Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 81 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #61 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by urioc View Post
    Laurentiu, ai vazut Scrubs ?
    Nope. Dar il trec pe lista si il voi incerca

  2. #62 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Recomand " Chuck" e un serial f bun care merita vazut,acuma e la sezonul 3 si e din ce in ce mai fain

  3. #63 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar


    Un serial foarte bun , interzis copiilor .

  4. #64 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    cine stie ceva serial care sa se asemene in gen cu SUPERNATURAL?

  5. #65 SP
    Manager paul's Avatar
    Chuck, V, Lie to me - continua.
    Heroes, FlashForward, Better off Ted, Scrubs - cancelled.

    Pacat de Better off Ted, a fost foarte comic serialul, nu inteleg cum de n-a prins la public. Si sper ca din episoadele ramase din FlashForward sa aflam odata ce s-a intamplat.

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am terminat si eu Spartacus: Blood & Sand. Cred ca ar fi trebuit sa se numeasca "Spartacus: Blood & Sex". Oricum, mult mai bun decat ma asteptam. Astept cu interes partea a doua. Prima poate primi cu usurinta nota 9/10 si e recomandata oricui i-a placut Rome si 300


  7. #67 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Californication,un serial foarte bun.Atat si cum spune si naz.

  8. #68 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Californication,un serial foarte bun.Atat si cum spune si naz.
    Am prin un maraton sez. 3 sambata noaptea pe HBO Comedy de m-a uns la suflet !

  9. #69 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Am prin un maraton sez. 3 sambata noaptea pe HBO Comedy de m-a uns la suflet !
    si ti-a placut?Cum ti se pare?amuzant sau plictisitor?

  10. #70 SP
    Member richardm27's Avatar
    Californication e un serial care are de toate, mai ales umor de calitate. Il urmaresc de cand a aparut acum vreo 2-3 ani....

  11. #71 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Serialul este de nota 10 , actorul este foarte amuzant și povestea mă �nc�ntă , at�t cat și cuceririle episodice ale lui Hank.
    Știu ca �ntrebarea nu a fost adresată către mine dar �i fac reclamă pentru ca merită.

    Una dintre replicile lui


  12. #72 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    monky, partea a 2-a din spartacus o sa fie un prequel de 6 episoade. mai avem de asteptat pana la sezonul 2 oficial sa ii zic asa, pentru ca cel care il joaca pe spartacus are cancer, la fel ca si michael c.hall (tipu de il joaca pe dexter) dar s-a confirmat ca o sa apara in acest prequel si el timp de 2 episoade si in rest ne vom intalnii cu restul personajelor cum ar fi : ashur, barca, batiatus, lucretia. sunt curios daca o sa il avem si pe varo, chiar mi-a placut de el. oricum, pana in 2011 mai e

  13. #73 SP
    Member richardm27's Avatar
    24, cel mai bun final de sezon pana acum......EVAH...si nu s-a terminat inca !
    Attached Images Attached Images 24-8x22-2.jpg

  14. #74 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Am terminat de vazut spartacus:blood and sand (sex).

    Un serial bun dar..... poate mult prea violent.

    recomand.

  15. #75 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am terminat si eu Spartacus: Blood & Sand. Cred ca ar fi trebuit sa se numeasca "Spartacus: Blood & Sex". Oricum, mult mai bun decat ma asteptam. Astept cu interes partea a doua. Prima poate primi cu usurinta nota 9/10 si e recomandata oricui i-a placut Rome si 300
    hmmm...cam asa e. am vazut mai multe scene de sex pe nisip decat sange in minutul ala jumate lol. oricum realizarea e destul de complexa si te atrage. unde il pot vedea?

  16. #76 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Uitati-va la Reaper, e amuzant si story-ul e interesant. Pacat ca are doar 2 sezoane, chiar ar fi mers un al treilea sa vedem ce s-a intamplat cu personajele.

  17. #77 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Mai este un serial din punctul meu de vedere excelent pe care nu l-a mentionat nimeni : Jericho "Jericho" (2006)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQ2MzgxOTY1Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE4MjczMQ@@._ V1._SX93_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTQ2MzgxOTY1Nl5BMl 5BanBnXkFtZTcwOTE4MjczMQ@@@@AMEPARAM@@SX93@@AMEPAR AM@@SY140

    Topul meu este urmatorul :
    1. FlashForward - Cel mai bun serial facut vreodata.Lost-ul a cam scartait in ultimul sezon,asa ca a pierdut numarul 1.
    2. Lost - Poveste interesanta.Modul in care progreseaza te tine in suspans.
    3. Prison Break - Este singurul serial de genul asta,asa ca nu are concurenta.Oricum,foarte bine facut.
    4. Chuck - Singurul TV Show la care am ras cu adevarat.Comedie pura.
    5. Jericho - Merita vazut.Actiune si poveste interesanta.Pacat totusi ca a fost anulat dupa sezonul 2.

  18. #78 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    nu vreau sa iti insult gusturile sau ceva asemanator, dar esti sigur ca flash forward merita denumirea de cel mai bun serial facut vreodata ?
    nu stiu, eu chiar nu il vad intr-o asa postura. e prea grabit, prea axat sa se termine in cliffhanger, acting slabut..

    ai vazut vre-un serial marca Showtime sau HBO ?

  19. #79 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Am ajuns la zi cu The Tudors. Foarte tare serialul. Urmareste viata lui Henry a l8lea. Chiar merita vazut. It's good to be king!

  20. #80 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by pwwj5 View Post
    Mai este un serial din punctul meu de vedere excelent pe care nu l-a mentionat nimeni : Jericho "Jericho" (2006)

    Topul meu este urmatorul :
    1. FlashForward - Cel mai bun serial facut vreodata.Lost-ul a cam scartait in ultimul sezon,asa ca a pierdut numarul 1.
    2. Lost - Poveste interesanta.Modul in care progreseaza te tine in suspans.
    3. Prison Break - Este singurul serial de genul asta,asa ca nu are concurenta.Oricum,foarte bine facut.
    4. Chuck - Singurul TV Show la care am ras cu adevarat.Comedie pura.
    5. Jericho - Merita vazut.Actiune si poveste interesanta.Pacat totusi ca a fost anulat dupa sezonul 2.
    No offence, dar daca intr-un top 5 apar FlashForward si Prison Break... riiight.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 81 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts