Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 38 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast
Results 601 to 620 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #601 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    La mă refeream și eu. Una e sa faci in joc de la 0, alta e să dezvolți chiar și cu alți prigramatori un joc deja facut. Toată partea de servere, de administrare e aceeași. Nu "consumi" foarte multe resurse. Deci ca să-ți păstrezi "game progress" de până acum plătești, altfel făceau D3. Aaaa, dar D3 nu merge pentru au puțin content nou. Dacă era o mișcare deșteaptă de "recâștigare" de jucători, il facea-ai free pt cei cu season pass. Dacă aveai jocul targetul lor era atins, ca te intorce-ai să-l joci, iar dacă nu-l aveai deloc și toți prietenii il jucau si ti se părea foarte jucabil, oricum ți-l cumparai, deci le dade-ai bani.
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Ăștia îi depășesc pe EA la nesimțire, după ce ca au pierdut toată baza de jucători de la Destiny 1 vin cu un dlc de rahat și cer cât pentru un joc nou, sunt destule jocuri pe care le poți cumpăra cu 40 USD.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
    Trimis de pe al meu SM-J730F folosind Tapatalk

  2. #602 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar


    Cam așa cred și eu.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  3. #603 SP
    495
    Member 495's Avatar


    Si-o ia Cayde de la fratele reginei cu pistolul exotic din d1, ace of spades.

    Im SOOOOOOOO in!

  4. #604 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Stii pieasa aia de la The Platters? Only youuuu ...

  5. #605 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    And I!

  6. #606 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Poveste scurta lunga, de aceasta data, l-am lasat de tot, ajunge. Nu am nicio datorie morala fata de nimeni, si nici nu sunt vreun masochist in vreun beta-testing perpetuu. Sanatate! Mult succes (si rabdare) celor care mai raman prin preajma.

    @495, sorry dude nu ti-am dat add, am fost in concediu. Cu alt prilej! Momentan sunt on and off.. munca, vacanta, munca, vacanta.. Nu prea am cine stie ce timp de jocuri. O sa ma apuc de backlog prin toamna. Ar trebui sa fie OK pana la Anthem sau The Division 2. Dar am rezervele mele si-acolo.

    @Khufu, mi-a facut placere, poate ne mai vedem prin alte jocuri. Destiny, clar nu. Intre timp ma poti scoate de la friends list, nu ma mai joc eu pe acel cont de Romania.

  7. #607 SP
    495
    Member 495's Avatar

  8. #608 SP
    Member morphine's Avatar
    Vad că e la reducere acum. Se merita sa l iau ? Nu am de gând să cumpăr și dlc uri.

  9. #609 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu merita

  10. #610 SP
    495
    Member 495's Avatar
    +1

    nu-l cumpara acum, fara dlc-uri.

  11. #611 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca esti chitit sa nu iei dlc-urile, atunci nu prea are sens. Daca vrei totusi sa vezi ce-o fi si cu jocul asta si POATE, daca iti place, o sa iei si dlc-urile, ai putea just for the sake of it.

  12. #612 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu stiu cum a fost D1 dar asta are niste chestii foarte faine dar în același timp niste rateuri incredibile. Unele voci de la personaje sunt că nuca-n perete iar designul unora îmi dă impresia că joc un joc lego. Îmi aduc aminte că l-am mai jucat și era o planetă foarte goala...ziceai că au pus-o de umplutura. Nasoala treabă. Dlc-urile ce oferă în plus ? Arme și chestii de genul ?

  13. #613 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Gear si arme, story, planete noi, strike-uri, harti pvp, raid lairs si power level cap mai mare.
    Practic, daca nu ai dlc-urile, n-o sa poti sa joci contentul nou si iti invalideaza niste activitati precum Nigthfall, Trials, unele milestone-uri (gen, Flashpoints daca sunt planete care apartin dlc-urilor), etc. Gear-ul, armele si hartile pvp noi cred ca ai acces la ele indiferent daca ai dlc-urile sau nu.

  14. #614 SP
    Member morphine's Avatar
    Am făcut rost de joc și dlc uri. Dacă are cineva chef sa-mi fie mentor pm.

    ---------- Post added 02-07-2018 at 14:36 ----------

    Până la urmă ce relevanta au tipurile de damage de la energy weapons ? Mă refer la solar, arc și void. Dacă nu mă înșel, daca folosesc același tip de elemental damage cu scutul unul inamic acesta exploatează, scutul. Altceva ?

  15. #615 SP
    Member bdevil's Avatar
    Nimic altceva. Doar te ajuta sa le dai scutul mai repede jos, damage mai mare cand tragi cu acelasi tip de element.

  16. #616 SP
    Member morphine's Avatar
    Cu ce te ajuta experiența aia când convertești tokensii la npc ?

    ---------- Post added 03-07-2018 at 21:14 ----------

    Îți dă rewards mi dat singur seama. Poate șterge cineva ultimile 2 postări inutile.

  17. #617 SP
    Member bdevil's Avatar
    Te ajuta sa cresti in level si sa obtii ce ofera Eververse si ceilalti NPC. Cand ajungi la light level maxim te alegi decat cu cu reward-urile si nu mai cresti in level.

  18. #618 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eu mai intru doar pt pvp. Am 385 pe toate 3 de mult timp. Facut raid lairul nou. Toate exoticele si armuri si arme. Am vanat strike catalysts cu sute de strikes dar n-au picat...

    In schimb m-am reinvatat cu hunterul pe golden gun in pvp. Abia astept bufful la tripmine grenade. Am resetat valor rank o data si o sa il mai fac iar pt ghostul exotic si cam atat. Astept forsaken.

  19. #619 SP
    Member morphine's Avatar
    Pfff n am înțeles nimic din al doilea paragraf.

  20. #620 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hai ca ii reformulez eu paragraful ca sa fie mai clar:
    Spre deosebire de cum eram anterior, mi-am adus aminte cum sa joc cu hunterul pe golden gun in pvp. Astept cu maxima nerabdare bufful la tripmine grenade. Am resetat valor rank o data, adica nu de mai multe ori nici macar de doua, si voi reface aceasta actiune pentru a castiga ghostul exotic si atat si nimic mai mult nici macar un pic. Astept forsaken.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 38 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts