Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 83

Thread: Fifa 15

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Fifa 15

    Cum vechiul topic are 300+ de pagini doar despre Ultimate Team, am decis ca e cazul sa avem un topic separat despre joc. Sa putem vorbi si despre alte moduri de joc, Pro Club, Career si altele. Nu sunt singurul care e satul sa auda de preturile jucatorilor, coins si ce prostii mai face EA.

    Topicul vechi a ramas si va rog orice discutii care tin de Ultimate Team sa le aveti pe acel topic, il pun din nou aici:

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...eam-fifa-15-a/

    Tot ce tine de gameplay, tactici, daca doriti sa jucati cu cineva online sau orice alt mod din joc in afara celui mentionat mai sus, avem acum topic separat.
    Attached Images Attached Images fifa-15.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    A făcut careva platină la jocul asta ?

    Am jucat şi co-op dar acolo este un lag imens, de cele mai multe ori îţi ia comanda după 2-3 secunde şi devine enervant rău, la pro este o debandada totală şi nu mă prea încântă.

  3. #3 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Aplaud frenetic aceasta idee de a avea thread separat. Aceleasi posturi de la aceiasi oameni in fiecare zi. A curs cerneala virtuala cat pentru o mie de ani. Script, bare, coinsi, hagi, gelatu, pachete, etc.

  4. #4 SP
    Junior Member seemenomore's Avatar
    gelatu... , per total fifa e o mizerie.

  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    A făcut careva platină la jocul asta ?
    Eu sunt pe la 95%. Imi este imposibil sa dau golul cu jucatorul pe pamant. Am incercat niste ghiduri de pe net, ba chiar am incercat in doi sa facem si tot nu am reusit. Din cauza asta nu m-am chinuit nici cu restul de doua trofee ramase.

  6. #6 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi din ce am înţeles ăla ar fi cel mai greu trofeu, intradevar pare random toată faza, jucătorul trebuie să dea cu piciorul în mingie fiind la pământ, nu se pune faza aia când alunecă.

  7. #7 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Eu sunt la 98%, imi mai trebuie trofeul ala si iau platina, dar e exagerat de greu.

  8. #8 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu sunt pe la 95%. Imi este imposibil sa dau golul cu jucatorul pe pamant. Am incercat niste ghiduri de pe net, ba chiar am incercat in doi sa facem si tot nu am reusit. Din cauza asta nu m-am chinuit nici cu restul de doua trofee ramase.
    Cred ca asa trebuie sa dai gol tudy. Mie mi-a iesit fara sa vreau, nu sunt un trophy hunter, doar mi-a iesit, si a fost cu o echipa de bronz. Trebuie sa driblezi portarul si sa ai mingea cat de cat aproape de jucator.



    Minutul 4:20.

  9. #9 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Greu, greu. O sa mai incerc zilele astea cu ragnar, dar ne-am chinuit deja vreo 2-3 ore cu alte tactici si nu ne-a iesit. O incercam si pe asta.

  10. #10 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Incornoratule rosu, ala este noroc acolo... Dar la tine cred ca ies toate

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Givaingi, o sa cochetezi la trofeul meu cu golul ala, o sa vezi

  12. #12 SP
    Junior Member henry's Avatar
    a patit careva sa joace season online cu un prieten si sa nu primeasca puncte la sfarsitul meciului?

  13. #13 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    @henry Eu nu am patit asa ceva pana acum.

    @tudy Acum am vazut ca poza topiului e cu Ibra Ce a fost cu tine sa pui o asa poza?

  14. #14 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am nervi acum in cariera de nu mai pot. Habar n-am ce se intampla. In toate meciurile am posesie minim 60%, am de 3-4x mai multe suturi pe poarta, dar cu toate astea cand intalnesc echipe mai slabe fac egal, dar cand joc cu echipe bune castig. Habar n-am de ce. Ex:

    Real Madrid - Atletico Madrid: 1-0
    Real Madrid - Levante: 1-1
    Real Madrid - Granada: 0-0
    Real Madrid - Athletic Bilbao: 1-1
    Real Madrid - Barcelona: 5-0

  15. #15 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu joc la pro să nu mă stresez prea tare. La Season cu ce echipă jucaţi ?

  16. #16 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Voua va merge Seasons Online ? Mie imi da eroarea asta:
    There was a problem with the online squad check. Pleas try again later
    Dau Ok si imi mai da si eroarea asta:
    There was a problem getting your online information. Please try again.
    Stie cineva ce as putea sa fac?

  17. #17 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Unii ziceau sa stergi niste fisiere cu squad updates din fisierul cu save data. La mine merge ca am jucat azi un meci.

    Sau mai era o solutie:
    • Ia-ti PES

  18. #18 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Voua va merge Seasons Online ? Mie imi da eroarea asta:

    Dau Ok si imi mai da si eroarea asta:

    Stie cineva ce as putea sa fac?
    Eu pe xbox am rezolvat facand urmatorii pasi,nu stiu daca e valabil si pentru PS4

    "Clear the Persistent Storage here

    Alternate MAC Address:
    Go to network, advanced settings, alternate mac address and clear, it will prompt you to reboot, just let it do that"

  19. #19 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu am nervi acum in cariera de nu mai pot. Habar n-am ce se intampla. In toate meciurile am posesie minim 60%, am de 3-4x mai multe suturi pe poarta, dar cu toate astea cand intalnesc echipe mai slabe fac egal, dar cand joc cu echipe bune castig. Habar n-am de ce. Ex:

    Real Madrid - Atletico Madrid: 1-0
    Real Madrid - Levante: 1-1
    Real Madrid - Granada: 0-0
    Real Madrid - Athletic Bilbao: 1-1
    Real Madrid - Barcelona: 5-0
    Iti spun eu ce se întâmplă : esti slab pt fifa , joaca PES la superstar !!

  20. #20 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Eu joc la pro să nu mă stresez prea tare. La Season cu ce echipă jucaţi ?
    Sporting Lisabona

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts