Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 81 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #601 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Am inceput sa vizionez Chuck,am terminat in vreo 2-3 zile primul sezon.Foarte misto serial,actiune,dramatism,comedie, are de toate.Imi place ca episodul are 40 de min. Sarah Walker e superba.

  2. #602 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    E frumos la inceput dar dupa un timp devine plictisitor/enervant, m am oprit la ultimul sezon.

  3. #603 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Go On (TV Series 2012) - IMDb
    am vazut primul episod,destul de misto,tot acelasi umor sarcastic ca in friends.

  4. #604 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E hilar rau serialul, imi place . Imi aduce aminte foarte mult de personajul Chandler, ce-i drept au cam aceleasi trasaturi umoristice.
    That's one to watch! Imi place mai mult decat noul serial cu Charlie Sheen.

  5. #605 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ce urmaresc eu momentan:

    - Californication
    - The Walking Dead
    - Spartacus
    - Sherlock
    - Suits
    - Game of Thrones
    - How I Met Your Mother
    - Lie To Me
    - Shark
    - The Mentalist
    - Mad Men
    - The Big Bang Theory
    - Chuck
    - Dexter
    - Supernatural
    - Two and a Half Men


    Alte recomandari de seriale care s-au incheiat:
    - House
    - Entourage
    - Heroes
    - Scrubs
    - Smallville
    - 24
    - Daybreak
    - The OC

  6. #606 SP
    Member Venom911's Avatar
    Acum urmaresc Flashpoint: O echipa bine antrenata, oamenii de elita ai politiei, formeaza Unitatea de Raspuns Strategic care rezolva diferite cazuri: aresteaza traficantii de droguri si salveaza ostateci. Ei se bazeaza pe elementul surpriza si strategia corecta pentru a solutiona situatiile de asalt. Uneori solutia se gaseste in expresia "cuvitele fac totul", sergentul Gregory Parker negociaza cu teroristii, sau mai bine zis cu infractorii, iar daca nu exista alta alternativa decat eliminarea acestora, totul se face ca la carte. In timpul serviciului echipa joaca dupa reguli, chiar daca uneori mai glumesc, dar in timpul liber au parte si de chefuri sau distractii. Viata personala a fiecaruia este descoperita cate putin pe parcurs. De multe ori in timpul actiunii au parte de stres si momente foarte tensionate, pe care ei reusesc sa le depaseasca impreuna cu psihologul echipei Dr. Amanda Luria. Formeaza o echipa bine determinata si antrenata pentru ceea ce face, chiar daca apar obstacole si probleme pe care le depasesc impreuna.

  7. #607 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Recomand Mr. Sunshine!!!! E tot cu "Chandler" si acelasi umor caracteristic.

  8. #608 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pacat ca dupa 9 episoade a fost anulat . It was really funny, nu inteleg de ce.

  9. #609 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Recomand Dexter.

  10. #610 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am inceput sa-l urmaresc si eu..are influente din American Psycho dar nu e la fel de "metaforic"

  11. #611 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    a inceput revolution, destul de interesant


  12. #612 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Recomandari Seriale

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    a inceput revolution, destul de interesant

    Chiar interesantă ideea!

  13. #613 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Holy Sh*t, Gus Fring!

  14. #614 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Arrow is an upcoming American action/adventure television series based on Green Arrow, a fictional superhero who appears in comic books published by DC Comics. It will air on The CW on Wednesdays at 8:00 pm Eastern/7:00 pm Central, starting October 10, 2012.

    Last Resort is an upcoming American military drama television series created by Shawn Ryan for ABC and produced by Sony Pictures Television and will be on Thursdays at 8:00 pm Eastern/7:00 pm Central, premiering September 27, 2012.

    Mi se par interesante. Sa vedem ce se va alege de ele.

  15. #615 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mda, pentru amatorii de Breaking Bad, de-abia la vara vom putea urmari a 2-a jumatate de sezon. Da, ati citit bine, nu va fi alt sezon, ci restul episoadelor din sezonul asta . Care va fi si ultimul btw...

  16. #616 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ultimul ?! HUH? Ce pacat...Chiar vroiam sa il vad pe Walter ce mai "scorneste" in continuare. (ca sa nu dau spoilere)

  17. #617 SP
    Member Mariush's Avatar
    Recomand Sons of Anarchy (TV Series 2008) - IMDb > unul dintre cele mai bune seriale vizionate de mine in ultima vreme.

  18. #618 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pacat ca dupa 9 episoade a fost anulat . It was really funny, nu inteleg de ce.
    Chiar misto serialul.Probabil pentru ca glumele nu sunt pe gustul tuturor.Pana si intro-ul de inceput e genial,cand zice Mr.Sunshine cu voce morocanoasa

  19. #619 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    Chiar misto serialul.Probabil pentru ca glumele nu sunt pe gustul tuturor.Pana si intro-ul de inceput e genial,cand zice Mr.Sunshine cu voce morocanoasa
    Mr Sunshiiineee, myay...

  20. #620 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ultimul episod din Boardwalk Empire a fost slabut.

    Primul episod din Revolution a fost foarte slab, nici nu cred ca o sa-l continue. Pacat, nu sunt destule seriale cu apocalipsa si etc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 81 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts