Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 244 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #4401 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    The Conjuring 2 The Conjuring 2 (2016) - IMDb

    Fereasca-ne bunu' Dumnezeu ca era sa fac infarct. 10/10, un horror extraordinar.

    Dupa ce il vedeti va recomand un documentar BBC despre cazul real prezentat in film, il gasiti usor pe youtube.

    L-am vazut la cinema, a fost extraordinar de nostim cum niste baieti care stateau langa noi faceau tot felul de glumite la inceputul filmului sa-si impresioneze iubitele adolescente. Ei bine, le-a pierit piuitul dupa vreo 15-20 de minute, iar la o faza din film unul dintre ei a sarit in scaun si a scapat popcornul pe jos. ) Am ras cu Laura de ne-am prapadit.

  2. #4402 SP
    Member Leni's Avatar
    Zootopia
    10/10 Best animated Disney movie de foarte multi ani incoace. Razi cu lacrimi de la inceput pana la sfarsit...e super-awsome

  3. #4403 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Batman V Superman: Dawn of Justice 7/10. Un plus pentru luptele si exploziile spectaculoase.Lui Ben Affleck ii sta mai bine ca Bruce Wayne, decat ca Batman, poate am ramas eu cu imaginea vechiului cavaler negru.Mi-a placut evolutia lui Lex Luthor, iar Alfred trece peste pragul de majordom si primeste mai multe atributii.

  4. #4404 SP
    Member Mishy's Avatar
    Batman V Superman : Dawn of Justice EXTENDED
    -
    9/10 Filmul este foarte bun, dupa parerea mea printre cele mai bune filme cu supereroi. Soundtrack fenomenal, actorii foarte buni, poate pentru un film cu supereroi cam putine scene de lupta, dar mai bine quality over quantity.


    Sinister

    10/10 Nu va recomand sa urmariti filmul asta cu casti in urechi sau singuri.

  5. #4405 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Bad Moms 8/10

    Genul de film la care te uiti cu prietena/nevasta intr-o Duminica lenesa.

    Suicide Squad

    Desi are cateva minusuri, filmul merita vazut.
    ...I want more

  6. #4406 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    BizZare...


  7. #4407 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

  8. #4408 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar

  9. #4409 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Suicide Squad. L-am văzut cu o zi mai repede decât plănuiam, la invitația unui amic. Mă gândesc serios să merg și mâine și să onorez rezervarea făcută. Vorba lui BizZare...."I want more".

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  10. #4410 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Vorba lui BizZare...."I want more".
    Poftim https://youtu.be/ZkqyIoYAXV8

  11. #4411 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Nu imi vine sa cred ca a jucat Leto in mizeria aia de videoclip si melodie.

  12. #4412 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...am vazut si eu Suicide Squad azi. Dezamagire totala...cred.



    Ce dubios mi se pare ca apare Leto in clipu de mai sus. Cred ca apare mai mult decat apare in tot Suicide Squad.

  13. #4413 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    [...] Leto in clipu de mai sus [...] apare mai mult decat apare in tot Suicide Squad.
    Saracul, nu e vina lui. A declarat si el ca e trist ca au taiat majoritatea scenelor cu el si ca spera sa existe o editie speciala care sa contina tot. Oricum, cel mai probabil va avea rol mai bine conturat in filmul solo Batman. Sper.

  14. #4414 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am vazut si eu Suicide Squad

    Mi s-a parut penibil, incepand cu povestea, dialogul si personajele tipice, pana la montaj si momentele "funny" care au avut un timing prost.

    Tipa Harley Quinn a fost ok-ish, dar cu o regie atat de proasta scenele ei nu au avut impact deloc. Pacat. Mi s-a parut la fel de prost ca Iron Man 3, dar nu la fel de prost precum Fantastic Four. O mediocritate penibila cu buget imens care a fost tras in sus de efectele speciale. Daca scoti alea din ecuatie, e un film de categoria B.

    4/10

  15. #4415 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Mda...După ce am ieșit oleacă din "faza lunii de miere" mi-am dat seama că e subțirel filmul. Chiar aiurea pentru Leto, zici ca e tratat ca Wonder Woman in BvS: au aruncat și ei un os pentru fani. Poate varianta Blu-Ray va conține un Extended Cut cu toate scenele incluse.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  16. #4416 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    L-am vazut si eu azi. Nu a fost nici rau dar nici nu va fi un film de referinta. E un film mediocru, pe care clar l-a salvat Will Smith. Cum a zis si tudy, unele momente funny au fost foarte prost puse (cel mai prost fiind acel "Sorry" zis de Harley). Scena de la bar a fost singura ok, iar finalul...a fost decent.

    Nu dau nota ca nu ma pricep.

  17. #4417 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am vazut si eu Suicide Squad

    Mi s-a parut penibil, incepand cu povestea, dialogul si personajele tipice, pana la montaj si momentele "funny" care au avut un timing prost.

    Tipa Harley Quinn a fost ok-ish, dar cu o regie atat de proasta scenele ei nu au avut impact deloc. Pacat. Mi s-a parut la fel de prost ca Iron Man 3, dar nu la fel de prost precum Fantastic Four. O mediocritate penibila cu buget imens care a fost tras in sus de efectele speciale. Daca scoti alea din ecuatie, e un film de categoria B.

    4/10
    Si ironia e ca Iron Man 3 e laudat de critici.
    Merita un 1+1 gratis la Cinema City?

  18. #4418 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    eu zic ca merita , nu este film de Oscar dar nici cel mai prost film cum declara criticii , oamenii care erau in sala cu mine au parut ca se simt bine si se distreaza la film .


    Ce nu inteleg eu este de ce atata lume comenteaza de Joker ? doar eu mi-am dat seama de la primul trailer ca va fi un personaj secundar? Era clar ca nu va face parte din Suicide Squad si nici nu va fi main villain .


    7.5/10 din partea mea


    Edit : multumesc Tudy ca mi-ai aratat greselile .

  19. #4419 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate v-a fi in urmatorul...


  20. #4420 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Suicide Squad...

    4/10 este o nota mult prea buna pentru un asemenea film. De departe cel mai prost film vizionat de mine vreodata. Mi se pare mai buna reclama la crenvurstul caroli.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 244 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts