Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 81 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #21 SP
    Member richardm27's Avatar
    Vezi ca din ciclul "ce-a mai facut tata" avem si maine 2 episoade, dupa aia intram in normal 1 pe saptamana. Flashforward a inceput sa ma lase rece de pe la episodul 6, asa ca am alte prioritati acum, adica termin sezonul 2 din House.

  2. #22 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Iti recomand Supernatural

  3. #23 SP
    Member richardm27's Avatar
    Asta deja e piesa veche (si grea) !

  4. #24 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    aveti curaj sa asteptati cate o sapt sa vedeti urmatoarele episoade din 24 lol. eu o sa astept. sper sa nu dezamageasca, btw cum vi s-a parut seria 7 ?

    am terminat ieri cele 2 Serii True Blood - thanks de recomandare si yep, recomand si eu ! foarte enervanta Sookie.. dar restul merita

    ok now let's begin Dexter season 4... (am asteptat)

    ps: i am a die hard fan of 24 and Jack B. record 18h straight in season 3; dar tare mi-e frica ca a luat-o pe ulei.. why oh why??

  5. #25 SP
    Member richardm27's Avatar
    De la sezonul 3 incoace, mi se pare ca apar prea multe cliffhageruri (ca sa zic asa) per sezon, ceea ce-l face putin (prea mult) tras de par.....dar la urma urmei Jack Bauer ramane Jack Bauer.
    Midnight (asta e ora mea de vizionare) here I come !

  6. #26 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Ce merita cu adevarat vazut si nu a fost mentionat aici sunt:
    Six Feet Under - daca urmaresti serialul asta o sa percepi moarte si societatea in care traim diferit. Fanilor Dexter sigur le va place datorita lui Michael C. Hall care e unul din personajele principale.
    Greek - o comedie plasata intr-un campus studentesc american. Sunt multe fratii si rivalitati acolo si nu trebuie confundat cu un American Pie. Sunt si momente serioase si personajul Cappie e mortal!
    Hung - Numai un sezon a aparut, uramtorul incepand in vara. E despre drama unui barbat care a pierdut cam totul: divortat, fara casa, servici instabil si fara bani. Singura lui calitate,,,, e 'bine dotat' si incepe sa se prostitueze...gigolo. E si putin funny serialul dar cat se poate de serios si matur. Nu e pentru oricine, dar e foarte bun.

  7. #27 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    super serial:Chuck
    +3 sezoane
    +comedie-actiune

  8. #28 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    sau Reaper . cred ca numai 2 sau 3 sezoane au aparut. Ii destul de nostim si ideea e cat de cat originala . De asemenea puteti sa va uitati la Mortal Kombat Conquest (parca asa ii zicea ) . Ii numa un sezon da mie mi-a placut foarte mult .
    Attached Images Attached Images reaper_s1.jpg 3mb2jygpe1ny9zdlu7p0.gif

  9. #29 SP
    Member richardm27's Avatar
    Desi deocamdata n-are decat 2 episoade la activ, pare destul de promitator.....meet SPARTACUS !!!

  10. #30 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    Aseara am terminat sezonul 1 din Breaking Bad. Ca orice serial produs de AMC este mai mult bazat pe story, dar si ce story nene. Abia astept sa ma uit la sezonul 2.

    "Breaking Bad" (2008)

  11. #31 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Tot incerc sa ma uit la Lost, dar sincer nu pot. Am reluat serialul dupa ce vazusem doar o parte din el si acum sunt la jumatea sezonului 2 si desi sunt foarte curios sa aflu raspunsurile la toate intrebarile alea, pur si simplu ma plictiseste. Vad foarta multa lume entuziasmata de serial, dar personal nu-mi place.

    Acum pe lista: sezonul 2 din True Blood. Vedem ce-o fi mai departe.

    Mad Men e iarasi destul de interesant, dar dupa cum ar spune cineva: "a little less conversation, a little more action please".

    ---------- Post added 07-02-2010 at 12:49 AM ----------

    Daca e cineva interesat, mai jos este o lista cu toate serialele recomandate in cadrul acestui thread:

    24
    Breaking Bad
    Criminal Minds
    CSI
    DeadWood
    Dexter
    Eureka
    Flashforward
    Fringe
    Greek
    Heroes
    Hotel Babylon
    House MD
    Hung
    It's always Sunny
    Lie to me
    Lost
    Lost
    Merlin
    NCIS
    Nip Tuck'
    Prison Break
    QI
    Six Feet Under
    Smallville
    Supernatural
    Taken
    The Mentalist
    The Vampire Diaries
    TheWire
    True Blood
    Two and a half men
    Veronica Mars

  12. #32 SP
    Junior Member Raigor_91's Avatar
    Recomand:
    The Big Bang Theory , comedie... n-am cuvinte s-o descriu trebuie vazuta... are 2 sezoane si se filmeaza al treilea pana acuma au iesit 15 episoade
    Californication , un pic mai pervers serialul asta de felul lui, fiecare sezon incepand cu cate un bun exemplu... s-au filmat pana acuma 3 sezoane si in septembrie parca incepe sezonul 4... detalii ==> Californication - Californication - CinemaRx
    Attached Images Attached Images big-bang-theory-vm43.jpg californication_s1_final1.jpg

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai nou v-as recomanda sa vedeti prima serie din "Lie to me". E o combinatie intre Criminal Minds + Dr. House. Poate nu ajunge la nivelul niciunuia din cele 2, insa e deosebit si bine facut.
    Attached Images Attached Images 0000053224_20081110115958.jpg

  14. #34 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mai nou v-as recomanda sa vedeti prima serie din "Lie to me". E o combinatie intre Criminal Minds + Dr. House. Poate nu ajunge la nivelul niciunuia din cele 2, insa e deosebit si bine facut.
    Si tot in genu Lie to Me ...recomand "Psych" (2006)

  15. #35 SP
    Junior Member Dinu's Avatar
    Recomand si io Californication,10 Things I Hate About You,Spartacus de asemenea imi place foarte mult,Rome pt cei care nu s-au uitat la el(s-a terminat),The Vampire Diaries,...dar cel mai mult mi-a placut Scrubs cu toate ca sezonul 9 nu e asa de bun si risca sa fie anulat

  16. #36 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Stiu ca nu e topicul potrivit,dar ca sa nu mai deschid altul nou..
    Exista mai multe filme the twilight ?Daca da,va rog sa-mi ziceti cate si ce nume au.THX.

  17. #37 SP
    Member octav's Avatar
    Recomandari Seriale...Twilight e film, insa unul mai prost ca o reclama la colgate. Mai e nwe moon parca, nu l-am vazut si nici nu intentionez sa fac asta
    On: Stie cineva daca o sa fie si sezonul 7 din house?

  18. #38 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    The Vampire Diaries destul de dragut.

  19. #39 SP
    Mer
    Junior Member Mer's Avatar
    Californication este pentru mine indisputabil cel mai bun serial, pot spune pur si simplu ca nu m-am plictisit la niciun episod, si mi-a parut tare rau cand am terminat sezoanele.
    Dexter de asemenea un serial care te tine cu sufletul la gura in mai toate episoadele, o adevarata opera a celor de la Showtime (postul tv care a facut si Californication)
    Clanul Soprano dupa parerea mea un serial care nu trebuie ratat de orice persoana care-si poate permite sa piarda timpul urmarindu-l, din moment ce are 6 sezoane si 12-14 episoade pe sezon (a cate 60m episodul), deci este destul de longeviv

    Astazi am inceput sa ma uit la Bing Bang Theory, este decent, bun de umplutura ( din moment ce un episod tine pana in 30m ) cand astepti pe cineva sau ceva.

  20. #40 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    The Vampire Diaries destul de dragut.
    +1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 81 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts