Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 81 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #1461 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Din 2,573 de voturi. Mai trebuie sa treaca timp si sa voteze si altii decat actorii, angajatii de studio si rudele lor.

  2. #1462 SP
    Member theusher's Avatar
    Diane, Showtime Networks is entering the town of Twin Peaks.

    The highly-anticipated 18-hour limited series #TwinPeaks will debut with a two-hour premiere on Sunday, May 21 at 9pm.

  3. #1463 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ati urmarit careva ? Check out "Shooter" on Netflix
    https://www.netflix.com/title/80109194?s=i


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1464 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Unele filme merg cu popcorn, altele cu ciuperci. Nu am mai trait atat de multe wtf moments in viata mea.
    E pe netflix.

    Dirk Gently's Holistic Detective Agency (TV Series 2016– ) - IMDb

  5. #1465 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vad ca de azi avem "A Series Of Unfortunate Events" pe Netflix, sper sa fie peste filmul de lung metraj.

  6. #1466 SP
    Member theusher's Avatar
    Nu cred ca e, imo. Am vazut primul episod si e destul de slab. I'll keep going poate devine mai OK.

  7. #1467 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Ati urmarit careva ? Check out "Shooter" on Netflix
    https://www.netflix.com/title/80109194?s=i


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da, merita. Vizioneaza-l cu incredere!

  8. #1468 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Va mai uitati la Sherlock? Ultimele 2 episoade au fost extrem de bune, cu niste idei interesante executate intr-un mod cat se poate de unic. Realizarea episoadelor a devenit tot mai buna si complexa in ultimele sezoane si e ceva ce vezi destul de rar, mai ales intr-un serial. S-ar putea ca seria sa se fi terminat, dupa denumirea ultimului episod si finalul "xxxx" (ca sa nu dau vreun spoiler).

  9. #1469 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si eu am urmarit cu mare placere primele doua episoade din Sherlock. Din pacate nu am timp de nimic zilele astea, in afara facultatii.
    Cu prima fereastra libera ma arunc pe ultimul episod.

  10. #1470 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ultimele 2 episoade au fost (aproape) geniale. Imi pare rau ca nu o sa mai avem si altele.
    O minisere foarte reusita, ce pe mine a reusit sa ma surprinda in multe randuri (mai rar in ziua de zi la un show TV). Foarte "proaspata" in conditiile in care practic este vorba despre un personaj foarte cunoscut, prezent in foarte multe carti, filme, etc.

  11. #1471 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da, ultimul episod a fost perfect executat, mai puțin sfârșitul un pic cliseic. Primul episod a fost slab, dar si-a revenit pe final.

  12. #1472 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Da, la primul m-a cam furat si somnul.. ce-i drept eram si cam lovit. Au recuperat cu urmatoarele

    Si ca tot fi vorba de BBC, am inceput sa ma uit si eu de saptamana trecuta la Taboo (se mentionase si pe pagina anterioara). Inca nu-mi dau seama care-i treaba cu el, dar poate ca tocmai asta mi-a starnit interesul, are potential. Sper totusi sa nu fie ceva legat de incest.. atat.

  13. #1473 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Din cate am inteles, producatorii nu stiu daca vor mai putea reveni la serie pe viitor, si astfel au ales acel final. E pacat pentru ca din cate am inteles problema sunt cei doi actori principali, care nu prea au timp, preferand sa faca prostii gen Hobbit sau Dr Strange. But hey, money comes first.

  14. #1474 SP
    Junior Member tasetasian's Avatar
    ultimul episod din sherlock e pur și simplu beton !

  15. #1475 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Castle Rock

  16. #1476 SP
    Junior Member tasetasian's Avatar
    in sfârșit am văzut Preacher... chiar mi-a plăcut

  17. #1477 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ca fan Stephen King, astept cu mare interes Castle Rock. Sa vedem ce-o iesi! Din pacate, pana acum, majoritatea adaptarilor pentru marele ecran/TV/miniserii nu au fost prea reusite.

  18. #1478 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    13 Reasons Why, imi aduce aminte de jocul Life is Strange, foarte bun serial, productie Netflix.

  19. #1479 SP
    Member esop's Avatar
    @Dant3 Thanks pentru Castle Rock. Big fan of Stephen King! Citit majoritatea cartilor. Exista si cateva filme foarte reusite. Acum ramane de vazut ce o sa fie cu acest serial. Momentan vad ca nu este anuntat nimic oficial.

    Recomand Prison Break. Astazi am aflat ca se intorc pentru inca un sezon;
    Prison Break: Sequel (TV Mini-Series 2017– ) - IMDb

    Si redescopar cu bucurie ca a aparut deja Twin Peaks, pe care sincer il scapasem din vedere de anul trecut;
    Twin Peaks (TV Series 2017– ) - IMDb

  20. #1480 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Luna viitoare începe Twin Peaks, avem si topic dedicat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 81 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts