Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 81 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #1341 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by maudrunk5 View Post
    S-a uitat cineva la The Expanse? pareri?
    E bun, hit play.

  2. #1342 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Wolf Creek, 6 episoade, super!!!

  3. #1343 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am inceput si eu Stranger Things. Genial, bine scris, bine jucat.
    Nu voi mai fi nepasator la penele de curent sau la arderea becurilor de acum inainte

  4. #1344 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Au aparut sezon nou din Blacklist si Blindspot !!!
    Spor la treaba!!

  5. #1345 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    American Crime Story, nu înțelegeam de ce a luat atâtea premii, recomand!!!
    the_people_v_oj_simpson_american_crime_story_key_art.jpg

  6. #1346 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am terminat si eu The Night Of, foarte bun, cel mai bun "serial" din 2016. John Turturro a fost pentru mine cea mai mare surpriză, până acum nu dădeam doi bani pe el. E mult peste ce v-am recomandat mai sus. De la mine primește un 9/10. Nu aveți voie să îl pierdeți!!!

    PS: Sper sa refacă HBO și sezonul 2.

  7. #1347 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stai asa ca vine Westworld, nu mai lucruri bune am auzit despre el.

  8. #1348 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am văzut filmul de lung metraj, nu m-a impresionat.

    PS Unește "numai" ca te vede nenea ăla

  9. #1349 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aw damn, fără să îmi dau seama. Eh, lasă, sa mai apar si pe alte threaduri

  10. #1350 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am terminat The Night Of, foarte palpitanta mini-seria, mi-a placut mult de tot. Recomand.
    Also, tocmai ce-am vazut primul episod din Westworld si mi-a starnit interesul. Desigur, e inca devreme sa trag vreo concluzie, dar putine seriale incep asa bine si sper sa continue sa urce.

  11. #1351 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Si eu tocmai ce-am vazut primul episod din Westworld.. nu stiu ce sa zic, mixed feelings. Noroc cu ultimele minute, altfel, spuneam pas mai departe. Asa vreau sa mai vad un pic de el.

  12. #1352 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Băieți, ați văzut Humans, merită? Vreau si eu un SF bun, ăsta de pe HBO m-a dezumflat.

  13. #1353 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu am vazut primul sezon si mi-a placut. Partea de SF mi se pare bine integrata in viata cotidiana.

  14. #1354 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Luke Cage anyone? Cum e comparativ cu Daredevil si Jessica Jones? Intreb pentru ca mi se pare total neinteresant personajul, dar toata lumea-l lauda...

  15. #1355 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    @eagle-eye: cel mai slab de pana acum dupa parerea mea. Bine, nici JJ nu a fost cine stie ce, dar asta parca e si mai boring. Nu l-am vazut pe tot inca, deabia vreo 6 episoade am apucat, insa ma ia cu somnul de fiecare data cand ma pun sa ma uit la el. Cel mai slab "villain" de pana acum si am inteles ca va veni altul in partea a 2-a a sezonului si mai slab, so... Luke Cage e mai likable decat JJ insa nu gasesc nimic interesant la el, e foarte slow in toate deciiziile ce le ia si povestea progreseaza foarte slow. In fine poate m-am saturat eu de prostiile astea cu super eroi, naiba stie.

  16. #1356 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Am vazut si eu pilotul de la Westworld, nu zic ca e slab dar nici nu m-a facut sa vreau deja sa vad episodul 2. Sper totusi sa fie bun, astept de la Fringe un sf care sa-mi placa si mie.

  17. #1357 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    @eagle-eye: cel mai slab de pana acum dupa parerea mea. Bine, nici JJ nu a fost cine stie ce, dar asta parca e si mai boring. Nu l-am vazut pe tot inca, deabia vreo 6 episoade am apucat, insa ma ia cu somnul de fiecare data cand ma pun sa ma uit la el. Cel mai slab "villain" de pana acum si am inteles ca va veni altul in partea a 2-a a sezonului si mai slab, so... Luke Cage e mai likable decat JJ insa nu gasesc nimic interesant la el, e foarte slow in toate deciiziile ce le ia si povestea progreseaza foarte slow. In fine poate m-am saturat eu de prostiile astea cu super eroi, naiba stie.
    Am vazut cateva episoade si iti dau dreptate in tot ce-ai zis. Doar ca mi-a placut mai mult JJ, dar asta cred ca pentru ca imi place mie de actrita .
    C'est la vie, asteptam The Punisher.

  18. #1358 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Westworld, primul episod free:

    HBO GO - HBO oriunde

  19. #1359 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Eu am vazut primul sezon si mi-a placut. Partea de SF mi se pare bine integrata in viata cotidiana.
    Am văzut până acum 4 episoade, foarte fain, mă duce cu gândul la jocul Detroit Become Human. Frumoasa tipa și joaca foarte bine. Mai bun decât "marele" Westworld.

  20. #1360 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Episodul 2 din Westworld disponibil pe HBO GO.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 81 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts