Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 19 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 241 to 260 of 363

Thread: FIFA 17

  1. #241 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Este exclusiv PES, Camp Nou

  2. #242 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    1) Jucatorii nu se demarca, nu ataca nici cand pui Quick Tactics pe All Out Attack. Nu poti face un contra-atac pentru ca nu ai cu cine, nu alearga nimeni spre poarta adversa.
    Instructions -> Support runs -> Get in behind

  3. #243 SP
    Member bdevil's Avatar
    Ceva imbunatatiri pe partea de multiplayer online daca puteti va rog sa-mi dati cei care aveti jocul ... Se poate juca 3 vs 3, sau se poate face o Cupa ceva in care sa joci cu prietenii si cei 60 de Lire Sterline cat costa jocul sa-ti faca clasamentul si sa programeze meciurile? Sau visez si am dat-o in SF-uri?

  4. #244 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu nu pot deloc sa ma adaptez la gameplayul asta...suturile au 200km la...ora nici nu vezi.mingea..

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  5. #245 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am jucat doua meciuri in jocul full azi si nu vad diferente fata de Demo.

    Ati jucat Journey? Mie chiar imi place si sunt curios cat va tine. Mai am putin si ajung titular, desi pierd aiurea puncte la training fie pentru ca nu am chef sa il fac, fie am drills cu lovituri libere si nu nimeresc absolut nimic. In afara de asta, pare a fi tot ce voiam de la modul asta inca de cand a aparut Be A Pro prin 2008. Foarte ok pana acum.

  6. #246 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tudor, pe ce nivel de dificultate joci ? Joci online sau SP ? Diferenta, cel putin la pase, este enorma. In demo, oricat de tare dadeam, abia se taraia mingea sa ajunga la coechipier iar acum chiar poti sa pasezi in ce fel vrei.

    Referitor la The Journey, nu stiu pe ce nivel de dificultate jucati voi, dar mie, pe World Class mi se pare crunt. Am ales sa joc pe WC, intrucat am inteles ca la sfarsitul povestii, il primesti pe Alex Hunter cu stats-urile de final, ca si cartonas pentru F.U.T. Dar wow. Am stat alaltaieri 1h si ieri 2.5h doar ca sa trec de primul trial.

    Oricum, mare atentie Tudor. In The Journey, cred ca peste 50-60% din timp il petreci in training-uri.

  7. #247 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu joc man pe World Class, vreau sa joc Fifa sa ma relaxez, sa dau goluri frumoase si sa ma simt bine, nu vreau dupa un meci pe World Class sa am peri albi. Da-l incol de cartonas si Alex Hunter, el mi-e antipatic iar de Ultimate Team nu ma ating. Cred ca raman pe Semi-Pro pentru Journey si mai joc cateva meciuri sa ma obisnuiesc si ajung la Professional pentru Career. Atat, nimic mai mult.

    Oricum, acele Drills le poti face de maxim 3 ori. Eu la cel cu Free Kicks nu am nimerit absolut niciun sut din 3 incercari si am luat D

  8. #248 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Inca nu am ajuns acolo unde zici tu, abia am reusit sa semnez cu o echipa si sa joc primul meci de pregatire

    Dar primele trials le poti reface de oricate ori e nevoie (ori toate, ori doar ultimu) si eu cred ca le-am facut de vreo 15 ori pentru ca altfel nu poti avansa in poveste.

    Oricum, foarte interesant facut si sunt sigur ca toata chestia asta se indreapta spre FPS in VR, cu un mod cariera complex si eventual, nelimitat.

  9. #249 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ah, pai acum ca ai semnat o sa le poti reface doar de trei ori fiecare drill. Daca nu iei cat vrei, ramai cu D ca mine si scad si mai mult sansele sa ajungi in prima echipa prea curand. E clar ca povestea vrea sa avansezi intr-un anumit mod, uneori fortand unele chestii artificial. Iar pe Gareth Walker ala de seamana cu Griezmann o sa ajungi sa il urasti cat de curand

  10. #250 SP
    Member blondutzu's Avatar
    loviturile libere sunt super usoare, mereu iau excellent la ele, pe mine deposedarile ma omoara

  11. #251 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Practice guys

    Nu am avut placerea sa incerc mai mult de 2-3 lovituri libere si alea in Demo, dar cu deposedarile, daca nu vrei sa intrii prin alunecare, du-te langa ala, nu alerga, eventual tine LT pentru un control mai bun si mai agata si el mingea si cand prinzi momentul perfect, baga picioru cu B si gata (te prinzi tu care sunt butoanele, daca joci pe PS4 )

  12. #252 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    La journey nu poti sa sari peste Trial ?? Chiar trebuie sa pierd atat timp ?? Cat dureaza povestea cu Alex ??

  13. #253 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La Journey nu poti sa sari peste Trial. Dupa cum am zis mai sus, mai bine de 50% din poveste se petrece la antrenamente (ca in real life).

  14. #254 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Deci o sa pierdem ceva timp .Cate sezoane se joaca daca aveti idee?

  15. #255 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asta sunt curios si eu sa stiu. Daca pot pleca de la Liverpool sau continui sa ma lupt pentru retrogradare

  16. #256 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Da, poti sa pleci. Din ce am inteles, chiar daca o sa dai tone de goluri si la antrenamente vei lua doar A, tot o sa fi imprumutat la o echipa mai mica.

  17. #257 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mda, pacat. Cred ca e ca la Fifa 2004 daca isi mai aduce minte altcineva in afara de mine cum era. A fost primul din serie cu ce stim noi acum Career Mode, dar numai pentru 5 sezoane. Apoi odata cu 2005 au ajuns la 15 sezoane, ba chiar terminasem cariera de la 2006 si 07, apoi insa nu le mai stiu lungimea pentru ca nu am depasit niciodata 5-6 sezoane de cariera. Ma astept sa fie similar si cu acest Journey, il gustam anul asta iar anul viitor ne lasa sa ne cream noi jucatorul si ne lasa sa plecam la Real Madrid

    Asa au facut mereu, ne-au dat putin ca sa ne ofere totul in anii urmatori ca si mari noutati la joc.

  18. #258 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Joc Fifa 11, asta e ultimul pe care l-am cumparat. Pana acum nu am depasit niciodata 8 sezoane. La fel e? Limitat la 15?

  19. #259 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Poti juca doar un singur sezon la Journey

  20. #260 SP
    Member AlexG's Avatar
    Eu am ales sa joc la Arsenal si dupa cateva meciuri am plecat la Aston Villa ca imprumut ...eu am jucatorul de 69 ...si joc la pro fac mai multe egaluri ������... foarte misto chestia asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 19 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts