Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 341 to 360 of 363

Thread: FIFA 17

  1. #341 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ma refer la fiecare cu consola lui, Tv-ul lui. (am crezut ca aveti toti PS4)

  2. #342 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    hai sa va spun si oful meu.

    Noi suntem 6 prieteni care obisnuiam sa ne adunam o data la 2 saptamani sa jucam FIFA pe PS3, 3 intr-o echipa si 3 in alta echipa. Distractie, bere, glume de santier.

    Momentan nu mai reusim sa facem asta pentru ca:
    - ne-am luat aproape toti PS4 si pe PS4 nu poti conecta mai mult de 4 controllere in acelasi timp
    - daca incerci sa joci FIFA in 4 online, ne chinuim cate o juma de ora, 2 intr-un co-op, 2 in alt co-op si ne luam aceasi echipa cu aceleasi setari ca server-ul sa ne faca matchmaking (ceea ce tine de noroc)

    Din punctul asta de vedere, m*ie atat Sony cat si EA Sports.
    De cand am migrat pe PS4 tot astept sa vina cu ceva nou pe partea asta EA Sports. Si stau pe loc, ce-i drept am prins doar FIFA17 care a dezamagit pe partea de multiplayer. Astept si cupe/turnee private, sa pot sa joc cu toti prietenii mei un turneu ca pe vremuri, deocamdat pot juca 1 vs 1 season friendly. Noi vrem sa jucam toti 5-6 intre noi. Ceea ce in FIFA de multa vreme nu se mai poate. Din pacate.

  3. #343 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am inceput iar sa joc cateva meciuri pe zi in ultimele saptamani, si desi am jocul din prima zi, pana acum nu am jucat pe zapada, insa in campionatul Germaniei am jucat deja 6-7 meciuri pe zapada. Mie mi se pare aproape nejucabil, jucatorii mei nu alearga, nu fac preluari, nu reusesc sa dea pase, deviaza mingile din ei ca din stalpi, e pur si simplu nejucabil pentru mine pe zapada, AI-ul in schimb nu are probleme si pierd constant pe zapada fara sa reusesc sa dau macar un gol.

    Nu vreau sa opresc din meniu zapada ca ar fi aiurea, dar voi cum jucati pe zapada?

  4. #344 SP
    Member BatsBike's Avatar
    mai mult offtopic .. pune-i pe jucatori sa dea zapada, before the match ..
    joc career player in ligile inferioare engleze, am prins ceva meciuri pe zapada dar nu am mari probleme .. doar impresia de "skating" a jucatorilor .. oricum, pase scurte, posesie & tragi de la distanta .. apropo, la ce nivel ai setarile .. ? .. joc all manual on pro & world class ..

  5. #345 SP
    Junior Member Reveylle's Avatar
    In afara de grafica mai buna exista vreo diferenta ca programare a jocului intre old-gen si next-gen ? Joc momentan pe PS3 , observ ca finesse shot-urile intra foarte usor , chiar si din afara careului

    As fi tentat sa incerc pe next-gen ( ofera cineva gameshare in Bucuresti ? )

  6. #346 SP
    Senior Member nina's Avatar
    da,nu au acelasi engine de 2 sau 3 ani
    daca ai 5$ iti cumperi ea access pe 1 luna si ai cateva jocuri AAA printre care si fifa 17

  7. #347 SP
    Member BatsBike's Avatar
    sau are varianta de inchiriere consola NG via 'olx' ..

  8. #348 SP
    Junior Member Reveylle's Avatar
    sau are varianta de inchiriere consola NG via 'olx' ..
    Doar discul pe Xbox One m-ar interesa . Daca EA Acces cu 5 dolari pe luna iti ofera o gramada de jocuri cat sa ofer pe chiria doar pentru Fifa 17 ? 5 ron ?

  9. #349 SP
    Senior Member nina's Avatar
    pana la urma daca te zgarcesti exista solutia youtube si vezi cu ochii tai gameplay-ul de next gen

  10. #350 SP
    Member maghear's Avatar
    Din plictiseala am inceput sa ma joc Player Career Mode. Credeam ca o sa fie interesant. Dupa meciurile din turneul de pregatire eram foarte incantat de felul in care joaca coechipierii insa dupa ce a inceput campionatul si-au revenit si ei. Joc pe legendary dar coechipierii mei parca ar fi amatori. Alearga cu mingea direct in adversar, nu stiu sa intre in combinatii. Sunt foarte statici si nu judeca deloc fazele. Chiar daca ii dau pasa atacantului si ar trebui sa mearga singur inspre poarta el se duce in lateral.
    Se mai joaca cineva modul asta de joc? Ce setari a facut ca sa fie cat de cat placut jocul?

  11. #351 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Salut. Eu am jucat modul ăsta. L-am ales pe Isco de la Real Madrid. Am avut aceleași probleme ca și tine, am crezut că este vreo problemă de la gameplay settings, am dat restart, tot la fel se întâmpla. Singura metodă este înainte de meci, să alegi "play - controlling as team".

  12. #352 SP
    Member BatsBike's Avatar
    joc modul 'be a pro' pe PS3 .. sunt CAM la Portsmouth, am fost convocat la reprezentativa RO(reprezint propriul 'ego') .. joc la world class dar cu toate setarile pe manual .. este o cariera de uzura dar pentru mine are farmec ..

  13. #353 SP
    Member bdevil's Avatar

  14. #354 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu ar recunoaste asa ceva in veci pentru ca ar insemna sa se ingroape singuri si sa puna cruce pe seria lor pretioasa.

    Cine sa mai ia cc-ul parintilor sa bage banuti reali in bauti virtuali pentru niste culori?

  15. #355 SP
    Member Smara's Avatar
    Salut,
    am si eu o problema cu jocul si as vrea sa stiu daca s-a mai lovit cineva de ea. De doua zile ,,mi-au disparut comentatorii,, din peisaj. Am sunet in joc, se aud suporterii, etc..insa cei doi comentatori au luat o pauza neasteptata. In setari am verificat si pare totul ok. Am sters si apoi am reinstalat jocul. Nu s-a schimbat nimic. Daca aveti sfaturi, va rog. Merci !

  16. #356 SP
    Member omega's Avatar
    Salut, nu am patit insa o idee ar fi sa stergi salvarea care tine optiunile (settings) nu stiu exact cum se numeste. Ai grija sa nu stergi alte salvari de cariera sau ceva.

  17. #357 SP
    Member Smara's Avatar
    Ok, voi incerca. Merci !

  18. #358 SP
    Member Smara's Avatar
    Dupa ce am sters de 2 ori salvarea si inca o data jocul ... in sfarsit mi-a mers. Nebanuite sunt caile E.A.-lui .

  19. #359 SP
    Junior Member GaoGlai's Avatar
    Salut,

    In primul rand daca exista un thread dedicat pt intrebarea mea, as fi recunoscator daca m-ati directiona catre el.
    Concret: Exista o lista cu useri ce joaca fifa online? - nu ultimate team, simplu. (gen add user as friend, play).

    Multumesc pt raspunsuri.

  20. #360 SP
    Member Sepy's Avatar
    Am o problema de mult insa credeam ca cu timpul se rezolva ...insa nu !
    Vreau sa incep cele 5 campionate mari ( spania , italia , germania , anglia si franta ) insa nu ma lasa sa fac doar 3 salvari !!! La al 4-lea campionat nu ma lasa sa salvezi doar pe cele 3 incepute :-( A patit cineva asa ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts