Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 132

Thread: Fallout: New Vegas

  1. #1 SP
    Senior Member Nash's Avatar

    Fallout: New Vegas

    Fallout: New Vegas este un nou titlu anuntat de Bethesda, care va fi lansat pentru PS3, Xbox 360 si PC. Spre surprinderea tuturor, Fallout: New Vegas va fi dezvoltat de Obsidian Entertainment, cunoscuti pentru Neverwinter Nights II si Knights of the Old Republic II.

    Pete Hines, vice-presedinte Bethesda, a anuntat ca New Vegas va fi un titlu nou, nefiind un sequel al lui Fallout 3. O parte din echipa Obsidian a facut parte din Black Isle, studioul responsabil cu dezvoltarea primelor titluri Fallout.


    First Details

    Fallout New Vegas first info - Fallout: New Vegas Message Board for Xbox 360 - GameFAQs

    Hellforge | Forging a Passion for Video Games

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Un release date estimativ nu e scapat pe nicaieri? Nici macar un trimestru?

    Mi se pare fun cum informatiile din post-ul de pe GameFAQs m-au facut mai hyped pentru un joc decat au facut-o zeci de trailere, previews si screenshots pentru alte jocuri

    Gotta love Fallout.

  3. #3 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Khan se pare ca imartasim aceeasi dragoste, Fallout rules our worlds. Obsidian nu au dezamagit niciodata fanii si nu cred ca vor incepe cu acest joc, e un joc care promite mult, mai ales pentru fanii seriei Fallout.

  4. #4 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Chiar sunt curios daca o sa reuseasca o reiteratie a succesului celor doua titluri originale. Important cred ca este si motorul grafic pe care il vor folosi, pentruca cel din Oblivion/ Fallout 3 este conceput in jurul unei dinamici a jocului personala ( in cele doua jocuri se observa gravitatia mai dubioasa si inertia usor inexplicabila). Oricum am incredere, Fallout 3 si DLC-urile sunt foarte bune, jocuri excelente. Daca o sa avem o alternanta de genul acesta (mai ales ca Interplay si-a rezervat drepturile pentru un MMO in lumea Fallout) nu pot decat sa ma bucur!

  5. #5 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Sincer? Mi se pare prea devreme. O sa devina acum si Fallout un fel de FIFA? Unul pe an?

  7. #7 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Exagerezi puţin - este totuşi un an şi vreo opt luni �ntre F3 şi F:NV

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da, pe acolo. Tot nu mi se pare putin. As vrea sa cred in sinea ca vor sa lucreze mult si bine la un joc inainte de a-l scoate.

  9. #9 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Mie mi-ar place sa fie ca F1 / F2 cu vedere de sus si gameplay asemanator celor doua si nu neaparat "fps" like cum a fost F3

  10. #10 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Jocul nu este facut de aceasi echipa care a lucrat la Fallout3, ci de producatorii primelor doua titluri din serie. Putem astfel sa zicem ca au multi ani decand lucreaza la proiect, daca nu ma insel se apropie de 10.

  11. #11 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Uite, asta e o veste care mi-a pus un zambet pe fata.

    UPDATE: In urmatoarul numar de OXM va fi un articol despre Fallout: New Vegas
    Fallout: New Vegas lined up for OXM #57

    "But inside you'll see that the Next Month page reveals the following issue, which goes on sale 11th February, should have the world exclusive details on Fallout: New Vegas."
    Attached Images Attached Images falloutvegas.jpg

  12. #12 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Da, pe acolo. Tot nu mi se pare putin. As vrea sa cred in sinea ca vor sa lucreze mult si bine la un joc inainte de a-l scoate.
    Intre Fallout 1 si Fallout 2 a fost diferenta de un an si ambele au fost jocuri foarte bune. Nu intotdeauna un timp mai lung petrecut in productie inseamna un joc mai bun. Vezi Too Human sau Daikatana

  13. #13 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ce am vrut sa spun si poate nu am reusit a fost urmatorul lucru: as dori sa vad alt engine si alt sistem de joc in urmatorul Fallout, diferit fata de cel din Fallout 3 si acest lucru cere ceva timp. Imi cer scuze daca am fost inteles gresit.

  14. #14 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Sincer? Mi se pare prea devreme. O sa devina acum si Fallout un fel de FIFA? Unul pe an?
    Jocul e pe maini bune, nu mi-as face griji. Intr-un fel, asta este adevaratul Fallout pe care-l asteapta toata lumea.

  15. #15 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    [url]

  16. #16 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    PSM3 Scans:
    Attached Images Attached Images 120100210122336.jpg 120100210122420.jpg 120100210122440.jpg 120100210122536.jpg 120100210122631.jpg 120100210122748.jpg 120100210122841.jpg

  17. #17 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Foarte foarte tare. Abia astept jocul

  18. #18 SP
    Member Painkiller's Avatar
    screen-urile alea sunt din fallout 3? oricum, vad ca arata la fel, foarte tare, abia astept.

  19. #19 SP
    Member Asghaar's Avatar
    pe mine personal ma cam dezamageste deoarece speram sa fie folosit alt engine grafic,poate ceva chiar in stilul celor 2 anterioare ( F1 si F2).
    dar presupun ca jocul va "livra" story wise ceva OK.

  20. #20 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    PSM3 Scans:
    eu sper sa vina cu ceva nou, pentru ca daca judec dupa screenurile alea e acelasi joc cu o completare la poveste, deci la fel de bine putea sa fie addon ca celelalte de pana acum.

    sper sa vina cu ceva pe langa mici tweakuri la gameplay.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts