Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 38 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #501 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    E curios cum un thread despre un joc fenomenal este poluat cu discutii despre niste mizerii de alternative si de vesnica dorinta a utilizatorului de PC de a isi autojustifica alegerea.

    Da, joci pe PC si ai fix 101.14 Hz pe un ecran cat cutia de la adidasi, iar apoi cand iti e lumea mai draga iti da eroare de kernel.dll sau patesti ca mine cand mai vreau din cand in cand sa joc cate un Starcraft trebuie sa stau sa fac troubleshoot la 15.000 de erori si update-uri pana reusesc sa intru in joc si dupa aia imi crapa. Cu PC high end si Software original.

    Nu merci.
    @Gogu no offence am mai glumit bro mai radem mai exageram dar mi-a cangrenat creierul baiatul de mai jos si cand te-am vazut si cu PC master race topic am intrat in modul supravietuire a creierului...

    @Alex Khan, te urmaresc de cand ai inceput aceasta campanie istovitoare si lunga de defaimare a jocului si simt cum imi creste o carnita pe lobul stang al creierului.
    Exemplele date de tine sunt niste mizerii, iar faptul ca Destiny 2 este un joc fenomenal nu il vei putea schimba nici tu, nici aplaudacii tai blocati in loop-ul de a critica orice, niciodata, in vecii vecilor, AMIN.

    Si cu asta discutia este incheiata, stampila este pusa, tie iti va creste tensiunea, iti vei edita post-ul cu tenta serioso-imperativo-didactica de cel putin 7-8 ori, iar eu voi manca niste chipsuri de calitate indoielnica citind tentativa ta esuata de a ma combate.

    Cine iti mai raspunde la nonsensurile pe care le spui o face doar pentru ca are mult timp liber si te ia la misto.

  2. #502 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Cine iti mai raspunde la nonsensurile pe care le spui o face doar pentru ca are mult timp liber si te ia la misto.
    Da' acuma de ce-i dai spoilere?

  3. #503 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu chiar nu inteleg cum de nu a fost banat pana acum de pe forum. Adica omu chiar nu are nici o legatura cu nici un thread iar tot ce face e sa vina cu argumente demne de Can Can.
    Scuze dar cand zici ca zilele unui joc sunt NUMARATE (caps lock can can), pentru ca a gasit el pe net o compilatie de buguri intr-un joc open world, iar dupaia vine sa imi zica ca un joc din 95 era CURAT (caps lock can can)...din nou, te rog frumos boss. Ce este si mai oripilant e raspunsu lui agresiv catre oameni.

  4. #504 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Reset nou, terminat milestones pe doua caractere si tot n-am reusit sa fac 335. RNG hates me! Aveam nevoie de un chest pe hunter si mi-a dat trei picioare exotice de 335... pe titan, nici nu mai zic, doar arme si fusta, unde am nevoie de picioare...

    Am terminat si forge weapons. Am primit ghostul nou din dlc, din story, sagira parca, foarte bun pt mercury, detecteaza de la 75m consumabile, extra rewards pe mercury etc si o emblema care face track la inamicii omorati cu armele de la forge. Dezamagit de reward, dar asta e, i had fun doing it!

    A venit Xmas in turn, in patrule, strikeuri, oriunde e zapada, si poti arunca cu bulgari de zapada care fac damage mare la inamici, dar au cooldown de vreo 8 secunde sau la coechipieri, prin tower si ii incetinesti. Multe cosmetice noi, sparrows, nave, ghosts, shadere etc

  5. #505 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Reset nou, terminat milestones pe doua caractere si tot n-am reusit sa fac 335. RNG hates me! Aveam nevoie de un chest pe hunter si mi-a dat trei picioare exotice de 335... pe titan, nici nu mai zic, doar arme si fusta, unde am nevoie de picioare...

    Am terminat si forge weapons. Am primit ghostul nou din dlc, din story, sagira parca, foarte bun pt mercury, detecteaza de la 75m consumabile, extra rewards pe mercury etc si o emblema care face track la inamicii omorati cu armele de la forge. Dezamagit de reward, dar asta e, i had fun doing it!

    A venit Xmas in turn, in patrule, strikeuri, oriunde e zapada, si poti arunca cu bulgari de zapada care fac damage mare la inamici, dar au cooldown de vreo 8 secunde sau la coechipieri, prin tower si ii incetinesti. Multe cosmetice noi, sparrows, nave, ghosts, shadere etc
    vezi ca stiu ca era un glitch. ca ziceau astia ca daca decodezi engrama exotica cu un chest exotic pe tine iti da tot chest. poti sa incerci poate ai noroc.

  6. #506 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Eu chiar nu inteleg cum de nu a fost banat pana acum de pe forum. Adica omu chiar nu are nici o legatura cu nici un thread iar tot ce face e sa vina cu argumente demne de Can Can.
    Scuze dar cand zici ca zilele unui joc sunt NUMARATE (caps lock can can), pentru ca a gasit el pe net o compilatie de buguri intr-un joc open world, iar dupaia vine sa imi zica ca un joc din 95 era CURAT (caps lock can can)...din nou, te rog frumos boss. Ce este si mai oripilant e raspunsu lui agresiv catre oameni.
    1.N-am fost banat fiindca respect regulile si sunt on-topic.
    2.Nu esti moderator sa decizi tu cine trebuie banat. Apoi, faci pseudo-moderarea si din cate stiu, e neregulamentar.
    3.Teoretic, parca traim intr-o democratie, intr-o tara libera (parca fix acum 28 de ani a fost o revolutie pentru ca romanii sa aiba drept de libera exprimare). Am dreptul sa spun ce produs nu mi-a placut si ce produs mi-a placut, judecand calitatea produsului din perspectiva de simplu consumator/client. Cine vrea sa ma creada, foarte bine, cine nu vrea, si mai bine!
    4.Te rog frumos sa termini cu atacurile alea cu Cancan pentru ca chiar nu citesc ziarul ala si ma defaimezi cand ma asociezi cu asa ceva.
    5. Normal ar trebui sa-ti dau report pentru atac la persoana si pseudomoderare, ceea ce o sa si fac.
    6. Nu m-am luat de parerile voastre cand ati laudat un joc si nu v-am facut "fanboy" asa cum voi va luati constant de parerile mele, ma hartuiti si nu ma scoateti din "hater".



    ---------- Post added 21-12-2017 at 03:46 ----------

    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post


    @Alex Khan, te urmaresc de cand ai inceput aceasta campanie istovitoare si lunga de defaimare a jocului si simt cum imi creste o carnita pe lobul stang al creierului.
    Exemplele date de tine sunt niste mizerii, iar faptul ca Destiny 2 este un joc fenomenal nu il vei putea schimba nici tu, nici aplaudacii tai blocati in loop-ul de a critica orice, niciodata, in vecii vecilor, AMIN.

    Si cu asta discutia este incheiata, stampila este pusa, tie iti va creste tensiunea, iti vei edita post-ul cu tenta serioso-imperativo-didactica de cel putin 7-8 ori, iar eu voi manca niste chipsuri de calitate indoielnica citind tentativa ta esuata de a ma combate.

    Cine iti mai raspunde la nonsensurile pe care le spui o face doar pentru ca are mult timp liber si te ia la misto.

    Nu stiu despre ce campanie istovitoare si indelungata vorbesti cand am doar 4-5 postari pe topicul asta pe toate cele 26 de pagini.

    Nu stiu de ce consideri Borderlands 2 sau Titanfall 2 ca fiind "mizerii" cand au fost mult mai apreciate de public la vremea respectiva si au primit premii, fiind si nominalizate la GOTY. Eu personal m-am distrat in ele asa cum si voi va distrati acum in Destiny 2 (pe care din perspectiva mea, nu-l consider un joc prea complex si distractiv)
    Dar ok, iti respect parerea ,gusturile nu se discuta.
    Nu am aplaudaci si nici fani si nici nu vreau sa am fiindca ma reprezint doar eu pe mine de unul insumi.


    Daca tot vorbim de "campanii lungi si istovitoare", spor in continuare la hartuit site-ul acela micut , unde in ultimele 2 luni vad ca spamezi periodic cu comentarii si te inflamezi aiurea ca de ce editorii nu publica articole despre lansarea lui Xbox One X cu toate ca ti-au explicat de ce nu vor sa o faca (cei care urmaresc site-ul stiu despre ce vorbesc, deci nu vreau sa intru in amanunte).

  7. #507 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Terminati cu prostiile si discutiile offtopic. (si nu ma refer aici doar la Alex Khan)

    Daca nu va comvine ce zice un user ignorati posturile, daca nu puteti sa treceti peste orgoliu, folositi functia "Ignore user" a forumului (sub profilul userului pe care doriti sa-l ignorati)

  8. #508 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  9. #509 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Este ceva clan CG?

  10. #510 SP
    Member bdevil's Avatar

  11. #511 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    foarte putina lume din echipa care a lucrat la Halo mai este acum la Bungie

  12. #512 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Am vazut si eu aseara clipul. Urasc Youtube-ul pe TV.. si ale lui recomandari. Parca nici daca vreau sa scap de Destiny, nu pot, este peste tot.
    Si ca tot sunt aici:
    https://www.destructoid.com/destiny-...s-479672.phtml
    Asa ceva nu mai vazusem pana acum! Parca suntem asaltati constant de "fetaured content", "varati ma pe gatul prostilor".. si aici nu ma refer doar la Destiny, este cumva o nota generala in care merg lucrurile si industria. Vremuri bune!
    Siu ca lui $ony ii plac banii, ma da e urat ce fac. Sunt la fel de partasi ca Activi$ion.

  13. #513 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Destiny 2: Gods of Mars DLC Details Outed by PSN - IGN

    According to the PSN description, Gods of Mars features a brand new area for players to explore called the Frigid Vale of Mars. You’ll be going up against Charlemagne, who has reawakened on Mars and imprisoned Rasputin within an ancient vault. With the help from Ana Bray, players must free Rasputin, defeat Charlemagne, and uncover the secrets of Clovis Bray.

    Gods of Mars also features a new enemy faction and bosses to battle, new story missions, new gear, weapons and armor, new co-op activities, and new competitive multiplayer arenas. The new enemy faction might be Charlemagne's Remnants, as the PSN listing suggests the Remnants will be the main enemies players will be battling throughout Gods of Mars.

  14. #514 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  15. #515 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Deci Bungie sunt demni de blam la fel de mult ca Activi$ion pentru halul in care arata acest joc, in comparatie cu ce ar fi putut fi.
    Bine de stiut. Ca tot ma intrebam cine tot marseaza asa agresiv pe Eververse. Parca sunt chititi sa distruga si ce mai e frumos la acest joc, spoind cu microtranzactii F2P. Plan pe 10 ani.. of.

  16. #516 SP
    495
    Member 495's Avatar
    N-am mai intrat in joc de anul trecut si pana la urmatorul DLC nici nu prea mai am ce face. Am reusit sa fac 335 pana la urma, RNG-ul mi-a zambit si mi-a picat ce aveam nevoie din clan engrams, noroc ca sunt intr-un clan mare si oamenii fac raiduri, flawless etc.

    Am si exoticele pe care le asteptam sa pice, nu toate insa, imi lipsesc cateva din d1...

  17. #517 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu simt ca vomit daca imi mai pica Shinobu's Vows sau Jesterele. N-am nicio arma noua exotica, toate engramele imi dau c*caturi duplicate de cand a aparut DLC-ul nou. F*ck this.

  18. #518 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Welcome to the freemium model of gaming. Daca lipitorii astia vor MTS atunci sa nu mai ceara bani pe joc si sa fie lansate moca si atunci nimeni nu ar comenta.

  19. #519 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai si MTS la ce ma ajuta sa primesc exoticele? MTS in Destiny sunt pur vizuale, n-am nicio problema cu ele, nu stiu ce-si bate lumea capul cu ele. Sunt shaders, emotes, nave, chestii de-astea.

  20. #520 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Moduri care reincarca superele... alea sunt un pic pe banuti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 38 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts