Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 LastLast
Results 241 to 260 of 293

Thread: Despre precomenzi

  1. #241 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poți sa alegi extra garantie pentru console?

    LE: Da, am aflat acum, fain așa.

  2. #242 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A reușit cineva să cumpere consola cu extra garanție, on-line?

  3. #243 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    "Stimate client,

    Vă anunțăm pe această cale că precomanda dumneavoastră pentru jocul Final Fantasy XV se va livra cu întârziere de 7-10 zile față de data lansării în urma unor considerente logistice. Ne cerem scuze pentru neplăcere. Mulțumim pentru întelegere.


    Cu stimă,
    Echipa Altex/Media Galaxy"
    LOL
    Bai macar au anuntat....cu o zi inainte Bine ca nu mor de nerabdare sa joc jocul si pot astepta. Is ocupat cu Skyrim remaster vre-o luna

  4. #244 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu degeaba zicea solecon ca nici nu vrea sa auda de ei

  5. #245 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Trebuie sa laudam si faptul ca au anuntat de vineri ca au jocul in stoc. Probabil sa ne faca in ciuda . Serios, toata chestia asta tine de trolling, nu de "considerente logistice".

  6. #246 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ăștia sunt nebuni... Cum pana mea probleme logistice când jocul este în depozit? Ce naiba, au intrat aia de la curierat in vacanță deja?
    @solecon Din păcate ai avut dreptate

  7. #247 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu acum imi fac probleme cu The Last Guardian sincer sa fiu, care apare si el cat de curand. Am precomanda doar la Media Galaxy si Altex

  8. #248 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu mi-am anulat precomanda la ediția de colecție, bine, am încercat sa o anulez dar mi-a răspuns un expert ca nu se poate decât atunci când primesc un mail de confirmare, în acel mail am opțiunea lu' Pește Prajit

  9. #249 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Foarte exigenti baietii .

  10. #250 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    nu cred cat de retardati sunt astia de la altex/mg, nu cred eu ca au primit jocul in stoc fix ieri si si-au dat seama ca nu pot sa-l livreze in tara saptamana asta, trebuie sa-l fi avut in stoc de saptamana trecuta, ce era atat de greu sa le puna la curier de joi/vineri si luni venea, nu imi place sa cumpar jocuri digital dar situatii ca asta ma fac sa ma gandesc din ce in ce mai mult de a trece la digital complet

  11. #251 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    S-a intamplat si la case mai mari (A->Z) sa nu se livreze jocul in ziua lansarii ... chiar nici dupa 1 saptamana, mai ales editiile de colectie ... au am patit asa de cel putin 3-4 ori, intr-un singur caz respectiva firma mi-a oferit un cod de dowload pentru joc

    In general daca vrei neaprat sa joci un joc cel mai sigur este day-1 edition (pre-order digital)
    Daca esti colectionar - automat editia de colectie, fizica, de pe un site mare (amazon, shopto etc)
    Daca doar vrei sa joci jocul ... mai bine il astepti SH si te focusezi pe ceva care s-a lansat deja si este "discounted" pe bazar sau macar astepti 1-2 saptamani sa il prinzi la SH de la cineva care e dispus sa piarda 30-40 RON la "revanzare"

  12. #252 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oare chiar sa primesc The Last Guardian la timp de la Altex?
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  13. #253 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ba chiar cu o zi inainte, livrat chiar de ei. Nu am ce comenta, au fost asa cum trebuie.

  14. #254 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu ma intreb ce vor face daca cineva renunta la precomanda.

  15. #255 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pai oricum cica nu poate fi folosit codul inca. Banuiesc ca daca renunti la precomanda se dezactiveaza, nu?

    De fapt, asta e valabil la alea digitale probabil. La ala de Altex vin baietii la tine acasa fie sa te oblige sa cumperi jocul, fie sa iti ia codul.

  16. #256 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Exista vreo sansa sa primim jocul mai repede de la naparstocii mioritici gen Altex, Emag etc?

  17. #257 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Exista vreo sansa sa primim jocul mai repede de la naparstocii mioritici gen Altex, Emag etc?
    Cred că o să avem jocul în ziua lansării.

  18. #258 SP
    Member adin33's Avatar
    Am primit mail de la Altex, sper sa-l primim pe luni-marti

  19. #259 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu am primit. Cel mai probabil pleaca de la ei luni si-l primim marti. Deci e ok.

  20. #260 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Am primit mail. Comanda e confirmată. Uitați-vă, sigur trebuie să primiți și voi așa ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 LastLast

Similar Threads

  1. PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi By alex89 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2893 Last Post: 15-11-2014, 23:33
  2. Replies: 10 Last Post: 04-09-2013, 18:36
  3. Replies: 13 Last Post: 29-08-2013, 21:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts