Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 83

Thread: Shadow of Mordor 2

  1. #61 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Shadow of War: The New Nemesis System Revealed - IGN First

    "Monolith pulls back the curtain on the fully upgraded Nemesis system that drives everything in Middle-earth: Shadow of War"



    ---------- Post added 28-04-2017 at 14:05 ----------

    1-Un recap la noile abilitati :


    2-Shadow of War! City Above the Clouds, Dwarven Armor and More!!


    ---------- Post added 28-04-2017 at 14:16 ----------

    Difenente intre 2 asedii .

  2. #62 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Middle-earth: Shadow of War - Livestream Episode 8 | April 29, 2017

    Q&A :
    https://www.youtube.com/watch?v=SI3EV1lN2iU

    ---------- Post added 30-04-2017 at 14:27 ----------

    Tot urmarind pe Yt mai multe video-uri ale unor YT-beri ce comenteaza ce mai apare legat de acest joc pe IGN si Twich ...am dat peste acest YT-ber care comenteza/observa foarte bine (si le scoate in evidenta ) anumite detalii foarte interesante pe care poate multi dintre noi poate nu le observam asa usor.
    Am sa pun toate filmuletele lui (sunt aceleasi de pana acum ...dar eu zic ca merita revazute pt acele detalii....cel putin de "fani")...sunt destul de scurte/usor de urmarit.
    1-Shadow of War - Predator Skill Tree BREAKDOWN - Random Respawn :

    2-Shadow of War - Drake and Beasts Gameplay BREAKDOWN - Random Respawn :

    3-
    Shadow of War - Weapons and Gear Gameplay BREAKDOWN - Random Respawn :

    4-
    Shadow of War - Nemesis System Gameplay BREAKDOWN - Random Respawn :


    Si daca vi sa parut interesant ...pun si comentariul cu primele 2 video-uri cu gameplay (cam vechi in acest moment....dar destul de interesante).


    5-Shadow of War - Minas Ithil Gameplay BREAKDOWN - Random Respawn :


  3. #63 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Tocmai ce am inceput sa joc și eu prima parte, povestea este superbă, partea interesantă este că au băgat un story diferit de filme.

    Abea aștept să apară partea a doua, îl voi cumpăra sigur.

  4. #64 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Shadow of War - Monolith Live Twitch: IGN First NEMESIS Discussion | Part 9, May 6, 2017 :



  5. #65 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    astia au inebunit ?!

    vor sa dea tot jocul pe net ?!
    bine , eu nu ma uit la ele oricum.

  6. #66 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Fac ce au facut si cu primul joc....arata ce aduc nou in gameplay(Nemesis)....dar ....desi povestea e batuta in cuie (si aici nu avem pana acum nici spoiler ) experinta de joc va fi foarte diferita pt fiecare din noi.

    ---------- Post added 09-05-2017 at 08:00 ----------

    MIDDLE-EARTH: Shadow of War NEW INFO | Recap of 9th Stream :




  7. #67 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Shadow of War_ _Dominate the Open World_ Official :

  8. #68 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Astept cu interes jocul, nu am vazut decat un trailer.. nu stiu de unde atata "transparenta" din partea astora, dar ma rog.
    Sper sa vina cu ceva mai complex/divers si o lume MULT mai mare, dar sa pastreze elementele de baza ale gameplay-ului.

  9. #69 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Middle-earth: Shadow Of War - New Fort Assault Gameplay:



    The 6 Stages of a Shadow of War Fortress Assault - Shadow of War PC gameplay:


    Shadow of War! Evolving Overlords! Goblin Sappers, New Gameplay!:



    MIDDLE-EARTH: Shadow of War NEW GAMEPLAY | Fort Assault:



    Middle-Earth: Shadow of War preview: Bigger and Better:



    Shadow of War NEW GAMEPLAY - Nurnen Fort Assault - Siege Upgrades Details - Shadow of War News:


  10. #70 SP
    Member Sherwood's Avatar

  11. #71 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Gameplay real cap-coada !!! cu MDP !!!
    Middle-earth: Shadow of War - Livestream Episode 11 | May 27, 2017:


  12. #72 SP
    Member Mishy's Avatar
    Se pare ca au amanat jocul pana in octombrie.

  13. #73 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nasol..

    o sa-l vanda la anul in martie.. octombrie-noiembrie in general sunt luni mega aglomerate ca si lansari.

  14. #74 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Skill tree:

  15. #75 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da nu se mai opresc astia, frate? Ne arata tot jocul?

  16. #76 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Exact la asta ma gandeam si eu, doar pe pagina asta sunt un porhoi de clipuri. Arata astia o gramade de continut. Bine, eu nu prea m-am uitat la ele ca sa nu vad juma' de joc de pe acum, dar chiar si asa..

  17. #77 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Exact la asta ma gandeam si eu, doar pe pagina asta sunt un porhoi de clipuri. Arata astia o gramade de continut. Bine, eu nu prea m-am uitat la ele ca sa nu vad juma' de joc de pe acum, dar chiar si asa..
    Se vede.

    ---------- Post added 06-06-2017 at 04:48 ----------

    "Ce va mai place Shaorma"
    comentati doar ca sa va aflati in treaba!

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca au cum sa arate tot jocul, fiind vorba de un joc open world. Iti arata diverse lucruri pe care le poti face, fiind foarte increzatori in produsul realizat.

    Din cate stiu, primu desi a fost bun, n-a fost vandut asa bine si poate d-aia o fac acum. Daca jocul e cel putin la fel de bun ca primu, au tot interesu sa-l arate oamenilor ca sa-l vanda si sa faca un profit cat mai mare, pentru a putea face 3-u daca e cazu.

  19. #79 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Sherwood View Post
    Se vede.

    ---------- Post added 06-06-2017 at 04:48 ----------

    "Ce va mai place Shaorma"
    comentati doar ca sa va aflati in treaba!

    Te-ai trezit cand a crapat de ziua cu reperetoriu de Bendeac/Atletico Textila? Sa nu ai indigestie mai tarziu. Ziua e lunga.


    @razvanrazy

    Este evident ca nu au cum sa arate tot jocul, nici daca ar vrea ei (nu ii lasa ai' mari). Exagerarea cu "tot jocul" este spusa doar pentru a accentua multitudinea de clipuri si interviuri la care baietii astia participa si prezinta jocul. In mod normal, nu este un lucru rau, asa faci si niste hype si ii faci interesati si pe unii care poate nu sunt cunoscatori ai francizei.

    Nu cunosc cat de vast va fi ca main story si misiuni secundare, dar daca ei iti arata cate putin din fiecare (abilitati, skill tree, boss, side-missions, etc), inseamna ca aceste lucruri nu vor fi repetitive (sau asa ma gandesc eu). Sa speram ca va fi asa si daca ai vazut acum ceva, nu se va repeta x 100 pe parcursul jocului.

  20. #80 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Jocul este repetitiv, asa a fost si primul , dar cel putin primul a avut un mod misto de a curge sau poate este fun sa faci 40x combo in timp ce le zboara capatanile orataniilor ..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts