Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 36 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 LastLast
Results 661 to 680 of 714

Thread: Game of Thrones

  1. #661 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca pana acum parea ca o luau incet si puneau bazele unei povesti misto cu multe subplots, acum pare ca se grabesc si arunca absolut tot ce le cade pe mana in episoade, doar ca sa-l termine mai repede. Schimbarea e super brusca si foarte evidenta, cred ca s-a intamplat ceva la nivel de productie, nu cred eu ca asa e intended de scenaristi.

  2. #662 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Moș Martin nu a terminat cartile, asa ca reda povestea in linii mari, ca la o bauta cu baietii.

  3. #663 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Intreba cineva mai sus cum de am reusit sa ma feresc de spoilere...

    Nici eu nu stiu. Probabil lumea a postat mai putin despre acest sezon.

  4. #664 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Moș Martin nu a terminat cartile, asa ca reda povestea in linii mari, ca la o bauta cu baietii.
    Haha sa stii ca poate asta e o cauza. Nu le-a mai dat Martin mura-n gura ci doar asa, in mare. Iar astia, probabil putin inapti, nu sunt in stare sa lege cum trebuie reperele date asa ca le arata doar pe alea

  5. #665 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    E simplu: Holywood strikes again. Mi s-a pãrut previzibil ca niciodatã acest sezon.

  6. #666 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Yep. Eu de exemplu as fi aratat direct in lupta (cand va fi ea, probabil sez urmator) acel
    , asa nu s-ar fi asteptat prea multa lume. Ar fi fost un impact mai mare.

  7. #667 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cam asta imi vine in gand cand ma gandesc la sezonul 7 (vezi atasament). M-am uitat acuma in weekend la tot sezonul, nu prea mai am interes fata de GOT, dar mi-am zis daca tot am ajuns pana aici, atunci macar sa-l si termin. Yeah well, WTF a fost cu sezonul asta? Slab rau, 5 episoade de umplutura si 2 in care s-au mai intamplat cate ceva. Mai bine ar fi facut un sezon din 7 si 8 si sa inchida pravalia.
    Attached Images Attached Images sweet-bread-roll-kurtos-kalacs-hungarian-traditional-isolated-white-36311103.jpg

  8. #668 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar

  9. #669 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    comentariile sunt gold

    Scene de sex, incest, o inaptie de serial la care se uita copiii, mamele, parintii nostri. Ce pot intelege ei din asta. Din aceasta cauza exista atat desfrau in Romania.
    Biserica Ortodoxa Romana e salvarea, BOR ar trebui sa se sesizeze si sa interzica acest serial in Romania. Absolut incredibil cum astfel de scene pot fi aratate la televizor! Aloooo, CNA!!!! Numai basisti la acest CNA, nu fac nimic. Ar trebui PSD-ul sa ii schimbe si sa puna la conducere niste romani adevarati!
    Dragnea se jerfeste in Parlament sa salveze aceasta tara de corporatisti, de banci, de straini, si CNA-ul permite astfel de difuzari la Televizor, care spala creierul copiilor nostri. De asta ajung ei Homosexuali, saracii Popi nu au nicio vina. Sunt victima acestor mascarici care stiu sa manipuleze la televizor.
    Cum poti sa arati ca o minte luminata ca a cea unui preot ar putea fi in stare de asemenea chestiuni dezgustatoare si necrestine.
    sper ca e scris in mod ironic...

  10. #670 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Al doilea e trollaj forjat cu siguranta.

  11. #671 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img-20170902-wa0007.jpg

  12. #672 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doamne ce prost a devenit writingul in serialul asta, si in acelasi timp, ce buna a devenit regia

  13. #673 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cel mai bun episod de la Bătălia Bastarzilor încoace, 10 de la mine. Singurul minus, streamul infect HBO GO.

  14. #674 SP
    Member Mishy's Avatar
    Voi nu ati avut probleme sa urmariti actiunea? A fost atat de intuneric incat cateodata nu vedeam clar ce se intampla si din ce am mai citit prin alte parti nu sunt singurul care avut problema asta.

    A fost foarte bun pana la final, 7 sezoane si se termina asa abrupt totul.

  15. #675 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cu siguranță cei care s-au plans nu au tv-ul reglat cum trebuie. Mie mi s-a părut ca s-a văzut bine. Bineînțeles m-am uitat intr-o camera unde pot sa fac bezna totală chiar si ziua. Pacat ca astia de la HBO nu baga HDR cum e pe Netflix, ar fi fost superb episodul ăsta.

  16. #676 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Dupa ce ca HBO GO e moka pt. cei care au abonament HBO la cablisti (13 lei la RDS), mai vreti si calitate 4k ca la Netflix?

    Pai cand o sa platiti 10 euro pe luna pentru HBO GO, atunci sa aveti pretentii de 4k HDR si alea alea.

    I-auzi, e stream-ul infect la HBO GO (). Eu m-am uitat pe HBO GO pe televizor 4k si s-a vazut foarte bine, chiar si scenele intunecate. Poate nu ati avut teava buna de net.

  17. #677 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    A zis cineva ceva de preț? Am zis doar ca era fain sa fie HDR, nu ca ma așteptam sa fie inclus in pretul standard. Pana si Netflix are HDR doar la cel mai scump abonament.
    Si da, streaming-ul pe HBO Go e de ***** uneori, mult prea comprimat tot. Si nu e de la țeavă, din moment ce alte servicii de streaming funcționează foarte bine. Si mai de ***** e faptul ca de exemplu pe WebOS aplicatia HBO Go nu are sunet 5.1

  18. #678 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Desi am HBO Go, GoT prefer sa il iau de Filelist, varianta de pe Amazon, pentru ca are un plus de calitate video si foarte important sunet DD+. HBO a ramas clar in urma in ceea ce priveste calitatea streamingului. Avand in vedere ca scot Westworld 4K pe bluray si mai nou au inceput si GoT 4k, ar putea sa faca si ei un bump in HBO Go, macar pe partea de sunet. Au niste seriale atat de faine si le ofera un downgrade prostesc pe propria platforma...

  19. #679 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Catalineatza nu știe altceva decât să fie Gică Contra, cred că de la țeava de internet a reușit să-și facă atâtea clone pe CG

  20. #680 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Desi am HBO Go, GoT prefer sa il iau de Filelist, varianta de pe Amazon, pentru ca are un plus de calitate video si foarte important sunet DD+. HBO a ramas clar in urma in ceea ce priveste calitatea streamingului. Avand in vedere ca scot Westworld 4K pe bluray si mai nou au inceput si GoT 4k, ar putea sa faca si ei un bump in HBO Go, macar pe partea de sunet. Au niste seriale atat de faine si le ofera un downgrade prostesc pe propria platforma...

    Bine ca recunosti ca iei seriale piratate. De ce nu cumperi pe disc din magazin?

    ---------- Post added 02-05-2019 at 09:44 ----------

    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    A zis cineva ceva de preț? Am zis doar ca era fain sa fie HDR, nu ca ma așteptam sa fie inclus in pretul standard. Pana si Netflix are HDR doar la cel mai scump abonament.
    Si da, streaming-ul pe HBO Go e de ***** uneori, mult prea comprimat tot. Si nu e de la țeavă, din moment ce alte servicii de streaming funcționează foarte bine. Si mai de ***** e faptul ca de exemplu pe WebOS aplicatia HBO Go nu are sunet 5.1
    Eu am de ani buni HBO GO si tot ce-am vazut pana acum s-a vazut foarte bine. Si stau in Bucuresti, unde e lume gramada pe teava de net.

    Acum mai vrei si sunet 5.1? De ce nu le scrii tu frumos celor de la HBO sa bage 4k hdr si sunet cel putin 5.1, daca nu 7.1, ba nu, mai bine 8k, ca tot au aparut televizoare pe piata.


    Dupa ce ca HBO GO este gratis, aveti pretentii pana la cer. Acum 30 ani, lumea zicea mersi daca prindea un program de filme cu purici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 36 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 LastLast

Similar Threads

  1. Game of Thrones By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 108 Last Post: 22-11-2015, 21:41
  2. Replies: 0 Last Post: 16-03-2012, 11:38
  3. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:16
  4. Replies: 0 Last Post: 25-12-2011, 06:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts