Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: The Division: Heartland

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    The Division: Heartland

    Joc free-to-play, dezvoltat de Red Storm pentru PC, console, cloud cu lansare 2021-2022.
    Quote Originally Posted by Ubisoft
    Today, we're pleased to share that Tom Clancy's The Division Heartland, a free-to-play game set in The Division universe, is in development at our Red Storm studio.

    Having worked on Tom Clancy games since 1997, its extensive experience across numerous genres and games, most recently The Division and The Division 2, makes Red Storm a perfect fit for this project.

    Heartland is a standalone game that doesn't require previous experience with the series but will provide an all new perspective on the universe in a new setting. The game will be made available in 2021-22 on PC, consoles and Cloud. Those interested in participating in its early test phases can sign up here.
    An Update on the Tom Clancy’s The Division® Universe
    Attached Images Attached Images tdf_ucs21224_productimage_1920x1080_us_timeline_2_r4.jpg division_update_header.jpg

  2. #2 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Dragut.
    Nu mai trebuie sa dau bani pe o mizerie.
    Pot juca o mizerie gratis.


    Nu ma injurati, dar am jucat putin demo si la Division 1 si Division 2 si consider ca nici 1 euro nu merita.

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Atat Division 1 cat si Division 2 sunt jocuri foarte bune si bine facute. Daca tie ti s-au parut mizerii, inseamna ca nu erau de tine.
    Personal am sute de ore in fiecare si daca as avea timp, as mai continua sa ma joc.

    Te rog sa incetezi cu postarea inutila, de dragul de a-ti creste numarul de postari. E prea mult trolling de la tine in ultima vreme si ai inceput iar sa poluezi forumul.

    Referitor la joculetul asta, chiar asteptam detalii despre 3, pentru ca dupa calculele mele, ar fi trebuit sa iasa in 2021, asa ca mi se pare foarte interesanta alegerea de a se distanta cumva de numere si a avea un joc free to play updated constant, cat timp e facut bine, pastreaza acelasi nivel de detaliu din lume si, cel mai important, adauga de la inceput o harta interesanta pe care sa o actualizeze cu noi zone.

    The Division Mobile suna interesant, dar sunt curios daca se refera doar la telefoane mobile, sau or include si Switch acolo.

  4. #4 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Mie problema cu seria Division mi se pare ca e repetivitatea lor. Ceva de genul pot spune si despre Ghost Recon.

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stii cum e asta? Daca e ceva ce-ti place, nu se poate cataloga ca munca. La fel si aici.
    Desigur, toate jocurile sunt repetitive, dar daca nu-ti place jocul prea mult, vezi mai clar lucru asta. Altfel, e doar o placere

  6. #6 SP
    Member morphine's Avatar
    Mie mi-a placut Division 2 pe care l-am cumparat, doar ca a aparut warzone care mi se pare mai distractiv si am renuntat la el.

  7. #7 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Mai, dar un Splinter Cell cand mai lanseaza?
    Sau sa inteleg ca seria e moarta si ingropata din 2013?

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai parca au zis ca nu a avut incasari prea bune si e pusa pe hold seria. In timp ce Division a adus ceva nou care inca se joaca (am un tip obsedat in lista pe X care inca joaca 1, aproape incontinuu, de pe vremea cand jucam si eu 1 de la aparitie).

  9. #9 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    N-au avut incasari bune cu Splinter Cell Blacklist in 2013 pentru ca atunci erau foarte multe jocuri care captau mai mult interes: BioShock Infinite, Tomb Raider, The Last of Us, GTA V, Black Flag, Metro Last Light, Battlefield 4, Call of Duty Ghost, God of War Ascension, Starcraft 2 Heart of the Swarm, Injustice, Batman Arkham Origins, Rome 2, Zelda, Dead Space 3, Crysis 3 etc.


    Dar ce a fost a fost. Pot acum sa apeleze la nostalgia fanilor si sa lanseze un nou joc.

    Pe seceta asta ar fi mers un reboot, un Splinter Cell cu un nou protagonist, poate chiar cu o femeie imbracata in latex precum Black Widow.
    Si Sam Fisher sa apara doar pe post de mentor.
    Sau cu un personaj customizabil.

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deviezi prea mult de la thread. Ai intrebat si ti-am raspuns. Revino la jocul thread-ului sau nu mai posta daca nu ai nimic de zis despre el.

    Revenind la joc, cum ar fi sa fie sau sa aibe si un mod Battle Royale?

  11. #11 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Sincer, as prefera sa mentina reteta clasica, desi cred ca vor tinde spre ce este popular in prezent, Fortnite, Warzone si alte jocuri...

    Am jucat ambele serii si chiar mi-au placut foarte mult. Am pierdut cateva nopti in primul.
    La 2 mi-a placut si treaba cu subtitrarea in limba romana.

  12. #12 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Si tot in America se va desfasura al III-lea Division?

    Sau se muta printr-o capitala europeana la modul previzibil, cum s-a intamplat si cu seria Watch Dogs?

    Daca e cu Parisul contemporan, cred ca o sa-l joc si eu, numai pentru ca imi place sa-l explorez.

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu discutam despre Division 3 aici, iar Heartland nu este Division 3.

    Referitor la Battle Royale, cred ca pot implementa cu usurinta asa ceva in Dark Zone, dar sper sa nu fie tot jocul asa...

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    First gameplay footage for The Division Heartland leaked online


  15. #15 SP
    Manager paul's Avatar
    Developer intro:

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cinematic trailer + new details:



    Dezamagit de faptul ca va fi Free to Play iar asta emana din toti porii. Arata mai degraba ca un joc de mobil decat un full Division game.

    Pacat...am pierdut sute de ore in Division 1 si 2, dar nu cred ca-i voi da mai mult de o sansa astuia

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Division 2 By eagle-eye in forum Console Club
    Replies: 289 Last Post: 24-04-2023, 13:28
  2. The Division By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1283 Last Post: 14-03-2020, 04:45
  3. Vand The Division 2 By FLuX in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2019, 13:25
  4. The Division LFG By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 40 Last Post: 08-07-2018, 18:36
  5. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts