Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 273

Thread: Battlefield: Hardline

  1. #1 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

    Battlefield: Hardline

    EA va dezvalui in cadrul prezentarii de la E3 de anul acesta urmatorul joc din seria Battlefield: Battlefield | Hardline | Official Site

    Battlefield: Hardline este produs de Visceral Games, in colaborare cu DICE.

    Un video de prezentare a jocului a ajuns pe internet inainte de conferinta. Desi a fost dat jos de pe YouTube acesta poate fi downloadat de aici:
    https://mega.co.nz/#!pI8CSRaJ!OVhVvD...-Dm7d623YKzPQc
    Attached Images Attached Images bfhardline.png

  2. #2 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Parca e grafica de call of duty...wtf?

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    arata ca un c...t pe langa Bf 4!! Si actiunea se petrece in America, OH BOY how exciting!!


  4. #4 SP
    Member theSrN's Avatar
    si uite asa incepe seria de lansari anuale...

  5. #5 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mie imi place ce-am vazut

    Faptul ca nu se numeste Battlefield 5 ci "battlefield : hardline" indica destul de clar ca s-au folosit de "battlefield" doar pt a promova jocul..nu ca are treaba cu seria

    Nu ai cum sa zici in cazul "hardline" ca mai este vorba de "Camp de lupta/front " , ci este mai degraba ceva camp de lupta pt carteluri ceea ce mie imi place din start..

    ---------- Post added 28-05-2014 at 16:16 ----------

    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Parca e grafica de call of duty...wtf?
    asta cu grafica ..parca am devenit paranoici de cand cu noile console..grafica, grafica..grafica
    daca jocul arata decent si are un gameplay revolutionar, i'm in !

  6. #6 SP
    Member Popae36's Avatar
    adevarat
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Mie imi place ce-am vazut

    Faptul ca nu se numeste Battlefield 5 ci "battlefield : hardline" indica destul de clar ca s-au folosit de "battlefield" doar pt a promova jocul..nu ca are treaba cu seria

    Nu ai cum sa zici in cazul "hardline" ca mai este vorba de "Camp de lupta/front " , ci este mai degraba ceva camp de lupta pt carteluri ceea ce mie imi place din start..

    ---------- Post added 28-05-2014 at 16:16 ----------



    asta cu grafica ..parca am devenit paranoici de cand cu noile console..grafica, grafica..grafica
    daca jocul arata decent si are un gameplay revolutionar, i'm in !

  7. #7 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Partea de campanie pare interesanta. Nu suna rau faptul ca fiecare studio s-a ocupat de cate o componenta.

  8. #8 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post

    asta cu grafica ..parca am devenit paranoici de cand cu noile console..grafica, grafica..grafica
    daca jocul arata decent si are un gameplay revolutionar, i'm in !
    Ok..atunci hai sa ramanem la grafica de ps3 right ?daca gameplayul e decent e ok...nu conteaza ca am dat 2000 ron pe o consola ca sa ma pot bucura de o grafica mai buna decat cea de pe o consola de 1000 ron..

    Iar gameplay revolutionar la un shooter militar ?spune-mi ca glumesti..

    P.s. Curios ca tocmai razvanrazy a dat thanks la un post in care e minimalizata grafica next-gen in dauna gameplay-ului )...threadul watch dogs e plin de posturi in care se plange de aproape fiecare aspect vizual al jocului

  9. #9 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    Battlefield meets Counter Strike, lamez0r

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am dat thanks la prima parte (nu aia cu grafica)

    Dar sa stii ca nu sunt obsedat de grafica buna. Inca ma bucur de GTA San Andreas pe iPad (si am terminat recent si GTA 3, Vice City, Max Payne 1 samd) si alte jocuri de genu. Dar nu suport reclama mincinoasa.

    Si repet, daca jocul este cu adevara bun, chiar nu-mi pasa detaliile astea. I mean, Fac Cry 3 l-am inhalat. Mi s-a parut absolut genial. Nu mi-a pasat cat de putin de downgrade-ul de la E3-ul initial.

    La jocul asta ma atrage, ca si in GTA V, partea de heist-uri, ca sa fiu sincer.

  11. #11 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Ok..atunci hai sa ramanem la grafica de ps3 right ?daca gameplayul e decent e ok...nu conteaza ca am dat 2000 ron pe o consola ca sa ma pot bucura de o grafica mai buna decat cea de pe o consola de 1000 ron..
    BRE, cand va aud..am dat 2000 de ron..pai daca e sa fi corect, consola costa 1799ron , iar in banii astia cred ca ..s-au platit procesorul, ramii ,sursa, carcasa "revolutionara" si ti-au/ne-au facut cadou cipul cu placa video

    Daca consola costa 1000 de euro atunci poate ca mai intelegeam lamentarile astea.. altfel unii pun doua placi de 2-300 de euro fiecare , in SLI, si nu le merge W.D. fluent macar este mai ieftin jocul pe pc..

  12. #12 SP
    Member cipvas's Avatar
    Da, dar nu e BATTLEFIELD !!! Jucatorii adevarati de Battlefield stiu de ce. Nu migratorii de la COD la Bf...

  13. #13 SP
    Member Wagram's Avatar
    Arată fix ca o bucă. Mă duc să-mi iau pastilele de paranoia.

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Iar gameplay revolutionar la un shooter militar ?spune-mi ca glumesti..
    Nu fi rău. Dacă bagă praştii cu lunetă şi scuturi-borcan, dau moarte-n bibilici.

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Stai ma ce-ai cu bucile? Daca zici buca de brazilianca ne suparam!!

  15. #15 SP
    Member colossus's Avatar
    Si cum nu mai surprinde pe nimeni ,DICE si EA Games au sarit peste "story" si ne-au aratat exact ceea ce inseamna "Battlefield" in ziua de azi - multiplayer ,fiind si un beta ,disponibil chiar de azi : E3 2014: Battlefield Hardline Beta Available Today - IGN


  16. #16 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am putut sa-l joc azi noapte la doar cateva minute dupa ce au facut anuntul cu beta. In jur de 6 Gb download, s-a descarcat neasteptat de repede. N-am experimentat foarte mult, cam 20 de minute ca picam de somn dar pare foarte fun, arata muuuult mai bine decat trailerul acela leaked de saptamana trecuta. La prima impresie mi se pare ca e mult mai arcade decat Bf3 sau 4, dar o sa revin cu pareri dupa ce joc mai mult.

  17. #17 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pe mine nu ma lasa sa-l descarc. La tab-ul overview de la BF4 imi apare "you have instant acces, press x to download again", dar cand apas x ma baga in Store si imi da mesajul asta: "This content cannot be selected at this time".

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Battlefield Hardline - E3 2014 trailer:



    Multiplayer trailer:



    Si 5 minute de gameplay:


  19. #19 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Dar nu este făcut de DICE.

  20. #20 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    l-am jucat si eu..e un joculet bun dar cam atat..nimic memorabil.nu este nici pe departe la nivelul lui bf3,ce sa mai zic de 4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Battlefield Hardline amanat By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-07-2014, 11:42
  2. Battlefield Hardline la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-06-2014, 21:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts