Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 363

Thread: FIFA 17

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    FIFA 17

    Cum se tot aduna stirile despre FIFA 17 in ultima vreme, sa avem si topic.

    First new team for FIFA 17 confirmed: Norway's national women's side | GamesRadar+

    Ca in fiecare an, probabil vom face un topic separat si pentru Ultimate Team inainte de lansarea jocului.
    Attached Images Attached Images fifa-17-rcm1200x627u.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stiu din surse sigure faptul ca FIFA 17 va rula un nou engine grafic (sper sa bage tot Frostbite) si 100% va avea si ceva VR compatible.

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe unele forumuri am citit ca pentru Be A Pro ar putea exista suport pentru VR, caz in care vei putea fi direct pe stadion in timpul unui meci. Asta chiar m-ar face sa schimb tabara anul viitor.

  4. #4 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Oare anul asta introduc UEFA CL si Europa League??


    Sent from Xbox Dashboard

  5. #5 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Ar fi frumos sa fie, dar konami cred ca inca detin licentele.

  6. #6 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lasa ca e mai bine ca nu le au, altfel n-ar mai lua prea multi PES. Oricum e trist ca pentru cel mai popular sport din lume avem doar 2 jocuri.

  7. #7 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Întrebarea e cine naiba ia porcăria aia de joc, arată ca FIFA 2006 cel puțin PES 16... Nici gratis nu l as juca


    Sent from Xbox Dashboard

  8. #8 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu am fost fan inrait fifa , eram si bunicel candva (dar si jocul era altceva si parca mult mai fun).. dar s-a cam dus vraja.. nici nu conteaza ce mai fac/ scot , pt mine fifa a murit , iar pe ps4 cred ca am sa raman cu fifa 14 si atat

  9. #9 SP
    Member Sepy's Avatar
    le-am jucat din 98 incoace pe toate ....pana in 2006 pe pc din 2006 pana in 2014 pe ps3 , iar din 2014 pana in prezent pe ps4 dar pot sa zic ca 2016 pe ps4 e cel mai reusit de pana acum !!!

  10. #10 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu sper sa-si indrepte atentia spre matchmaking si pe reward-uri ca sa motiveze baza de playeri sa joace din ce in ce mai mult pentru ca mai bine dai cu banul la competitiile silver / bronze ca sa gasesti adversar. Sa faca lobby-uri, si cea mai mare problema a mea pe care o am personal cu cei de la EA Sports este ca nu ma pot juca cu prietenii mei din lista in modul 2 vs 2, nu exista lobby-uri si nu se pot organiza turnee / bracket (cum sunt aici o gramada de baieti care le organizeaza si stau sa scrie pe forum scor, sa se programeze prin PSN la joc si alte nebunii). Eu chestia asta vreau s-o fac in game. Vreau ceva real de la EA, vreau sa vad ca vin cu ceva nou. Suntem o gasca de fani fifa, baieti si fete, si nu putem juca intre noi 2 vs 2 sau 3 vs 3. Mi se pare o chestie de bun simt sa implementezi un mod multiplayer 2 vs 2 / 3 vs 3 in fifa. Pentru mine FIFA a prins din ce in ce mai putine minute pe consola in dauna altor jocuri, FIFA a devenit that casual game cand vreau sa dau un meci doua cu prietenii si sa ne simtim bine. Nu mai e acel joc in care vanam trofee, cautam sa termin turnee, eram atent la progresie, la echipa ... pentru ca nici nu ofera foarte multe in aceasta directie. Ar trebui sa vina cu ceva noua pe partea de multiplayer, dar grav de tot ... Cu o schimbare de grafica, engine, meniu nou, chiar si liga1, va ramane pentru mine un joc ocazional. Are de recuperat masiv din punctul meu de vedere ca sa redevina franciza care te tinea online cu orele. Stiu ca e greu cu FIFA, pentru ca obiectul muncii e de sine statator, nu poti improviza sau aduce o poveste noua ca sa te prinda ... FIFA depinde de gameplay si de modurile online si asa cred ca va fi forever and ever pana o minte sclipitoare de pe la EA va veni chiar cu ceva nou. Let's hope for the better.

    Pe scurt:

    1. Vreau sa vad ca putem organiza turnee cu reguli stricte, administratori, scorurile meciurilor sa fie automat introduse in bracket-ul turneului, vreau sa vad o interfata de acest gen pentru FIFA, oficiala.
    2. Vreau lobby-uri 2vs2, 3vs3.

    Cred ca cer prea mult de la EA Sport.

    Era pe vremuri, la generatiile de FIFA12 cred un site, competitii.ro sau ceva de genul, foarte frumos facut pentru organizarea cupelor, dar era third party. Sper sa faca si EA ceva in genul.

  11. #11 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Trebuie o schimbare majora, Fifa 16 l-am tinut fix doua saptamani..

  12. #12 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Eu as vrea ca faulturile mai ales cele dure, sa se detalieze mai mult, sa vina targa sau cv de genul.. As mai vrea ca,galeriile mai ales când dai gol cu Higuain sa urle tot stadionul GONZALOOOO.......HIGUAINN....


    Sent from Xbox Dashboard

  13. #13 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Super aditii... Jocul ar fi complet schimbat.

  14. #14 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nici un baiat de la EA pe aici ? Avem un posibil game developer..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #15 SP
    Member BatsBike's Avatar
    daca se schimba 'ignite' engine,probabil varianta PC va ramane,din nou,un pic in urma ..
    daca va fi 'VR compatible',ar fi o premiera extraordinara .. mai ales pentru modul 'be a pro' .. atunci,schimb tabara ..

  16. #16 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by andreiaka View Post
    Eu as vrea ca faulturile mai ales cele dure, sa se detalieze mai mult, sa vina targa sau cv de genul.. As mai vrea ca,galeriile mai ales când dai gol cu Higuain sa urle tot stadionul GONZALOOOO.......HIGUAINN....


    Sent from Xbox Dashboard
    Dar numai si numai când dai gol cu Higuain. Punct.

  17. #17 SP
    Member snpz's Avatar
    Îs curios dacă o sa mai apara FIFA pe PS Vita..

    Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

  18. #18 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Anu trecut prin vremea asta aveam un mic trailer, o imagine...acuma nimic Ce asteapta astia?

  19. #19 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    EA Play 2016

  20. #20 SP
    Junior Member mihdum's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Nici un baiat de la EA pe aici ? Avem un posibil game developer..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Esti constient, nu, ca oamenii care lucreaza in industriile astea semneaza niste acorduri de confidentialitate?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts