au dat-o in bara cu contentul nou, Mercur e super mic si neinteresant, iar Infinite Forest ala e o labareala, aceleasi aventuri intr-una (sanchi, cica sunt foarte multe versiuni ale unui adventure, toate diferite... pai degeaba, or fi ele tehnic diferite, dar seamana intre ele ca nici nu-ti dai seama de diferenta).

  10. #490 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Mai am ceva milestones pe titan, clan xp, nightfall si crucible, le-am lasat pt marti inainte de reset, care s-a schimbat si e la 5pm uk.

    Core game-ul e fun, nu are cum sa nu prinda, e fun sa impusti, e fun sa zbori pe acolo, e fun sa omori cu superele. Din fated engram de la xur am primit jade rabbit... vreau crimson!

    Mai am trei luminite de aprins pe peretele de langa forge...

    Mai avem insa un dlc pana la urmatorul expansion.

  11. #491 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Da sigur, e cah cah!

    Bine ca am in lista vreo 3-4 oameni cu level 43+ la trofee, peste 10000 de trofee fiecare, 200+ platine, definitia la hardcore gamer (cel putin pe console, si cel putin pt mine) cu trofeele terminate de mult la destiny 2 dar ei il joaca cu orele zilnic. Si nu il joaca pt "peisaje si muzica" lol.
    Inainte sa incerci sa fii sarcastic, vezi ca nu eu sunt ala care a cumparat jocul la 60 euro si asteapta acum expansion dupa expansion , fiecare la pret de 20 euro, ca sa termine o poveste amarata.
    Sau incerci cumva sa te crezi smecher si sa te lauzi ca ai dat 90-100 euro pe editia cu season pass la unul dintre cele mai banale si mediocre shootere de pe piata actuala?

    Nu de alta, dar parca si porcaria de Mass Effect Andromeda avea mai mult continut si puteai sa termini o poveste completa chit ca luai varianta standard.


    Si nu, jocul nu-i chiar atat de UNICAT pe cat crezi, alternativele fiind mult mai bune de altfel:
    https://gamesalike.com/16-games-like-destiny/

    Killzone iti spune ceva?

    Quote Originally Posted by 495 View Post


    Mai avem insa un dlc pana la urmatorul expansion.
    Mda,exact ce ziceam.....Quod erat demonstrandum

  12. #492 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Ar trebui sa te apuci de stand up, unii oameni ar rade la glumele tale, dupa ceva beri la bord, bineinteles.

  13. #493 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Ar trebui sa te apuci de stand up, unii oameni ar rade la glumele tale, dupa ceva beri la bord, bineinteles.
    Cred ca eu sunt ala care rade tare si bine (si fara sa fi baut un pahar/pet cu bere) cand vad atatia oameni dispusi sa-si ia teapa voluntar

    Semn ca ar trebui sa ma apuc si eu de dezvoltat jocuri.....daca jocuri praf ca Destiny 2 se vand ca painea calda......sau ca Star Citizen unde sunt destui dispusi sa arunce 30 000 dolari pe niste nave spatiale virtuale si sa ofere donatii in total de 150 milioane $ pentru niste promisiuni goale si pe un joc nefinisat, nelansat, amanat de prea multe ori.

    Viitorul se anunta promitator!

  14. #494 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Killzone? Maxim 2 ore a rezistat jocul ala in consola mea, asta in conditiile in care nu prea aveai ce juca cand s-a lansat next gen.

  15. #495 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    As fi vrut sa zic Sims 2 ca si joc similar cu Destiny.

  16. #496 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Singurul care poti sa zici ca se apropie de destiny e warframe. restu nu sunt deloc ca destiny. si din ce am inteles anthem care o sa apara o sa fie ca si destiny. si eu sunt foarte dezamgit de destiny. astept sincer expansion ca urmatorul dlc ma astept sa fie tot bull****. ca si nota personala mi-a placut mult mai tare destiny 1. am petrecut foarte mult timp in el. de 2 m-am plictisit foarte repede.

  17. #497 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Eu nu inteleg de unde atata patima pentru jocul asta.
    Este clar departe de MMO-ul pe care si-l inchipuie Bungie, insa luat la bani marunti si privit ca un shooter, este mult peste ce ofera alte jocuri de pe piata ca si content/nivel de calitate.

    Am jucat campania + strikes + adventures si deja am mai mult timp petrecut in Destiny 2 decat in alte jocuri. Singura mea mare problema cu jocul este lipsa 60FPS. Dupa ce joci Halo/COD/BF ti-e greu sa te mai intorci la 30 FPS.

  18. #498 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Eu nu inteleg de unde atata patima pentru jocul asta.
    Este clar departe de MMO-ul pe care si-l inchipuie Bungie, insa luat la bani marunti si privit ca un shooter, este mult peste ce ofera alte jocuri de pe piata ca si content/nivel de calitate.

    Am jucat campania + strikes + adventures si deja am mai mult timp petrecut in Destiny 2 decat in alte jocuri. Singura mea mare problema cu jocul este lipsa 60FPS. Dupa ce joci Halo/COD/BF ti-e greu sa te mai intorci la 30 FPS.
    Nu se poate și frumos și cu aia și cu aia, știi tu. Joci pe PC și ai și peste 100 de Hz cu cel mai bun hardware. Plus fov mult superior. Asta este consola, ce să facem, atât poate

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  19. #499 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Povești de la Bungie, poate mai mult consola, stai calm. Sunt leneși, sa nu zic putori...

    PS: Mai ales Xbox One X

  20. #500 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Povești de la Bungie, poate mai mult consola, stai calm. Sunt leneși, sa nu zic putori...

    PS: Mai ales Xbox One X
    Ai jucat eventul ăla de pe Titan cu hive? Dacă se bagă mai mult de 3-4,cu grenade, super, etc abia se mișcă. La fel și la alte eventuri cu mulți jucători deodată. În rest se mișcă ok. Pe pc dacă ai ceva decent merge la 1080p maxim, sau 4k minim spre mediu

    https://www.youtube.com/channel/UCcT...OshH2CzCi09Hgg

    Ăsta din link e cam cel mai bun jucător de Destiny, și joacă pe pc acum. Bine, dacă mi-ar da și mie Nvidia moacă o placa de o mie de coco, poate aș schimba tabăra nu

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 38 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts