Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 81 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #1581 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Nou sezon din Better Call Saul e *chef’s kiss*


  2. #1582 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Yep, loving it so far, e demential. Deja mi se pare peste Breaking Bad, imi pare rau ca e cam underrated si nu foarte popular.

  3. #1583 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #1584 SP
    Banned wd87's Avatar
    iubesc Better Call Saul, dar peste Breaking Bad? nu imi imaginez cum, oricum nu vad de le-am compara, se complementeaza, nu sunt in competitie

  5. #1585 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Este peste in sensul ca Vince Gilligan si-a perfectionat arta de-a lungul lui Breaking Bad, iar Better Call Saul este rezultatul. Se vede clar evolutia in cinematografie, scenariu, pacing, totul e top notch aici, pe cand in BB abia in ultimele 2 sezoane a fost asa. So yeah, pentru mie Better Call Saul este mult mai bine realizat, mai ales ca am revazut BB recent.

  6. #1586 SP
    Member ccheep84's Avatar
    The Haunting of Hill House - pentru pasionatii de horror/psihologic, un serial de 10 episoade, ce m-a lasat masca. L-am savurat inca de la primul episod. 9.5/10

    Glitch - un SF cu tente dramatice, primul sezon a fost un deliciu. Apoi, a fost diluat, ca biocidele din spitale . Plus ca finalul lasa multe semne de intrebare, sezonul 3 fiind ultimul, conform imdb - 7/10

  7. #1587 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce părere aveți despre Legion?

    Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

  8. #1588 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  9. #1589 SP
    Manager paul's Avatar

  10. #1590 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Recomand Doom Patrol sezonul 2 tocmai a inceput .



    Nu este your regular super hero show


  11. #1591 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Am vazut cateva episoade din sezonul 1 si mi s-a parut plictisitor si cringy

  12. #1592 SP
    Member ymess's Avatar
    Recomand mini seria Unorthodox de pe Netflix. Nu ma asteptam sa imi placa, dar foarte interesanta ideea.

  13. #1593 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Salut! Am o problema la contul de HBO GO si nu stiu cum sa o rezolv. Atasez poza pentru context. Pe scurt, ma irita acel cadran negru in care este incadrata subtitrarea la filme/seriale pe HBO GO si nu stiu cum sa scap de el. M-am uitat in setari si in afara de dimensiunea fontului, nu am alte setari pentru subtitrare. Asa imi face si pe smart tv si pe laptop, din browser. N-am verificat pe telefon sau pe consola.


    P.S. Imi pare rau daca nu am postat unde trebuie.
    Attached Images Attached Images 107473078_597515220904768_5594173296437300225_n-1-.jpg

  14. #1594 SP
    Manager paul's Avatar
    Am incercat, pe laptop pe browser e, pe telefon Android nu e.

  15. #1595 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Nu e o problema, asa e de la ei si nu poti modifica.


    Au bagat de anul trecut parca, inainte nu era asa.


    Nici mie nu mi-a placut la inceput dar, m-am obisnuit.


    Nu ma zic de faptul ca mai nou, de multe ori, in loc de numele filmului simplu apare MOVIE_NAME_...., sau sus unde e Home, KIDS, etc tot asa, apar niste denumiri de te sperii.

  16. #1596 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Nu e o problema, asa e de la ei si nu poti modifica.


    Au bagat de anul trecut parca, inainte nu era asa.


    Nici mie nu mi-a placut la inceput dar, m-am obisnuit.


    Nu ma zic de faptul ca mai nou, de multe ori, in loc de numele filmului simplu apare MOVIE_NAME_...., sau sus unde e Home, KIDS, etc tot asa, apar niste denumiri de te sperii.
    Deci nu exista solutie si trebuie sa ma obisnuiesc asa? Bummer. Multumesc pentru info. Scuze pentru off topic.

  17. #1597 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper sa fie bun

  18. #1598 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Foarte foarte foarte foarte foarte bun Raised by Wolves. E tot ce-o sa spun despre capodopera asta.

  19. #1599 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In afara de eps 5 și 6 care mi-au plăcut, nimic ieșit din comun. Un serial parca făcut de Netflix, nu HBO.

  20. #1600 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dunno, pe mine m-a cucerit. N-am mai vazut un serial cu un ritm asa bun si care sa adauge treptat atatea elemente noi si mini rasturnari de situatie de multa vreme. Mi-a adus un pic aminte de Lost.

    Poate imi place asa mult si pt ca ma uit in paralel cu Lovecraft Country care e o voma?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 81 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts