Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 18 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 351

Thread: Assassin's Creed: Origins

  1. #1 SP
    Member jacksonikus's Avatar

    Assassin's Creed: Origins

    Confirm unor informații leaked, următorul Assassin's Creed va avea acțiunea în Egiptul Antic.

    Seria ia o pauză de 1 an între lansări (binevenită de altfel!) și anul lansării va fi 2017.

    Assassin's Creed Egypt: 11 Leaked Details You're Not Supposed To Know
    Attached Images Attached Images maxresdefault.jpg

  2. #2 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Personal, sunt multumit de aceasta noua locatie. Egiptul este o tara magica, plina de istorie si de mister, care nu poate decat sa ne reinduca acel feeling special simtit fata de astfel locuri si timpuri, pe care l-am simtit si in A.C. I. Din cate am inteles, jocul va fi un prequel, ceea ce probabil ne va readuce la farmecul acelui prim A.C., cu aria de desfasurare in aproximativ aceeasi zona a lumii.

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca tot ai deschis thread nou, puteai sa dai si tu mai multe detalii. Ar trebui facuta o stire cu anumite detalii de aici.

    Ideea este ca vor sa aduca mai mult a Witcher 3, dar ca teorie, va fi mai asemanator cu AC Black Flag (cu intinderi mari de nisip si/sau apa si doar in orase vom avea cladiri pe care sa ne cataram).
    Vor sa modifice sistemul de combat si sa recicleze cat mai putine animatii (chiar daca asta este mai costisitor dpdv al productiei).

  4. #4 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Sa amintesti de Witcher 3 si de aceasta serie in aceeasi zi este deja o ofensa adusa zeilor Gaming, daramite sa le pui intr-o propozitie impreuna

  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum sincer sa fiu, imi place ideea de Egipt. Nu mi-a placut 3-ul cu America, nici Unity cu Paris si nici ultimul cu Londra. Sunt prea aproape de perioada contemporana. Daca merg pe Egiptul antic, poate cum a luat nastere intreaga nebunie cu asasinii si alte povesti de genul, poate iesi ceva cum trebuie. Dar trebuie un overhaul masiv la gameplay si trebuie elemente noi care sa iti dea impresia de un joc nou, nu acelasi refresh anual la care de data asta, ce sa spun, s-au lungit 2 ani.

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ii zice Empire ăstuia.

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  7. #7 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Se zvoneste pe net ca ar aparea AC I Remastered sau chiar intreaga serie pe PS4, X1 (AC I, AC II, ACB, ACR, AC III, AC L si AC Rogue)... Dar din pacate, nimic nu este sigur .

  10. #10 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Asta lipsea...

  11. #11 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Deci d-aia nu scot alt AC anul asta, caci scot !

  12. #12 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Nu scot anul asta AC, poate din cauza lui Watch_Dogs 2...

  13. #13 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca scot varianta remastered.. e tot una

    insa da , eu nu as zice pas la un alt WD

  14. #14 SP
    Member Kupy's Avatar
    Eu nu as zice pas nici la un alt asasin

  15. #15 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Avem o imagine leaked cu AC: Empire.
    Attached Images Attached Images 1475227349-3787-capture-d-ecran.jpg

  16. #16 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Seria Assassin’s Creed a sărit peste 2016, dar un reprezentant Ubisoft a declarat că sunt șanse ca situația să se repete și anul viitor.

  17. #17 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  18. #18 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie nu-mi deschide linkul.

  19. #19 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Incearca sa copiezi link-ul.


  20. #20 SP
    Senior Member dark18's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 18 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:37
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:45
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts