Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 38 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #41 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sper ca au plecat urechea la ce au zis si tot zic oamenii si sa nu vina cu content demn de...Destiny 1. Adica, inteleg ca tai din joc ca sa dai mai incolo ca DLC (bine, e mult spus inteleg, dar asa e moda in zilele astea, deh), dar sa nu dai iar continut putin, pe care sa faci repetitii pana iti vine sa vomiti.

    We need to go deeper.

  2. #42 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma, poti sa zici multe despre ei, dar nu ca n-au ascultat de fani. Mereu au invatat si au aplicat acolo unde se putea, de-aia nici nu mai seama jocul de acum cu cel de la lansare, a fost intr-o evolutie continua. Acum sunt cu temele facute, nu mai au scuze.

  3. #43 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Absolut, au ascultat de ei, dar in cursa lunga. De asta zic ca in ziua 1 e necesar sa aiba ce trebuie, sa nu dea cu taraita.

  4. #44 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Sper ca sunt cu temele facute si stiu ca jocul are nevoie de 60 fps si servere dedicate .

  5. #45 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De pe canalul oficial
    img_20170327_224718.jpg

  6. #46 SP
    Member Darthstone's Avatar
    N-as baga mana in foc, dupa ce m-am ars cu Destiny Collection. Daca urmeaza modelul primului joc, merita cumparat la un an si ceva de la lansare. Vorbim de Activision totusi...

  7. #47 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din contra, asta se cumpără day one. Am prieteni care s-au apucat prea târziu si au regretat, e normal. Dacă aștepți un an la un joc precum Destiny, mai bine nu il mai cumperi deloc.

  8. #48 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Daca stiam asta... eu l-am luat in decembrie si toata lumea spunea ca merita. Evident nu prea.

  9. #49 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hai cu pre-orderul!

  10. #50 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca il iei mai tarziu (6 luni - 1 an de la lansare), ai sanse foarte mari sa pierzi niste experiente care se traiesc cel mai bine la inceput. Pana le altereaza ei dupa feedback-ul oamenilor si toate cele. Unde mai pui ca daca scot iar o editie cu un token care iti da level boost si gear, o sa treci prin multe misiuni/strike-uri ca Voda prin loboda, o sa fie prea usor pentru ca esti OP. Asa, cand ai level micut si joci misiunile la timpul lor, gradul de dificultate va fi mai mare si te va testa mai mult.

  11. #51 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    plus ca pierzi ezperiente super misto, nu o sa uit niciodată cum stateam 6 cu pusca scoasa tintita spre o pestera cateva ore pe zi )).

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  12. #52 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Intr-adevar am primit tokenuri care ofereau level, unul direct level 40, altul 20. Insa am jucat asa cum trebuie, am progresat normal iar token-urile le-am folosit pe alte caractere.

  13. #53 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Destiny 2


  14. #54 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    VAI. DE. MINE.
    Ala mare cu doua sabii e Cabal sau Fallen? Pare o combinatie

  15. #55 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img_20170328_234527.jpg

  16. #56 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma tot gandesc daca sa iau Destiny 2 pe PC sau pe PS4. Oarecum as vrea sa profit de varianta de PC, dar pe de alta parte... friend list-ul o sa-mi fie pe PS4, plus exclusivele astea.

    Also, m-am uitat acum pe site sa vad cat e tricoul ala cu Age of Triumph (de tre' sa faci rank 7 la carte ca sa primesti discount), iar cu codul de discount vine $25, sau $29 daca vrei sa-ti imprime si gametag/psn name pe maneca, which is neat. Fara codul de discount sa spunem doar ca e un pret pus la vrajeala, nici Trump n-ar da banii aia pe un tricou

  17. #57 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Parca m-am uitat la Deadpool cand am vazut traileru.

  18. #58 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ce trailer ?

  19. #59 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^Despre acest Teaser e vorba

  20. #60 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cayde is the new Deadpool

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 38 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts