Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 235 of 244 FirstFirst ... 135 185 225 233 234 235 236 237 ... LastLast
Results 4,681 to 4,700 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #4681 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Te-au lasat sa intri? Banuiesc ca esti barbat si esti alb, ma mir cum ai avut voie

  2. #4682 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Gagica o sa apara si in EndGame.

  3. #4683 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Captain Marvel - 5/10 cel mai prost film din universul Marvel
    Bine ca nu m-a luat dupa tine si m-am dus sa-l vad...

    Captain Mar-Vell 8/10, asteptati sa vedeti secventele finale!

  4. #4684 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păi ție ți-a plăcut și ultimul film Predator...

  5. #4685 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Păi ție ți-a plăcut și ultimul film Predator...
    Nu, ala a fost singurul film pe 2018 la care am vrut sa plec din sala. Predator 2018 4/10, te uit la el DOAR ca amintire a francizei...

  6. #4686 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am vazut si eu Captain Marvel... din pacate. 3/10

    O mizerie de film dpmdv... propaganda sjw-ista. Pana si pisoiul era mai expresiv in film decat Brie... Nu stiu la ce ma asteptam, poate il acuza pe Thanos de hartuire sexuala sau poate credea ca il poate invinge plictisindu-l pana la moarte... Macar popcorn-ul a fost bun

  7. #4687 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    OMG... Si aici au ajuns glumele astea de ***** cu Brie, Thanos si hartuire sexuala? Nici nu le-am mai văzut postate de zeci de ori prin alte părți... N-am văzut filmul si mi se rupe daca e bun sau nu, dar e clar la moda sa fii hater Spiritul de turmă e puternic

  8. #4688 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu are treaba spiritul de turma in cazul asta. M-am dus la cinema din cauza unor prieteni care voiau sa mearga ca sa-l vedem... (eu as fi trait linistit si fara sa ma duc sa-l vad) si m-am dus fara sa am cine stie ce mareata asteptare si fara sa ma informez pe net, abia dupa am citit si eu ceva... si ghici ce: tot mi s-a parut un film de cacao. Sau nu mai este voie sa iti formezi o parere personala care sa coincida cu cea "mainstream"?
    Ma rog, poate unora dintre voi v-a placut... eu unul daca eram singur m-as fi ridicat si as fi plecat la jumatatea filmului.

  9. #4689 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Stiti ce? Pe americanii care au facut filmul ii doare la basca ca nu v-a placut voua filmul - https://www.imdb.com/list/ls05318164...f_=vi_prev_btn

  10. #4690 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Stiti ce? Pe americanii care au facut filmul ii doare la basca ca nu v-a placut voua filmul - https://www.imdb.com/list/ls05318164...f_=vi_prev_btn
    Am prieteni cu care am mers la film si care au zis ca e Awesome!!! Eu am fost mai retinut, dar daca ti-a placut Wonder Woman atunci si Captain Marvel iti va placea. Sincer nu inteleg cum de fanii filmelor cu super-eroi din ambele universe Marvel/ DC Comics s-au impartit in 2 tabere la filmul asta (cei care il urasc si cei care le place)...
    Adica nu poti zice ca restul filmelor cu super-eroi sunt capodopere cinematografice, la genul asta de filme te duci doar daca esti fan....
    In alta ordine de idei am vazut Bohemian Rhapsody si Papillon, ambele cu Rami Malek. Daca la Bohemian iti pot da cu indulgenta 5, Papillon merita un 6. Maxim!

  11. #4691 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie mi-a plăcut foarte mult Wonder Woman, deci...

    PS: Eu am notat Bohemian cu 8/10 și A Star Is Born cu 9/10

  12. #4692 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Aquaman 8/10 Am avut o oarecare reticenta sa-l vad, dar spre surprinderea mea a reusit sa spele rusinea ultimelor productii DC (BvS, JL).Poveste si efecte bune.

    Bumblebee 7/10 O gura de aer pentru serie, mult peste ultimele doua filme. Nu are multa actiune, insa nu te face sa te plictisesti.Chiar pe alocuri este amuzant.

  13. #4693 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Shazam, slăbuț 5/10. Daca ăsta e cel mai bun film din universul DC....

  14. #4694 SP
    Junior Member Zetrix's Avatar
    Aquaman 7.5/10 mai slab ca Wonder Woman.
    Captain Marvel 7/10. Film decent, mai bun decat Thor 1,2, Cap Murica 1 si Ant Man 2, dar mai slab ca toate celelalte.
    Johnny English Strikes Again 8/10 Nu inteleg de ce are note atat de mici.

  15. #4695 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Zetrix View Post
    Aquaman 7.5/10 mai slab ca Wonder Woman.
    Captain Marvel 7/10. Film decent, mai bun decat Thor 1,2, Cap Murica 1 si Ant Man 2, dar mai slab ca toate celelalte.
    Johnny English Strikes Again 8/10 Nu inteleg de ce are note atat de mici.
    Pentru ca e booring as f...ck. Il salveaza in schimb Olga Kurylenko.
    Am vazut weekendul asta Shazam! Hmmm, as vrea sa dau si extra detalii dar am marea frica ca ori va fac sa il vedeti, ori va fac sa fugiti de el ca de ciuma. Merita undeva la 7/10 (are 7.8 pe IMDB din 33.000 de voturi si 72 Metascore). Deci ma apropii de realitate. E facut de Warner Bros/DC Comics ca sa bata undeva pe Captain Marvel (amestecat cu Deadpool...). Ok de vazut, are 2 ore si putin, nu e capodopera cinematografica dar nici o varza de film cum l-ar eticheta unii... (Dant3....scuze) ))

  16. #4696 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Shazam - 8/10

    Mi-a placut mult, desi prietenul/fratele lui a facut tot filmul. Imax sound a ajutat enorm, vibrau scaunele cand vorbeau monstrii aia. Special FX foarte bune!

    Pt mine e la fel de bun ca aquaman. Sub deadpool, sub logan, sub superman.

  17. #4697 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Up (2009; da, 2009): 8/ 10. Fiindca copilul are prioritate in fata atator super-mega eroi.

  18. #4698 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Avengers: Endgame - 10/10



  19. #4699 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Avengers: Endgame - 5/10, petru mine avengers sa terminat cu infinity war!!

  20. #4700 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Avengers: Endgame - 5/10, petru mine avengers sa terminat cu infinity war!!
    poate scrii si corect romaneste.


    In alta ordine de idei, in box office-ul din SUA a rupt la incasari, peste 300 de milioane de dolari, din care 60 de milioane de dolari in avanpremiera.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 235 of 244 FirstFirst ... 135 185 225 233 234 235 236 237 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts