Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 38 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast
Results 581 to 600 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #581 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pentru ca plm poate NU AM atatia oameni in friend list care sa joace sau poate nu cunosc atatia. Este super counter-productive sa folosesti aplicatii 3rd party ca sa faci rost de o echipa. Si se simte foarte cheesy prostia cu oameni din aceeasi regiune. Toate astea trebuie in plm implementate direct in joc sa fie cat mai facila treaba, nu zic sa fie activitatea in sine usoara ci pur si simplu sa iti fie usor sa gasesti oameni. E anti-game design ce fac ei, zici ca-s nebuni la cap. Majoritatea folosesc VPN ca sa para ca sunt din aceeasi regiune si sa le iasa schema cu 9 oameni. How is that OK?

  2. #582 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Esti prea salty dude! Nu e cheese, e workaround.

    Nu toti au prieteni dar toti au social skills si capacitatea sa se intalneasca in patrule. Vorbesc de protocoale.

    Am ajuns la 49 bossi batuti si tot nu a picat shotgunul.

  3. #583 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nornal ca sunt salty cand vad design lenes si facut cu fundul. Era asa greu sa ai sansa cand intri solo pe Marte sa dai de mai mult de 4 playeri? Workaround-uri care necesita VPN si alte actiuni tertiere sunt ca niste "cheese"-uri pentru ca jocul a fost incapabil sa iti ofere experienta aia de unul singur. Dar nu, tre sa postez de Discord de fiecare data cand vreau sa joc, sa-mi pun VPN de Belgia si sa ne gasim noua straini dispusi sa faca asta. Chiar ti se pare in regula asta?

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  4. #584 SP
    Member bdevil's Avatar

  5. #585 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Lol nu. Destiny e un cash cow si au investit mult in el, n-o sa-l abandoneze prea curand. Plus ca exista inside info de la Activision employees ca o sa continuie pentru urmatorii ani fara probleme.

  6. #586 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa mulgă până leșină, pe mine m-au pierdut după primul expansion. Și nu numai pe mine...

    PS: Sper sa fie foarte bun Division 2 sau Anthem.

  7. #587 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si pe mine m-au pierdut dupa primul exp dar m-au regasit dupa al 2lea. In curand ma pierd si in asta though.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

    ---------- Post added 05-06-2018 at 19:48 ----------

    Well, Destiny 2 is fcking saved by the next expansion. Povestea nu, dar jocul clar da. Hyped.

  8. #588 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Valeu ce tre’ sa vina! My body is ready!

    *throws money at the screen

  9. #589 SP
    Junior Member LoneWanderer's Avatar
    https://kotaku.com/destiny-2s-next-e...lot-1826571474

    ufff

    cam smecherie ce fac iar cu banii care ii cer...
    Forsaken costs $40 on its own, and $70 with the annual pass.

  10. #590 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Forsaken...macar au fost inspirați cu numele... Chiar că Forsaken

  11. #591 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cam mult a durat beta la jocul asta.

  12. #592 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pare intersant cu forsaken ce fac. annual pass? adica pana la urma numai fac destiny 3 continua dlc-uri la destiny 2?

  13. #593 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu, ci e doar un re-branding de season pass. Acum ii zic annual pass. In rest nu vad absolut nicio diferenta

  14. #594 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Eu personal abia astept sa apara si ultimul DLC iar apoi sa le iau la pachet si sa ma bucur de povestea din toate 3 DLC-urile, sa ma bucur din nou de minunatul univers din Destiny 2, mai ales ca neavand achievements care sa ma oblige sa ma chinui cu acele raid lairs nu mai e nevoie sa ma strezez ca imi strica 100% completion.

  15. #595 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nu prea merge la destiny practica asta. Ori joci cand e totul fresh coop ori singur si pierzu esenta jocului. My2c

  16. #596 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Asta spun, ca acum dupa ce am pierdut sute de ore in Raid si etc, ma pot lepada linistit de orice activitate de coop, destiny lfg retards "know what to do" si asa mai departe, neavand achievements suplimentare si nefiind un Raid nou.
    Intru, trec prin poveste, ma mai minunez putin de grafica, ma mai bucur putin de gunplay-ul ala minunat, mai vad niste cutscenes facute frumos, am terminat povestea, bine pa.

    Cel putin asa intentionez...

  17. #597 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Povestea o sa fie super slabuta, practic au zis ca e in plan secund si se focuseaza pe gameplay si content. Oricum era varza si investeau degeaba in cinematics n stuff ca tot iesea o varza. Pentru poveste te uiti la video-urile lui Byf si gata

  18. #598 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am înțeles eu bine chiar și cei cu season pass vor plăti pentru Forsaken?

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  19. #599 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pai season pass-ul s-a dus. osiris si warmind atata iti oferea season pass

  20. #600 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ăștia îi depășesc pe EA la nesimțire, după ce ca au pierdut toată baza de jucători de la Destiny 1 vin cu un dlc de rahat și cer cât pentru un joc nou, sunt destule jocuri pe care le poți cumpăra cu 40 USD.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 38 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts