Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 244 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #2761 SP
    Member styng's Avatar
    The Way Back 8/10 ( pt actorii romani nota 10 )
    Attached Images Attached Images way_back_ver3_xlg.jpg

  2. #2762 SP
    Member muski's Avatar
    I Saw The Devil (2010) 9/10

    Pe cat de dur si violent pe atat de bun, captivant si interesant din punct de vedere al desfasurarii actiuni al suspansului la intensitate mare si al interpretarii personajelor.

    Nu sunt amator de gen, imi plac filmele de orice fel, dar sa fie solide, bine facute, sa nu te lase indiferent.

    PS: AVERTISMENT ! ACEST FILM ESTE INTERZIS MINORILOR DATORITA SCENELOR DE VIOLENTA SI CRUZIME EXCESIVE. FILMUL A FOST INTERZIS IN COREEA IN VARIANTA UNCUT.




    Attached Images Attached Images akmareul_boatda_1295176049_2010.jpg

  3. #2763 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    muski - @PS-ul

    127 Hours 10/10 !
    Attached Images Attached Images 127-hours-766886l.jpg

  4. #2764 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Rio - 6 / 10

    O animatie bune, pe alocuri amuzanta, realizata frumos, pasarile sunt chiar foarte ok realizate, efectele 3D sunt ok. Problema filmului este ca nu are acel ceva care sa te faca sa-l vezi cu placere. Parca este doar acolo si atat. Dupa ce l-ai vazut, ramai doar cu cateva faze amuzante si cu 1-2 melodii in minte. Personajele nu sunt cu adevarat memorabile...

    Este un film bunicel, care in mod clar nu merita o continuare.
    Attached Images Attached Images 20110301_rio_international_poster.jpg rio1.jpg

  5. #2765 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Once Upon A Time In The West

    Frumos filmul, se vede ca e regizat de Sergio Leone. E mult mai calm si mai bazat pe story decat filmele din "Dollars Trilogy". Plus ca are un soundtrack pe masura.
    Attached Images Attached Images poster-once-upon-time-west_17.jpg

  6. #2766 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    The Rite - 7/10
    Nu e prea horror, de fapt nu e mai deloc, in schimb mi-a placut ca e inspirat din fapte reale si chiar te pune un pic pe ganduri... asta si Anthony Hopkins jucand fenomenal. Si o chestie foarte ciudata care mi s-a intamplat:


    Paul - 7.5/10
    Un film destul de bun, nu are multe faze amuzante, in schimb toate sunt foarte foarte funny. recomand, arata extraterestrii asa cum nu ne-am gandit niciodata ca ar fi si anume fumati, betivi si drogalai.

  7. #2767 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Diablo 2 dude, acolo ai auzit prima oara numele ala .

  8. #2768 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Riiiiiight!!!! Thanks man, acum dorm linistit ca nu voi fi posedat. Oricum e de-ajuns sa-mi cunoasca secretele si gandurile ca pana si ei ar fi scarbiti!

    ON: Battle:Los Angeles 7/10
    Ce sa zic, un film SF tipic Hollywood, gloante, efecte si puscasi marini care se plimba prin camp deschis si urla unul la altul. DAR mi-a placut ca a avut actiune 80% din film, non-stop chiar, singurele parti in care nu a avut actiune au fost la inceput si la sfarsit evident, aveau nevoie si ei de o introducere/incheiere

  9. #2769 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    I Saw The Devil (2010) 9/10

    Pe cat de dur si violent pe atat de bun, captivant si interesant din punct de vedere al desfasurarii actiuni al suspansului la intensitate mare si al interpretarii personajelor.

    Nu sunt amator de gen, imi plac filmele de orice fel, dar sa fie solide, bine facute, sa nu te lase indiferent.

    PS: AVERTISMENT ! ACEST FILM ESTE INTERZIS MINORILOR DATORITA SCENELOR DE VIOLENTA SI CRUZIME EXCESIVE. FILMUL A FOST INTERZIS IN COREEA IN VARIANTA UNCUT.



    de unde l-ai achizitionat pentru vizionare?! si te-ai uitat la varianta uncut sau cut!?

  10. #2770 SP
    Member klausn's Avatar
    ON: Battle:Los Angeles 7/10
    Ce sa zic, un film SF tipic Hollywood, gloante, efecte si puscasi marini care se plimba prin camp deschis si urla unul la altul. DAR mi-a placut ca a avut actiune 80% din film, non-stop chiar, singurele parti in care nu a avut actiune au fost la inceput si la sfarsit evident, aveau nevoie si ei de o introducere/incheiere [/QUOTE]Pe mine m-a plictisit total filmul,o porcarie.

  11. #2771 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    I Saw The Devil (2010) 9/10

    Pe cat de dur ....
    Eu il am in calculator de 1 saptamana de cand mi-a zis muski de el,dar nu am avut curajul sa ma uit inca la el,m-am uitat la trailer si mi s-a parut mult prea dur pt gusturile mele....Tb sa-l vad pana la urma ca is curios cum e dar daamn scenele alea...astept sa fiu intr-o dispozitie f buna si o zi cu soare afara

  12. #2772 SP
    Member Mircea's Avatar
    animatie Open Season 1,2 si 3 .Comic rau si inainte de astea 3 X Toy Story Recomand!!!!


  13. #2773 SP
    Member klausn's Avatar
    Madagascar ai vazut?

  14. #2774 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Funny People 6/10

    Nu mi s-a parut amuzant deloc. Glume exagerate si obscene cu rolul de a amuza, dar mi s-au parut foarte seci.
    Nu toate filmele cu Adam Sandler sunt amuzante.
    Attached Images Attached Images funny-people-743081l.jpg

  15. #2775 SP
    Member Mircea's Avatar
    Da,le-am vazut

  16. #2776 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @ tudyniuz Filmul asta a fost o DRAMA de la inceput la sfarsit. Asta s-a vrut sa fie si asta a iesit. Intr-adevar, a avut si cateva momente mai amuzante, dar in primul rand a fost o drama.

  17. #2777 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe IMDb scrie Comedy/Drama. Partea de drama a fost slaba avand in vedere talentul actorilor pentru o drama, iar partea de comedie a fost seaca.

  18. #2778 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Daca are Funny People ca titlu nu inseamna neaparat ca este o comedie .Just sayin', filmul a fost in primul si primul rand o drama.

  19. #2779 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce am spus eu nu are nicio legatura cu titlul filmului.

  20. #2780 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Riddick trilogy (Pitch Black (2000), The Chronicles of Riddick: Dark Fury (2004), The Chronicles of Riddick (2004)) 10/10
    este Riddick what cane I say more? De abia astept sa apara la 4-lea...
    "On October 27, 2010, Vin Diesel confirmed that at least one more sequel was planned, and that the plot would most likely revolve around Riddick's return to Furya"
    Attached Images Attached Images pitch_black_ver3.jpg kinopoisk.ru-chronicles-riddick_3a-dark-fury_2c-1334933.jpg chronicles-riddick-movie-line.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 244 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts