Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 363

Thread: FIFA 17

  1. #261 SP
    Member tudort's Avatar
    Am jucat şi eu demo pe ps4 şi mi se pare foarte fun jocul. E foarte rafinat. Nu am mai jucat FIFA pe consolă de la 2009 pe ps3. Sunt plăcut impresionat. Cred că îl voi lua digital când va fi la promoție. Acțiunea e foarte rapidă :


    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  2. #262 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ăștia de la EA sunt *** rău de tot, anul trecut primeai un Token pt. Draft, anu asta îți dă la mumu. Ce infecți.

    Sent from my EVA-L09

  3. #263 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Eu am primit de la Altex un cod pentru cele 5 drafturi !

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  4. #264 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Nu stiu cum a fost pt varianta fizica, dar la varianta digitala primeai pentru precomanda pana la 5 tokenuri pt draft la varianta standard a jocului. La variantele deluxe si super deluxe nu primeai niciunul.

  5. #265 SP
    Member BatsBike's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Oricum, foarte interesant facut si sunt sigur ca toata chestia asta se indreapta spre FPS in VR, cu un mod cariera complex si eventual, nelimitat.
    visez de ani la ceea ce spui ..

  6. #266 SP
    Senior Member tudomih's Avatar

    FIFA 17

    Băieți, am început un career mode si sunt putin dezamăgit de acuratețea informațiilor legate de transferurile jucătorilor. De exemplu, jocul știe ca Borussia Dortmund a plătit 53 de milioane pe Gotze sau 22 de milioane pe Bartra. Dezinformare, ce sa mai ...

  7. #267 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu vad cu ce te deranjeaza asta sincer sa fiu. Am remarcat si eu chestii de genul, dar chiar nu vad de ce ar conta.

  8. #268 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai sunt informații super cunoscute despre o echipa de top. Dacă se întâmplau in cazul unei echipe necunoscute, mai ziceam. Nu pot sa spun ca ma deranjează extrem, dar nu mi se pare profesionist.

  9. #269 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt unele probleme in cariera care au ramas inca de la FIFA 15, accidentarea exagerata a jucatorilor, dorinta unor jucatori de a pleca aiurea desi sunt titulari si au salarii mari, partea de youth unde 50% din jucatori au potential de overall de 90, greutatea de a schimba echipa la finalul unui sezon, fitness-ul nerealist al jucatorilor care ar putea juca toate meciurile dintr-un an si tot ar ramane cu fitness-ul pe verde. Am terminat primul sezon din cariera, iar chestiile astea le intalneam si la Fifa 15 si speram sa se rezolve pana acum. Practic de doi ani nu s-a mai schimbat nimic la cariera, poate chiar mai mult.

  10. #270 SP
    Member jnku's Avatar
    Nu este thread de ultimate team?

  11. #271 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  12. #272 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Va rog sa mutati discutiile de Ultimate Team pe topicul dedicat. Aici se discuta de tot jocul, mai putin UT.

  13. #273 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Le-am mutat, topicul a ramas acelasi de anul trecut, redenumit in 17. Ba chiar ma batea gandul sa le unesc pe toate de UT sa fie doar unul, dar sunt prea multe pagini si ar iesi o brambureala.

    Inca odata, topicul de UT e aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...eam-fifa-17-a/

  14. #274 SP
    Member shaqkers's Avatar
    O fi bine,o fi rau ?!

  15. #275 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Daca joci Fifa 17 UT, e bine. Daca nu, este egal cu zero.

  16. #276 SP
    Member bdevil's Avatar
    Token-ul de draft il primesti o data pe saptamana sau deloc? Ca-s curios. Am incercat un draft, am luat bataie primul meci, la reward mi-a dat alt token. Cum e treaba cu ele?

  17. #277 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    In oferta de pre-comanda, primesti un token in fiecare saptamana timp de 5 saptamani. Ca tu ai primit un token gratis atunci cand ai incercat un draft, e altceva. Este una dintre recompensele probabile, poate sa fie un token, sau pack-uri de jucatori.

  18. #278 SP
    Junior Member coddy.tony's Avatar
    Ma ajuta si pe mine cineva? Sunt nou cu xbox-ul ! Ca sa pot sa joc fifa 17 pe net trebuie sa cumpar cont xbox live gold sau ce trebuie?

  19. #279 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai, raspunsul il banuisei .. da, trebuie xbox live gold pentru fifa online ..

  20. #280 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    In oferta de pre-comanda, primesti un token in fiecare saptamana timp de 5 saptamani. Ca tu ai primit un token gratis atunci cand ai incercat un draft, e altceva. Este una dintre recompensele probabile, poate sa fie un token, sau pack-uri de jucatori.
    N-am facut precomanda, ieri am vazut c-am primit un Token iar. Sa fie primite. Banuiesc c-au inceput sa ofere token-uri la mai multi useri ca sa umple baza de playeri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts