Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 244 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #2801 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Messengers 2: The Scarecrow


    Primul nu mi'a placut,a avut foarte putine faze interesante,dar sequel-ul...wow. Face toti banutii.
    Attached Images Attached Images messengers-2-scarecrow-2009-covers.jpg

  2. #2802 SP
    Junior Member angelbella's Avatar
    Stie careva daca a aparut pe net de downlodat Urzeala tronurilor? Tot caut insa nu gasesc....Se da doar pe HBO un episod pe saptamana

  3. #2803 SP
    Member klausn's Avatar
    Nu promovam pirateria

  4. #2804 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Who's on first? Naturally
    stan si bran au fost primii... wikipedia rules

  5. #2805 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Water for elephants - 9 / 10

    Un film superb. O interpretare foarte buna. Un scenariu excelent. Astea sunt cuvintele care-l caracterieaza.
    Dupa rolurile cel mult mediocre din Twilight si rolul foarte bun din Remember Me, Robert "Parkinson" m-a uimit cu rolul interpretat magistral in acest film. Nu stiu de ce continua sa joace in "mediocritatea" aia de film, cand este clar un actor foarte talentat.

    Roluri deasemenea excelent interpretate, pe langa foarte multi actori necunoscuti, si de Reese Witherspoon si Christoph Waltz.

    Am ramas foarte placut surprins de acest film si cu siguranta il voi revedea. Ca film asemanator, pot spune Big Fish.
    Attached Images Attached Images water_for_elephants_ver2_xlg.jpg water-elephants-2011-e2-80-93-hollywood-movie-watch-online.jpg water-elephants-movie-poster.jpg

  6. #2806 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Daca nu avea rolul in mediocritatea aia, nu era observat si, mai ales, bogat. Sper ca acolo or sa se opreasca rolurile proaste, totusi...

  7. #2807 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am uitat sa precizez CEL MAI MARE MINUS.

    Era sala plina de "fane", nu doar de sex feminin, ce suspinau si chitzaiau la aproape fiecare aparitie a lui (aici includem si mamele unor odrasle). ORIBIL.

  8. #2808 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by klausn View Post
    Nu promovam pirateria
    si cum naiba ai vrea tu sa se uite la un serial care este difuzat pe gratis in SUA? sa astepte 2 ani de zile pana se lanseaza DVD? hai sa nu fim chiar atata de ipocriti...

    @angelbella incearca pe vplay.ro

  9. #2809 SP
    Member TheSpider's Avatar
    stai asa...ca serialul asta se difuzeaza pe HBO Romania,nici nu are cum sa apara pe net daca abea au aparut 2,3 episoade din sezonul 1

  10. #2810 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    si cum naiba ai vrea tu sa se uite la un serial care este difuzat pe gratis in SUA? sa astepte 2 ani de zile pana se lanseaza DVD? hai sa nu fim chiar atata de ipocriti...

    @angelbella incearca pe vplay.ro
    Serialul este difuzat si pe HBO Romania.
    Si nu e gratis nici in state, e tot pe Hbo.
    Si vplay.ro se ocupa cu piraterie.

  11. #2811 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    no ... FAST FIVE sau pe romaneşte Furios şi iute �n viteza a 5-a (nu sunt fan, nu mi-a plăcut niciodată seria...) dar am sperat că poate ăsta e diferit... 7/10
    a da şi l-am văzut acasă �n calitatea aproximativ r5... sunt lansate, pe net de către IMAGINE!

    sincer Dwayne Johnson se vede ca scrie pe el wrestling... for **** sake his scary... Dar �n rest nu prea mă impresionează... adică povestea nu e originală şi parcă nici actorii nu prea se străduie să facă filmul mai plăcut la vizionare... sper totuși că cu 6 care cică ar fi ultimul din serie să vină cu ceva mai cu moț
    Attached Images Attached Images fast-five-204748l.jpg

  12. #2812 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Serialul este difuzat si pe HBO Romania.
    Si nu e gratis nici in state, e tot pe Hbo.
    Si vplay.ro se ocupa cu piraterie.
    ok este o intamplare cu acest serial, dar celalalte seriale care sunt date gratis (stiu ca trebuie sa platesti lunar compania de cablu) in SUA si pe care noi nu le putem urmari ce ar trebui sa facem? pe vplay doar le urmaresti nu le copiezi, e ca si cum ai vedea niste secvente de film pe pe youtube. ca probabil nu au drepturile serialelor sa le puna pe site e treaba lor, eu atata timp cat nu copiez nimic si doar fac streaming la un videoclip, nu stiu de ce as fi un pirat (arrr...). sa inteleg ca toata lumea de pe acest thread se uita direct la fox showtime, ABC si alte canale de pe ocean cand se difuzeaza serialul lor preferat (bineinteles in afara de HBO). in fine... e ultimul meu comentariu.

  13. #2813 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    te-am facut eu pirat cumva?
    pe vplay.ro nu se respecta dreturile de autor, oricine poate urca filmele pe care le doreste
    cei de la vplay.ro se ocupa cu pirateria.
    acuma ce faci tu e treaba ta, atata timp cat cineva nu promoveaza accesarea acestui site pe mine cel putin nu ma deranjeaza.

  14. #2814 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vplay pute doar pentru ca trebuie sa astepti 20 de min infernale . In rest nu ma intereseaza cu ce se ocupa, nu faci absolut nimic ilegal ca te uiti.

  15. #2815 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Sau dai 0.90 de centi pe luna si numai astepti nici un minut (serialepenet.ro)

  16. #2816 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    hai sa facem o colectie de linkuri de prost gust ... ce frumos ne distram ... hai intrati mai multi cu noi in hora.

  17. #2817 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Kitsch - Wikipedia - cautare prost gust pe google . nameless, sa stii ca nu joci corect pt. ca tu nu ai pus link.
    On: Reservoir Dogs 10/10
    Are si scene amuzante si mafioti si urechi taiate. Zici ca Van Gogh o fost regizor :X

  18. #2818 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    no ... FAST FIVE sau pe romaneşte Furios şi iute �n viteza a 5-a (nu sunt fan, nu mi-a plăcut niciodată seria...) dar am sperat că poate ăsta e diferit... 7/10
    a da şi l-am văzut acasă �n calitatea aproximativ r5... sunt lansate, pe net de către IMAGINE!

    sincer Dwayne Johnson se vede ca scrie pe el wrestling... for **** sake his scary... Dar �n rest nu prea mă impresionează... adică povestea nu e originală şi parcă nici actorii nu prea se străduie să facă filmul mai plăcut la vizionare... sper totuși că cu 6 care cică ar fi ultimul din serie să vină cu ceva mai cu moț
    Se poate sa nu te lauzi cu filmele de pe .net? Adica... pe mine unul nu ma intereseaza ca tu crezi ca filmul nu este original. Eu speram sa aflu asta singur. Pe 29 cand apare in Romania. Una este sa spui la doua, trei, 100 de zile dupa premiera cat de original este, alta e sa vorbesti de un film ce inca nu a fost lansat.

    Inca ceva: decat sa pui diacritice, nu crezi ca efortul e mai util folosit sa scrii corect? His scary?

  19. #2819 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    He's/His/He is toate 3 sunt corecte.

  20. #2820 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    He's/His/He is toate 3 sunt corecte.
    De fapt doar doua sunt corecte, si anume "He is" si forma abreviata "He's". Ambele inseamna "el este".
    Pronumele posesiv "His" inseamna "al lui".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 244 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts