Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Spiderman 4

  1. #1 SP
    Member steauacroitoru's Avatar

    Spiderman 4

    In acest thread as vrea sa postam noutatile,imaginile si trailerele care apar pentru acest film.Mentionez ca sunt un mare fan al seriei.Din ce am citit pe diverse site uri am vazut ca se v-a lansa in 2010 dupa unii iar dupa altii in 2011.Va rog cine are date concrete,trailere,imagini,postati aici

  2. #2 SP
    Member Cata25's Avatar
    Am citit destul de multe știri despre Spiderman 4 pe cinemagia și cinemarx.
    După c�te am �nțeles eu, Spiderman 4 se va lansa �n 2012 cu un nou cast (deci fără Tobey Maguire) și va fi despre Peter Parker �n liceu și despre cum �și dezvoltă el abilitățile de om-păianjăn.
    Ideea e că mai avem mult de așteptat. Nici directorul nu va mai fi același, Raimi renunț�nd la producerea seriei.

  3. #3 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Aici apare Tobey..uhh si Jim Carrey-Carnage(zvon)
    Spider-Man 4 - Omul-p?ianjen 4 (2012) - Film - CineMagia.ro
    iar in poza arata 2011
    Attached Images Attached Images spider-man-4-824121l-imagine.jpg

  4. #4 SP
    Member Cata25's Avatar

  5. #5 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Am citit destul de multe știri despre Spiderman 4 pe cinemagia și cinemarx.
    După c�te am �nțeles eu, Spiderman 4 se va lansa �n 2012 cu un nou cast (deci fără Tobey Maguire) și va fi despre Peter Parker �n liceu și despre cum �și dezvoltă el abilitățile de om-păianjăn.
    Ideea e că mai avem mult de așteptat. Nici directorul nu va mai fi același, Raimi renunț�nd la producerea seriei.


    Ar fi o prostie,chestiile astea au avut deja loc in spiderman 1

  6. #6 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Eu stiam ca va fi continuare dupa Spider Man 3. Acelas cast, director etc.

    Edit : am vazut acum acest articol - http://www.deadline.com/hollywood/ur...eboot-planned/

  7. #7 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    nu cred ca e acelasi lucru,probabil sunt filme diferite...spiderman 4 va fi in 2011 cu tobey maguire...nu prea vad de ce ar fi altfel ca au avut si o sa aibe si mai mult succes in continuare

    ps:m-am uitat putin pe net,pe site-ul official zice ca apare spiderman 4 pe 6 may 2011
    in schimb pe imb nu mai apare spiderman 4 ca inainte ci doar Untitled Spider-Man....nush ce sa zic dar cred ca va aparea si Spider-Man 4 nu au de ce sa renunte la el

  8. #8 SP
    Member Cata25's Avatar
    Sunt singurul căruia i s-a părut că Spider-man 3 a fost o PORCĂRIE de film?

    Eu v-am spus ceea ce am citit pe site-uri pentru cinefili, imdb și wikipedia.
    Dacă nu aveți �ncredere �n aceste site-uri atunci nu aveți dec�t să așteptați p�nă �n 2011 degeaba.

    LE: nu renunță la el, �nsă e normal ca după dezastrul (critic) din Spider-man 3 să schimbe ceva.

  9. #9 SP
    Member Rblood's Avatar
    Parca auzisem la nu stiu ce radio ca noul Spider Man va fi Robert nu-stiu-cum din Twilight si ca premiera va fi prin 2012.

  10. #10 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Sunt singurul căruia i s-a părut că Spider-man 3 a fost o PORCĂRIE de film?

    Eu v-am spus ceea ce am citit pe site-uri pentru cinefili, imdb și wikipedia.
    Dacă nu aveți �ncredere �n aceste site-uri atunci nu aveți dec�t să așteptați p�nă �n 2011 degeaba.

    LE: nu renunță la el, �nsă e normal ca după dezastrul (critic) din Spider-man 3 să schimbe ceva.
    nu cred ca trebuie sa schimbe actorii si sa ia povestea de la inceput....ca sa faca imbunatatiri ar trebui sa faca o poveste interesanta,sa aduca un personaj negativ nou...multe efecte ....
    daca se apuca sa faca un film cu altii actori si sa o ia de la inceput nu cred ca vor avea nici o sansa sa le egaleze pe cele facute pana acum

  11. #11 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Spider Man 4 a fost anulat. Punct. Nu se mai face. Directorul a plecat de la film pentru ca nu putea sa respecte termenul impus si asadar a fost gasit un nou regizor care face un total alt film cu spiderman, un reboot al seriei.

  12. #12 SP
    Member TheSpider's Avatar
    atunci o sa iasa o mare porcarie.pacat
    Ps:care era termenul impus?

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    2011. Regizorul a zis ca e ok initial dar apoi i-au impus sa fie filmul si 3d sau imax, nu mai stiu exact care a fost faza, oricum ceva ce manca mult timp si a spus ca nu poate face asta si punct.

  14. #14 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  15. #15 SP
    Junior Member thegamer's Avatar
    LoL cel care ii va juca pe Parker si pe SpiderMan il cheama Garfield .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. User Review: Spiderman Edge of time By djleo666 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 15-05-2014, 12:02
  2. Spiderman: Edge of Time Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 7 Last Post: 17-08-2011, 16:47
  3. Spiderman: Edge of Time By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 10-04-2011, 14:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts