Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 290

Thread: The Division 2

  1. #1 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

    The Division 2

    I imagine this is no surprise to anyone.

    Attached Images Attached Images the_division_2.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member nina's Avatar
    si cand va fi lansat? la inceputul lui 2019?

  3. #3 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Banuiesc ca aflam la E3.

  4. #4 SP
    Senior Member nina's Avatar
    bo4 12 oct clar nu vor lansa division 2 la sfarsitul lui 2018,ci mai curand inceputul lui 2019 februarie sau martie

  5. #5 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Poate repara si ei problemele din jocul anterior.

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Din cate am auzit, au reparat problemele jocului anterior fix in jocul anterior. N-am mai jucat de un an, dar cica ar fi la cea mai buna versiune a lui acum.

  7. #7 SP
    Senior Member nina's Avatar
    da dar le-au luat 2 ani dupa lansare,au pierdut multi useri la inceput
    au tot schimbat limita la gear de vreo 5 ori lejer ceea ce m-a cam enervat ca iara grinding gear cu set bun,roll dupa roll ca sa imi fac cat de cat aproape la fel
    acum daca au invatat din greseli the division 2 nu ar deveni vreun succes dar probabil va avea mai multi useri activi

  8. #8 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu unu nu mai risc. M-am lamurit cu Ubi$oft, mai ales pe partea ca ei cand scot un patch mai mult strica si provoaca exploituri, cea mai trista poveste a fost la Siege care la lansare era piesa de joc, la primu patch up and running iti disparea arma, aveai exploituri si tot felu de magarii. Ca sa nu mai zic de sistemu asta hotesc in care scot Season Pass-uri pe an. Primu Division m-a atras atat de mult incat am terminat doar main story ca sa nu zic ca nu am incercat si dupaia l-am dat uitarii.

  9. #9 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Teoretic, dar numai TEORETIC, ar trebui sa fie mai bun Division 2 decat 1 ca ai spune ca au invatat destule. Dar, daca te uiti la Destiny... nu e musai
    @SYZYGY, cuvant cheie in season pass e "season". Tu crezi ca baietii aia stau sa munceasca 10 ani la un joc si sa-l tina in viata pe $60-100? New content requires money.

  10. #10 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Ca sa nu mai zic de sistemu asta hotesc in care scot Season Pass-uri pe an. Primu Division m-a atras atat de mult incat am terminat doar main story ca sa nu zic ca nu am incercat si dupaia l-am dat uitarii.
    Nu inteleg ce e hotesc in season pass-ul de la Siege, nu te obliga nimeni sa il cumperi, nici macar nu primesti extra content daca deti season pass-ul. Hartile sunt gratis pentru toata lumea si operatorii ii poti debloca cu in-game currency.

  11. #11 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Nu inteleg ce e hotesc in season pass-ul de la Siege, nu te obliga nimeni sa il cumperi, nici macar nu primesti extra content daca deti season pass-ul. Hartile sunt gratis pentru toata lumea si operatorii ii poti debloca cu in-game currency.
    Daca mergem pe premiza nu te forteaza nimeni sa cumperi extra season si tu stai ca vulpea impaiata pe aceiasi harta si stai 3 saptamani sa farmezi 25000 pt UN operator, atunci scuze dar asta se aplica la toate DLC-urile si microtransactiile. Nimeni nu forteaza nici la Star Wars Battlefront sa cumperi cu bani reali un ***** caracter ca deh...poti sa il deblochezi cu bani in-game dupa 3 god damn saptamani.

  12. #12 SP
    Junior Member Marius M's Avatar
    Mai sunt două zile până la E3 când vor face public mai multe info despre Division 2.
    Din ce umblă pe net, se pare că acţiunea va avea loc în Washington D.C.
    Attached Images Attached Images division-2.jpg

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce am inteles eu, e vorba tot de New York, dar poate acum avem Manhattan-ul + Washington, desi e cam mare distanta intre orase asa ca nu stiu cum le-ar lega.

    Dar Washington standalone e cam mic, fata de NY.

    E posibil sa vedem detalii chiar diseara la Microsoft, sa nu asteptam pana la Ubi.

  14. #14 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai oricum nici NY-ul din joc nu era asa mare. Nu cred ca ar fi o problema sa faca Washington-ul mai maricel

    ---------- Post added 11-06-2018 at 00:48 ----------

    Cam underwhelming

  15. #15 SP
    Junior Member Marius M's Avatar

  16. #16 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  17. #17 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cam acelasi jocu cu alte gadgeturi , a fost fun primul pana sa tot aduca fix/ update-uri si DLC-uri.

  18. #18 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Copy paste, pass.

  19. #19 SP
    Senior Member nina's Avatar
    si cand e beta?

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Copy paste, pass.
    Sunt curios cum altfel ar putea face o continuare, daca nu asa. La FIFA nu zici la fel? La COD-uri? Battlefield-uri? Witcher a fost la fel si cam orice continuare e la fel. Se ia jocul initial si se imbunatateste.

    Din punctul tau de vedere, cum se face o continuare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1283 Last Post: 14-03-2020, 04:45
  2. The Division LFG By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 40 Last Post: 08-07-2018, 18:36
  3. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts