Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 244 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1981 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Blue Mountain State - 9.5/10 (Must See)

    E serial. E comedie. E bautura. E droguri. E femei, e frumoase. E sex. E te caci pe tine de ras. E glume bune. E baieti (fotbalisti). E fotbal, e american. E un fel de American Pie. E Blue Mountain State.



    E capra.
    Done Ieri m-am apucat , azi l-am terminat . Foarte tare ... 9/10 . Primeste doar 9 serialul pentru ca n-am vazut titties goale ...

  2. #1982 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    The Cube
    4/10
    ... al naiba plictisitor film... nu am nimic cu nimeni! postati ce vreti! Mi s-a parut putin ciudat ca mi se pare ca e un Thread dedicat serialelor... Dar no... do what you like... si ca fapt divers serialul mie mi se pare un r_________! Dar fiecare cu parerea lui... O seara faina...
    Attached Images Attached Images cube-560765l.jpg

  3. #1983 SP
    Member Cata25's Avatar
    Cred că cel mai bine ar fi să postăm impresiile despre seriale aici.

  4. #1984 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Sunt sigur ca daca ar fi jucat Al Pacino, De Niro , Anthony Hopkins, Sean Connery, Jack Nicolson in "Commando", "Terminator", "Total Recal", "Conan" etc; ai fi avut o alta parere si despre acesti actori. Sunt filme care sunt adresate unor anumiti actori si care trebuie sa joace asa cum le cere "scenariul".
    Inteleg unde bati, dar dupa parerea mea Jason Statham e dovada vie ca poti 'bate' scenariul. Cum? Cu carisma si autoironie Si nu ma refer numai la prestatia sa din Expendables. In fine, o dam pe offtopic si n-are rost. Eu personal il admir pe Arnold mai mult pentru activitatea si realizarile sale in calitate de culturist decat pentru cea de actor. That's all

  5. #1985 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tu uiti Terminator...

  6. #1986 SP

  7. #1987 SP

  8. #1988 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  9. #1989 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Tu uiti Terminator...
    Ok dude, fie. Omul a fost ok in Terminator 1 si 2 /cu un plus aici/ si in Predator

    Si ca sa nu fiu totalmente offtopic, mai zic ca vinerea trecuta am vazut si RocknRolla pe Cinemax. Very entertaining, as zice ca e al treilea cel mai bun film al lui Ritchie dupa Lock, Stock... si Snatch. Accentul britanic /de fapt accentele/ are /au/ un farmec aparte, iar filme ca cele trei de mai sus il valofirica la maxim Jeremy Piven si Ludacris mi s-au parut miscasts, iar pe de alta parte i-am simtit lipsa lui Vinnie.

    Nota: 7.5/10
    Attached Images Attached Images rocknrolla-poster_m.jpg

  10. #1990 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Se7en - 10/10

    Un thriller politist de zile mari. Te tine in suspans pe durata intregului film, si desi uneori mai ghicesti ce se va intampla, de cele mai multe ori, la cele mai importante faze, te inseli.

    Mai spun doar ca joaca Morgan Freeman, asta ar trebui sa va convinga sa vedeti filmul (daca nu l ati vazut deja).



    Iron Man 2 - 8.5/10

    Tadadadam tadaaaam. Viuuuuuu...pfffuuu....pac pac. Bla bla bla. Vruuuuummm. Bla bla bla. Piau BOOOOM, poc zdrang fleosc. BLa bla...Vrrruuuummm....zzzzuuuummmm, piu piu piu, poink, pipiu pou zvuummm..... Credits .

    Actiune tata.



    The Butterfly Effect - 10/10

    Superb, si nu neaparat filmul, pe cat modul in care te pune pe ganduri dupa ce il vezi. Superb.

    Attached Images Attached Images se7en-1995.jpg iron-man-2-creative-movie-posters.jpg thebutterflyeffect-poster.jpg

  11. #1991 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Step UP 3D. Un film exceptional. 9/10

  12. #1992 SP
    Member Dasani's Avatar
    The Final
    Aproape pana la jumatatea filmului e interesant,dupa aceea iti vine sa iei telecomanda si sa vezi ce mai e la televizor
    4/10
    Attached Images Attached Images final-movie-poster-1-.jpg

  13. #1993 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    The Experiment

    Nota 5/10

  14. #1994 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    The Experiment

    Nota 5/10
    care din ele ? cel german sau american ?

  15. #1995 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Iron Man 2 - 10/10

    Bravo. Exceptionala realizare.
    Mult, mult mai mult decat doar "Tadadadam tadaaaam".

  16. #1996 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Step Up 3D - 6 / 10

    Dansez de cativa ani Street Dance (nu la nivel profesional) si stiu cu ce se mananca. Am participat la mai multe turneuri de gen si pot spune ca ma pricep cat de cat despre ce ar trebui sa fie vorba.

    Filmul asta e slab. Sa fim seriosi, doar 6 dansuri ? Coregrafii de incepatori, bazate in principiu pe break dance (ceea ce se puncteaza doar intr-o foarte mica masura intr-un concurs de street dance) iar chiar ei, marea trupa principala, inafara de finala, nu au avut echipament (care conteaza enorm intr-un concurs de gen).

    Nu mi-a placut ca a reciclat faza cu apa din 2. arata bine in 3D, da...puteau mai mult...

    Cel mai mare plus pe care il pot da filmului este Moose E genial pustiulica. Mi-a placut in 2 si l-am adorat in 3.

    Pot spune ca are unele efecte 3D misto, dar in mare, se putea lejer fara 3D + ca dansatorii se misca prea repede si nu poti sa-i vezi prea bine in 3D.

    Step Up 3D (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTcxNDU2NTE4Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQ1MTEzMw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTcxNDU2NTE4Nl5BMl 5BanBnXkFtZTcwNzQ1MTEzMw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140
    Attached Images Attached Images step-up-3d-today.jpg article-1281032259543-0ab01ae0000005dc-67147_636x300.jpg moose.png lauradodgson-step-up-3d-official-uk-trailer-e9465276.jpg

  17. #1997 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    The Hangover

  18. #1998 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by giovanni_homies View Post
    The Hangover
    The Hangover... ce ?

    Nota ? ce ti-a placut ? ce nu ti-a placut ? recomanzi ? nu recomanzi ?

  19. #1999 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Robin Hood (2010) - 6/10

    Nu am inteles care e rostul acestui film, nu aflu nimic nou, nu imi transmite niciun sentiment deosebit, nu are scene iesite din comun, interpretare mediocra, scenariu slab etc; in 5 min ai si uitat de el; de fapt ma si chiuni sa imi aduc aminte de ceva din el.
    Merita revazut Robin Hood interpretat de Kevin Costner, ala da film.

  20. #2000 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Prince of Persia The Sands of Time - 8.5/10


    Filmul mi s a parut destul de bun, povestea oarecum buna dar putin previzibila. Ce mi a placut cel mai mult la film au fost actorii
    Jake Gyllenhaal si Gemma Arterton, in special Gemma .

    Nota vine de la un om care nu a jucat nici un joc din seria PoP.
    Attached Images Attached Images prince-persia-movie-poster.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 244 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts