Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 72 of 72

Thread: Prison Break

  1. #61 SP
    Manager paul's Avatar
    trickz a aparut Prison Break The Final Break. Cica actiunea se petrece in acei 4 ani.

  2. #62 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Sez 1 si 2 au fost de artlerie grea. Restul calibru de pistol Carpati.
    cam asa ceva..desi daca esti "Fan" treci cu vederea partile de umplutura

  3. #63 SP
    Manager paul's Avatar
    Tocmai ce am terminat de vazut "Prison Break: The Final Break". A fost frumos, ma asteptam sa fie asa poveste. Cand a aratat in afara si inauntrul inchisorii direct la primul sezon m-a dus gandul... ce bine a fost.
    Overall nu regret ca m-am uitat la fiecare secunda din fiecare episod din tot serialul.

  4. #64 SP
    Junior Member vali1989's Avatar

    super serial nota 10*

    prison break e un serial superb si gandit bine sper sa mai apara vreun serial sau film gen prison break.
    michael scofield a jucat de nota 10* toti actorii au jucat bn!!! super serial
    Wentworth Miller

  5. #65 SP
    Junior Member andra's Avatar
    Hmm...Am urmarit tot serialul si ce pot sa zic..primele 2 sezoane merita.apoi parca tot astepti sa se termine...si nu se mai terminalol

  6. #66 SP
    Member Melo's Avatar
    ‘Prison Break’ Revival at Fox: Storyline Spoilers, Michael Not Dead | TVLine

    Ce mizerie. Dupa ce au inviat-o pe Sara, acum or sa-l invie si pe Scofield dupa 7 ani. Vad ca nu mai au nicio idee astia de la FOX, recicleaza seriale terminate schimbandu-le finalul. Patetic.

  7. #67 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

  8. #68 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Au arătat tot, nici nu mai trebuie urmărit

  9. #69 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Exact. )
    Singura chestie care nu o inteleg e cum a ajuns T-Bag in libertate.

  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intr-adevar, au aratat destul de multe, dar sa fim seriosi, titlul este Prison Break, era logic ca vor evada si din asta, dar totusi...WTF man ?!?! Michael era mort. Cum a ajuns intr-o inchisoare din mormant ?

  11. #71 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    L-au anuntat deja de foarte mult timp. Nu e prima data cand se intampla asta in serialul ala, in batjocura ce au fost ultimele doua sezoane, s-a intamplat acelasi lucru cu tipa aia nu mai stiu cum. Deci nu e mare noutate, e ca intr-o telenovela.

  12. #72 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu nu am mai putut sa urmaresc ultimul sezon, deja era prea tras de par si m-a plictisit grav. Oare are rost sa-l vad si pe ala?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Licitatie: Prison Break Sezonul 1 By Scofield91 in forum Licitatii
    Replies: 10 Last Post: 03-07-2012, 19:06
  2. Prison Break - The Game By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 20-03-2010, 01:30
  3. Prison Break se lanseaza pe 30 Martie By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 13-03-2010, 20:22
  4. Prison Break By sony94 in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 03-01-2009, 20:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts