Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 244 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1801 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    The Last Airbender - 9/10

    +am indragit tot la filmul acesta cu exceptia minus-ului urmator:

    - dialogul mai avea nevoie de imbunatatiri....



    Are bani mei cand apare blu-ray .

  2. #1802 SP
    Member MisterJuice's Avatar

  3. #1803 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Scrieti si voi motivele pentru care v-a placut sau nu v-a placut, nu dati numai nota. Unii dintre noi se mai uita aici pentru recomandari, dar daca tu-i dai unu film nota maxima, eu personal nu ma voi uita pana nu stiu de ce.

  4. #1804 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Twilight Saga : Eclipse 10/10

    Mai bun ca primele doua . Pot spune ca sunt un fan al seriei asa ca nu trebuie sa luati nota mea in considerare . Posibil sa nu fie obiectiva
    Attached Images Attached Images twilight_eclipse.jpg

  5. #1805 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Si pretinzi ca nu esti ghei. Gheiule.

    The Departed - 95/100




    Un thriller politist foarte bun, cu actori de zile mari si regizat de Martin Scorsese. Cred ca nu trebuie sa mai spun nimic.

  6. #1806 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Scrieti si voi motivele pentru care v-a placut sau nu v-a placut, nu dati numai nota. Unii dintre noi se mai uita aici pentru recomandari, dar daca tu-i dai unu film nota maxima, eu personal nu ma voi uita pana nu stiu de ce.
    The Outlaw Josey Wales

    +clint eastwood, guns and shi*t
    -mi se facea scarba cand tot scuipa

  7. #1807 SP
    Member Ayrton's Avatar

  8. #1808 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca ai scris "O film"

  9. #1809 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Alfie - 8 / 10

    Mi-a placut foarte mult ideea de monolog, pe care o vazusem pana acum, in mare parte, doar in piese de teatru. Un film foarte bun, despre relatii.
    Ca minus, pot spune tot monologul, tocmai faptul ca a fost, denota, intr-un fel, faptul ca acele lucruri care sunt vorbite, nu au putut fi exprimate prin gesturi sau situatii.

    Alfie (2004)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BNzU0NjgyNjM0N15BMl5BanBnXkFtZTcwMTEwMDgyMQ@@._ V1._SX99_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BNzU0NjgyNjM0N15BMl 5BanBnXkFtZTcwMTEwMDgyMQ@@@@AMEPARAM@@SX99@@AMEPAR AM@@SY140
    Attached Images Attached Images alfieposter.jpg

  10. #1810 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Death at a Funeral (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYzMDQxODE0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwODE0MDk0Mw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTYzMDQxODE0NF5BMl 5BanBnXkFtZTcwODE0MDk0Mw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140

    Death at a Funeral (2010)

    Nota 7/10 - In general imi plac filmele cu ciocolata, in special daca printre actorii principali sunt: Martin Lawrence, Chris Rock, Danny Glover, Tracy Morgan and Zoe Saldana

  11. #1811 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Beverly Hills Chihuahua 10/10
    O film care mie mi-a placut foarte mult,si recomand tuturor iubitorilor de animale,in special cainilor.
    Deci.. filmul e recomandat in mod special cainilor? Sorry, nu m-am putut abtine Se vede ca, inca entuziasmat de film, ai scris postul in graba

  12. #1812 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Ciudat,eu imi amintesc ca am scris foarte clar "Un film" si "recomand in mod special iubitorilor de caini".Ma rog,eram eu putin ametit .Multumesc de corectie boga,stai linistit ca nu ma supar,din greseli invata omu'.
    P.S:Scuze pentru Offtopic.

  13. #1813 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  14. #1814 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    A-Team 10/10 ridicol, absurd si superb este cea mai buna descriptie ce o pot oferi.

  15. #1815 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    The Sorcerer’s Apprentice

    4/5 fain filmul dar din păcate povestea lasă de dorit...



  16. #1816 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Brothers 8,5/10
    Foarte interesant!

    " Sam Cahill este un puscas marin decorat pentrucariera militara de succes, care este casatorit cu Grace si are doua fetite pe nume Isabelle si Maggie. Atunci cand Sam este trimis intr-o misiune periculoasa in Afghanistan, este de datoria fratelui sau mai mic Tommy Cahill sa preia responsabilitatile de cap al familiei si sa aiba grija de bunastarea lui Grace si a celor doua nepoate, desi in trecut facuse inchisoare si fusese considerat un fel de oaie neagra de catre rude. Dupa ce elicopterul lui Sam Cahill este doborat in Muntii Pamir, iar soldatul este dat disparut si considerat mort, Tommy si Grace devin constienti de atractia fizica reciproca pe care o simt, desi sunt speriati si rusinati in acelasi timp de sentimentele tot mai puternice pe care le dezvolta unul fata de celalalt. Numai ca Sam Cahill nu a decedat in accident, ci a fost capturat impreuna cu un alt soldat american de catre talibani, experimentand traume psihice atat de grave in timpul prizonieratului incat se intoarce acasa bolnav. Atmosfera tensionata pe care o gaseste in sanul familiei sale, il determina pe Sam sa devina suspicios si sa presupuna ca intre Grace si fratele sau Tommy s-a infiripat o relatie amoroasa interzisa."



    Attached Images Attached Images brothers.jpg

  17. #1817 SP

  18. #1818 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

  19. #1819 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Shrek 4 : Forever After - 7.5/10

  20. #1820 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 244 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts