Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Fast and Furious 5

  1. #1 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Fast and Furious 5

    Se zvoneste pe net ca va aparea Fast and Furious 5, eu sunt un mare fan la seriei
    Daca gasiti informatii despre film postati aici va rog
    Vin Diesel a confirmat recent pe pagina sa de Facebook ca se vor realiza nu unul, ci inca doua filme Fast and The Furious! Si, chiar daca nu se stie sigur daca este adevarat in ceea ce priveste cea de-a sasea parte a seriei, Universal a confirmat ca se lucreaza la Fast and The Furious 5, in care vor juca cel putin doua persoane din precedentul film al francizei.
    Potrivit Variety, noua productie are deja si un nume - Fast Five, care ar putea la un moment dat sa fie schimbat.
    Studioul a semnat deja cu Vin Diesel si Paul Walker, care isi vor relua aventurile.
    Regizorul Justin Lin si scenaristul Chris Morgan se vor intoarce ca sa regizeze si sa scrie Fast Five, dupa ce au lucrat impreuna la ultimele doua filme din serie.
    Neal Moritz, care a fost producatorul intregii francize, va continua sa mearga pe acelasi drum.
    In ceea ce priveste scenariul, se cunoaste faptul ca Dom (Diesel) si Brian (Walker) vor fi “fugitivi urmariti de un om al legii neobosit si foarte ambitios”. Walker a declarat in luna aprilie ca personajele principale vor fugi in Brazilia.
    Fast & Furious 3 a acumulat incasari de aproximativ 350 de milioane de dolari la nivel global, fiind cel mai de succes film Universal din anul respectiv.
    Filmul isi va incepe filmarile anul acesta si va fi lansat in 2011.

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Si o sursa se poate?

  3. #3 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Intrebam, ca aici nu figureaza cu asa ceva.

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    IMDB nu este intotdeauna cel mai punctual site de pe net. Intr'un interviu de acum ceva timp, Vin Diesel a declarat ca are contractul semnat si pentru partea 5 si pentru partea 6, la fel si Paul Walker...

    Sincer, ultima parte a fost super decenta (pentru un astfel de film...) si astept cu nerabdare inca o parte

    Wohoo... bring me teh carzz!!

  6. #6 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Super veste atunci, dar mare pacat ca au scos-o pe Michelle Rodriguez.

  7. #7 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    de ce am senzatia ca actiunea se va intampla in Tokyo , dupa cum stim cu totii la finalul celui de'al treilea film , Vin Diesel se intrece cu DK

    LE: ... Brazilia...

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by xLx View Post
    de ce am senzatia ca actiunea se va intampla in Tokyo , dupa cum stim cu totii la finalul celui de'al treilea film , Vin Diesel se intrece cu DK

    LE: ... Brazilia...
    Nu cred asta. Cred ca s-a aratat legatura dintre Han si Dominic in partea 4-a.

  9. #9 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  10. #10 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  11. #11 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Este oficial acest film de ceve vreme. Cat despre articol... este de 2 lei (vechi). Raspuns: nu ne-am plictisit, vrem si 5 si 6 si 7 si tot asa.

  12. #12 SP
    Member klausn's Avatar
    Laurentiu,se pare ca acum figureaza si aici Vin Diesel

    Intradevar,sunt mare fan al seriei,cand am vazut ultima parte,mi-a parut rau ca s-a terminat. Acum insa,astept cu nerabdare continuarea

  13. #13 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Superba vestea mai ales ca aflu ca Vin Diesel va juca si in urmatoarele doua filme, primul, tokyo drift, si ultimul scos mi-au placut la nebunie .

  14. #14 SP
    Member klausn's Avatar
    Adevarat,cel cu Tokio drift m-a lasat masca.

  15. #15 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Primul a lasat masca pe multi inclusiv pe mine, 2 prefer sa-l ignor nu a fost mai nimic de capul lui... idea, efectele si modul de realizare a lui Tokyo Drift au fost geniale a reusit sa ofere ceva nou din nou lasand lumea cu gura cascata, 4 intoarcerea lui Vin Diesel si setting-ul nou (acesta a fost mai story driven), axat mai mult pe personaje si chiar si mai artistic umpic. Partea cand:



    PS: scuze daca am facut vreo greseala sunt putin grabit acuma .

  16. #16 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  17. #17 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pause at 2:16
    The GRUDGE!

  18. #18 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Bad ass movie.Nice.

  19. #19 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Observ ca incearca sa scoata cat mai multe filme intr-un interval cat mai scurt.Ca si need for speed.
    Nu puteau sa faca filmul mai cursiv din punct de vedere al timpului actiunii?Din actiunea din Tokyo Drift ajungem in Mexic, unde Han traieste.In Fast Five apare si Roman Pearce, cu care nu stim ce s-a intamplat intre timp.

  20. #20 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    ce film de r_h_t

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. User Review: Forza Horizon 2 presents Fast and Furious (Xbox One) By djleo666 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 10 Last Post: 06-04-2015, 08:48
  2. Forza Motorsport prezinta Fast & Furious By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 26-02-2015, 02:05
  3. Fast and Furious (2009) By Max in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 8 Last Post: 17-07-2009, 00:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts